Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Haier baterie pro notebooku

kapacita
Typ buněk
Akku Green Cell ® SQU-1303 SQU-1309 für Haier 7G X3P, Hasee K480N Q480S UN43 UN45 UN47
kapacita: 2200 mAh
napětí: 14.8V (14.4V)
kód výrobku: AS93
978,95 Kč
783,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Haier baterie pro notebooky jsou náklady, kterým dříve nebo později budou muset čelit všichni majitelé zařízení této společnosti. Haier znamená výkon a kvalitu, která úspěšně konkuruje světovým značkám. Ani Haier však nedokáže odolat zkoušce času a intenzivnímu každodennímu používání notebooku znovu a znovu. Výměna baterie za novou vám umožní zachovat mobilitu a pohodlí při používání, na které jste zvyklí. Vysoce kvalitní baterie a vysoce výkonné články umožňují, aby baterie notebooku Haier rychle odpovídaly energetickým potřebám vašeho zařízení. Baterie se v průběhu času vybíjí - čím více nabíjecích cyklů má, tím více se opotřebuje. Výměna této komponenty je mnohem úspornější než snaha o koupi zcela nového notebooku. Baterie notebooku Haier bude investice, která se vyplatí rychle v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Haier vysoce kvalitní baterie pro váš notebook

Náš obchod Battery World poskytuje 12měsíční záruku na baterie notebooku Haier. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují nejvyšší kvalitu, která bude efektivně fungovat po dlouhou dobu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou nabídkou. Jsme si jisti, že rychle najdete variantu šitou na míru vašim potřebám.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK