Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Univerzální cestovní adaptéry do zásuvky

Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek

Plug adaptér - anglická verze a další Při cestě do zahraničí si musíte uvědomit, že místní zásuvky se nemusí podobat těm, na které jsme zvyklí. Každý si samozřejmě uvědomuje, že anglická zástrčka je jiná, ale existují i ​​další varianty a Anglie není jediným místem, kam cestovat. Adaptér, zásuvkový adaptér Cestovní adaptér Green Cell je nástroj, který je schopen se připojit nejen k nejoblíbenějším typům soketů. Je kompatibilní s více než 150 druhy ze zemí, jako je Austrálie, Velká Británie, Čína, Itálie, Švýcarsko, Spojené státy a mnoho dalších. Díky tomuto příslušenství nebudete mít nikdy problémy s nabíjením zařízení v zahraničí a horečné hledání adaptérů na místě bude zbytečné. Prezentované adaptéry pro zásuvky, jako jsou adaptéry Green Cell GC TripCharge, mají velmi široký rozsah napětí od 100 do 250V a frekvenci 50 nebo 60 Hz. To znamená, že se adaptér přizpůsobí napětí v dané zásuvce, což se často liší od norem přijatých v Polsku. Díky adaptérům Green Cell nebudete muset dvakrát přemýšlet, zda je bezpečné připojit zařízení k jiné zásuvce. Malé rozměry adaptérů zajišťují, že mohou být bezpečně a pohodlně zabaleny na jakékoli cestě. Nebudou zabírat mnoho místa a bude zbytečné vysvětlovat si, že si budete vždy moci koupit adaptér na místě. Každý adaptér GC je dodáván se stylovým a praktickým pouzdrem na zip, který ušetří potřebu zvláštního balení na konkrétním místě a zajistí, že adaptér bude vždy po ruce.

Adaptér pro zásuvky při cestování

Adaptéry zástrčky jsou nezbytné pro každého, kdo jde do zámoří. Zvýšení frekvence cest do Anglie, Spojených států, skandinávských zemí, Číny a Japonska činí z doplňku zajišťujícího bezpečné nabíjení prioritu při balení. Na celém světě existují různé standardy elektrických zásuvek, některé z nich jsou tak fantastické, že mohou cestovatele omráčit. Pokud chcete používat stejná zařízení jako v Polsku, na která jste zvyklí, musíte mít absolutně cestovní adaptér.

Tento web používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „cookies“).
OK