Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Hasee (1)

Hasee baterie notebooku

Vybrat kapacita:
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Jak si mohu vybrat správnou baterii pro své zařízení?

Jak vybrat správný model.
Dva snadné způsoby, jak najít správnou baterii pro váš notebook.

 1. modelové vybavení
  Model notebooku se obvykle nachází na spodní straně zařízení, přečte jej a zadá do vyhledávače obchodu.
  např. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278
 2. kód baterie
  Kód baterie je umístěn na vnitřní straně každé baterie na typovém štítku. Přečtěte si kód a zadejte jej do vyhledávače obchodu.
  např. AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45

Jak vybrat správný model. Dva snadné způsoby, jak najít správnou baterii pro váš notebook....

Připojeno se nenačítá, co mám dělat?

Problém s nabíjením nové baterie je u modelů Green Cell vzácný. Pokud je to však tento případ, níže uvedený odkaz poskytuje pokyny, jak to provést:

https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM


Problém s nabíjením nové baterie je u modelů Green Cell vzácný. Pokud je to však tento případ,...

Jak mohu prodloužit životnost baterie mého notebooku?

Stačí dodržet těchto 5 kroků:

 1. Vyhněte se krátkým dobám nabíjení, protože baterie v našem zařízení má počet nabíjecích dob stanovený výrobcem.
 2. Používejte baterie. Naše dobíjecí baterie je určena k použití. Průběžné vyjímání baterie z přístroje nemá pozitivní vliv na její stav.
 3. Nedovolte úplné vybití. Dnešní lithium-iontové a lithium-polymerové baterie jsou extrémně citlivé na hluboké vybití. Opakované opakování takové situace může způsobit nevratné poškození baterie.
 4. Dávejte pozor na provozní teplotu. Teplota je extrémně důležitý faktor ovlivňující životnost naší baterie. Chcete-li zajistit optimální teploty, měli byste pravidelně čistit systém odvodu tepla notebooku (stlačeným vzduchem nebo kompresorem) a nepoužívat zařízení na měkkých površích (které mohou blokovat chladicí otvory).
 5. Nechte baterii odpočinout. Pokud si plánujete udělat dlouhou přestávku v používání notebooku, vyjměte baterii a umístěte ji na suché a chladné místo. Vyplatí se jej zatížit asi na 50 %, aby nedošlo k úplnému vybití.

Stačí dodržet těchto 5 kroků: Vyhněte se krátkým dobám nabíjení, protože baterie v našem...

Je vhodná 11,1V baterie, pokud je předchozí baterie 14,4V?

11,1V baterie není zaměnitelná s 14,4V a naopak. To může způsobit trvalé poškození vašeho notebooku. Při výběru nové baterie do notebooku věnujte pozornost napětí, na kterém byla tovární baterie. Tyto informace najdete přímo na baterii.


11,1V baterie není zaměnitelná s 14,4V a naopak. To může způsobit trvalé poškození vašeho...
Akku Green Cell ® SQU-1303 SQU-1309 für Haier 7G X3P, Hasee K480N Q480S UN43 UN45 UN47
kapacita: 2200 mAh
Napětí: 14.8V / 14.4V
Kód výrobku: AS93
459,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Hasee je čínský výrobce počítačového hardwaru, který je na trhu od roku 1995. Společnost rychle vynikala v kvalitě svých produktů a úspěšně konkurovala dalším velkým značkám. Díky vysoce kvalitnímu zpracování notebooků a velmi dobrému výkonu je vybavení Hasee stále populárnější. Navzdory své sofistikovanosti Hasee nedokáže přeskočit životnost baterie. Čím více nabíjecích cyklů baterie prošla, cílová kapacita začne klesat. V průběhu času se notebook stává méně energeticky účinným. Pokud se provozní doba po odpojení od napájecího kabelu znatelně zkrátí, je to signál, že stojí za zvážení výměny baterie. Hasee laptopové baterie od Green Cell rychle vdechují do zařízení novou energii, což vám umožní vrátit se k funkční normálnosti a úrovni pohodlí, na kterou jste zvyklí.

Záruka kvality baterie Hasee

Náš obchod Battery World poskytuje 12 měsíční záruku na všechny baterie notebooku Hasee. Budou doplňkem, jehož pozitivní účinky z výměny lze rychle pociťovat. Baterie notebooku Hasee od společnosti Green Cell je investice, která se rychle vyplatí na mnoha úrovních a umožní uživateli být mobilnější, efektivnější a bezpečnější při práci. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.