Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení
kapacita
Typ buněk
Green Cell ® laptop AS09A31 baterie AS09A41 pro Acer Aspire 5532 5732Z 5734Z eMachines E525 E625 E725 G430 G525 G625
kapacita: 6600 mAh
napětí: 11.1V (10.8V)
kód výrobku: AC22
1 147,95 Kč
918,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Notebooky Gateway mají lithium-iontovou baterii, nová baterie zajišťuje, že notebook může pracovat několik hodin. Postupem času se však baterie v notebooku vybije a pracovní doba počítače se výrazně sníží, nebo se baterie vůbec nebude řídit a měla by být nahrazena novou. Jaká nejlepší Gateway notebooku baterie vybrat a koupit? V našem sortimentu máme baterie, které využívají články s velmi dobrým výkonem a vysokou kapacitou, díky čemuž je značka Green Cell® cennou náhradou za původní baterii notebooku Gateway při zachování atraktivní ceny.

Baterie Gateway, které pomáhají zařízení

Gateway je americký výrobce počítačů, který vyrobil řadu různých počítačů. Tato řada také zahrnovala monitory, servery a počítačové příslušenství. Mezi nejznámější produkty patří notebooky, které samozřejmě pracují na baterii a vyžadují pro to baterii. Články baterie nainstalované uvnitř baterie se bohužel časem opotřebují. To je napraveno novou baterií, která zlepšuje běh v režimu baterie. Trh nyní obsahuje jak originální baterie, tak i repliky vytvořené na míru pro notebooky značky Gateway. Náš sortiment obsahuje pouze vysoce kvalitní náhradní baterie se stejnými rozměry značky Green Cell. Ty zaručují bezproblémové použití v notebooku.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK