Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdu označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přidal!

Kde najdu označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přejít na seznam zařízení

Univerzální cestovní adaptéry do zásuvky

Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek

Plug adaptér - anglická verze a další Při cestě do zahraničí si musíte uvědomit, že místní zásuvky se nemusí podobat těm, na které jsme zvyklí. Každý si samozřejmě uvědomuje, že anglická zástrčka je jiná, ale existují i ​​další varianty a Anglie není jediným místem, kam cestovat. Adaptér, zásuvkový adaptér Cestovní adaptér Green Cell je nástroj, který je schopen se připojit nejen k nejoblíbenějším typům soketů. Je kompatibilní s více než 150 druhy ze zemí, jako je Austrálie, Velká Británie, Čína, Itálie, Švýcarsko, Spojené státy a mnoho dalších. Díky tomuto příslušenství nebudete mít nikdy problémy s nabíjením zařízení v zahraničí a horečné hledání adaptérů na místě bude zbytečné. Prezentované adaptéry pro zásuvky, jako jsou adaptéry Green Cell GC TripCharge, mají velmi široký rozsah napětí od 100 do 250V a frekvenci 50 nebo 60 Hz. To znamená, že se adaptér přizpůsobí napětí v dané zásuvce, což se často liší od norem přijatých v Polsku. Díky adaptérům Green Cell nebudete muset dvakrát přemýšlet, zda je bezpečné připojit zařízení k jiné zásuvce. Malé rozměry adaptérů zajišťují, že mohou být bezpečně a pohodlně zabaleny na jakékoli cestě. Nebudou zabírat mnoho místa a bude zbytečné vysvětlovat si, že si budete vždy moci koupit adaptér na místě. Každý adaptér GC je dodáván se stylovým a praktickým pouzdrem na zip, který ušetří potřebu zvláštního balení na konkrétním místě a zajistí, že adaptér bude vždy po ruce.

Adaptér pro zásuvky při cestování

Adaptéry zástrčky jsou nezbytné pro každého, kdo jde do zámoří. Zvýšení frekvence cest do Anglie, Spojených států, skandinávských zemí, Číny a Japonska činí z doplňku zajišťujícího bezpečné nabíjení prioritu při balení. Na celém světě existují různé standardy elektrických zásuvek, některé z nich jsou tak fantastické, že mohou cestovatele omráčit. Pokud chcete používat stejná zařízení jako v Polsku, na která jste zvyklí, musíte mít absolutně cestovní adaptér.

Tato webová stránka používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“).
OK