Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Značka, které můžete věřit

Speciální náhrada za notebooky LG je skvělý způsob, jak rychle oživit vaše zařízení a uvést jej zpět do energetického oddělení. Počítače LG jsou vybaveny lithium-iontovými bateriemi , které zajišťují efektivní provoz zařízení po mnoho hodin. Ale i ta nejlepší baterie vydrží déle a je třeba ji vyměnit. Náhradní díly LG určené pro použití s touto značkou zařízení jsou položky, které vyžadují občasnou výměnu. V opačném případě se zvýší perspektiva kabelové vazby a závislosti na umístění nejbližší zásuvky - „mobilní“ zařízení si nebudete moci užívat. Porucha baterie je také hrozbou pro samotné zařízení, což může vést k vážným selháním a ponechává pouze příležitost koupit si nové. Náš obchod nabízí 12 měsíční záruku na všechny baterie notebooku LG . Zajistíte, že jste pro své zařízení koupili jedno z nejlepších a nejvhodnějších řešení.

Alternativní baterie pro LG

Nákup baterií s označením LG není vždy na cestě s rozpočtem. Řešením je koupit náhradu, která splňuje vaše technické požadavky a ušetří vám peníze.

Baterie LG

Náhradní díly, které jsou k dispozici ve světě baterií, se vyznačují vysokou stavbou, kompatibilitou a nízkou cenou. Není třeba se obávat, zda je baterie pro zařízení bezpečná a zda splňuje požadavky, které jsou na ni kladeny. Kvalita operace je rychle potvrzena . Díky takto ušetřeným prostředkům lze realizovat další nákupní priority - větší technologický prostor pro moderního uživatele orientovaného na uživatele.
Green Cell
kapacita: 4400 mAh
napětí: 11.1V (10.8V)
kód výrobku: LG01
Na skladě
Green Cell
kapacita: 4400 mAh
napětí: 11.1V (10.8V)
kód výrobku: LG02
Na skladě
Green Cell
kapacita: 4400mAh
napětí: 11.1V (10.8V)
kód výrobku: FS22
Na skladě
Green Cell
kapacita: 4400 mAh
napětí: 11.1V (10.8V)
kód výrobku: FS25
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Značka, které můžete věřit

LG je kvalita, která je potvrzena dlouhodobou přítomností na trhu a splňuje skutečné potřeby moderních zákazníků. Společnost LG zajišťuje, že její nabídka je přizpůsobena potřebám a schopnostem spotřebitelů a dává jim přesně to, co očekávají a potřebují. Notebooky LG jsou jedním z nejpopulárnějších mobilních zařízení na světě. Intenzivní každodenní používání však může i přes vysoký výkon a dlouhou životnost rychle ovlivnit životnost baterie. V průběhu času musí být baterie pro LG vyměněna . Nejedná se o časté změny, obvykle je jednorázová výměna vše potřebné k opětovnému zapnutí zařízení po několik desítek měsíců. Společnost LG je značka, která prostřednictvím svých řešení spojuje stovky tisíc zákazníků po celém světě, a dokonce i vyhrazeným náhradním dílům lze důvěřovat.

Vysoce výkonné baterie pro LG

Battery Empire nabízí širokou škálu možností baterií pro notebooky LG a nabízí zákazníkům praktické, technologicky vyspělé produkty, které jim pomohou rychle si užít plnou funkčnost svých zařízení. Kromě toho nabízíme také širokou škálu příslušenství pro stránky, které vám pomohou lépe udržovat vaše zařízení při maximalizaci technologického potenciálu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší neustále aktualizovanou nabídkou, jsme si jisti, že něco rychle najdete.