zustandoma
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Baterie notebooku Panasonic

Notebook je zařízení, které se prakticky vždy používá . Jako mobilní zařízení se notebooky používají na pracovišti, na univerzitě a doma, aby plnily své úkoly a bavily se. V průběhu času však laptop začíná selhat kvůli intenzivnímu používání. Baterie mohou mít dlouhou životnost kvůli frekvenci používání a špatné údržbě stavu notebooku. Neustálé držení zařízení za kabelem je jedním z důvodů, proč je z baterie dlouhodobě odpojeno napájení. Proto je třeba baterii po nějaké době vyměnit . Výměna baterií Panasonic za Green Cell je investice, která se v krátkodobém i dlouhodobém horizontu vyplatí rychle. Jedná se o nákup, který přinese do vašeho zařízení nový život a umožní vám vrátit se k normální normálnosti. Odbočovací baterie Panasonic jsou řešení, která přinášejí vícerozměrné výhody. Battery Empire nabízí 12měsíční záruku na všechny baterie Panasonic. Kromě toho nabízíme celou řadu dalších doplňků, které vám pomohou lépe spravovat technické potřeby vašeho zařízení a využívat jeho technologický potenciál.

Výměna baterie na nejvyšší úrovni

Battery Empire vám nabízí širokou škálu možností

Panasonic laptop baterie

které se rychle přizpůsobí vašim individuálním potřebám, potřebám vybavení a rozpočtu. Toto jsou řešení, díky nimž se vaše zařízení vrátí na správné místo, což vám umožní plně využít jeho mobility . Opotřebovaná baterie omezuje funkčnost notebooku, takže musí být neustále na vodítku a akce uživatele jsou omezeny umístěním nejbližší elektrické zásuvky. Naše neustále aktualizovaná nabídka jistě uspokojí individuální potřeby moderních uživatelů hledajících kombinaci kvality, výkonu a hodnoty za peníze.
Green Cell
kapacita: 6600 mAh
napětí: 10.8V (11.1V)
kód výrobku: PS01
Na skladě
Green Cell
kapacita: 4400 mAh
napětí: 10.8V (11.1V)
kód výrobku: PS02
Na skladě
Green Cell
kapacita: 6600 mAh
napětí: 10.65V
kód výrobku: PS04
Vyprodáno
Green Cell
kapacita: 7400 mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: PS05
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Známá značka pro zařízení

Panasonic je globální značka, která poskytuje svým zákazníkům technologicky přizpůsobená řešení, která splňují jejich skutečné potřeby, životní styl a technologickou orientaci po celá léta. Značka je symbolem kvality a efektivity. Široký sortiment je schopen rychle se přizpůsobit požadavkům dynamického zákazníka s individuálními potřebami. Notebooky Panasonic jsou běžně zvolenou alternativou, která umožňuje efektivní a hmatatelný pokrok v pracovní i multimediální zábavě. Kohoutky Panasonic nejsou nákupem, který vážně podrývá váš rozpočet. Poskytují rychlou návratnost ve formě efektivního vybavení a závisí na délce nabíjecího kabelu.

Kvalita, kterou cítíte

Odbočovací baterie Panasonic šetří dodatečné náklady na servis a potřebu přesvědčit uživatele, aby si koupil nové zařízení, protože jedna součást nefunguje správně. Výměna může být provedena v několika okamžicích samostatně a bez nutnosti servisu. Baterie z Battery Empire rychle přizpůsobují individuálním potřebám uživatelů a dávají jim sebevědomí a záruku nejvyšší kvality . Zveme vás, abyste se seznámili s naší neustále aktualizovanou nabídkou.