Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

LG (1)

Baterie pro notebooky LG

Seřazeno podle:
Baterie notebooku Green Cell Cell® SQU-702 pro LG E510 Tsunami Walker 4000
kapacita: 4400 mAh
Napětí: 11.1V / 10.8V
Kód výrobku: LG01
589,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Vyhrazená náhrada za notebooky LG je skvělý způsob, jak rychle oživit vaše zařízení a přivést jej zpět do energetické vertikální polohy. Počítače LG mají lithium-iontové baterie, které zajišťují efektivní provoz zařízení po mnoho hodin. I ta nejlepší baterie se však časem opotřebuje a je třeba ji vyměnit. Náhrady společnosti LG věnované zařízení této značky jsou prvky, které je třeba občas vyměnit. V opačném případě se zvyšuje možnost připojení k kabelu a v závislosti na umístění nejbližšího soketu - a tak si „mobilní“ zařízení nemůžete užívat. Neúčinná baterie je také hrozbou pro samotné zařízení, což se může proměnit ve vážné selhání a ponechat pouze možnost koupit nový stroj. Náš obchod nabízí 12 měsíční záruku na všechny baterie notebooku LG. Zajistí, že jste pro své zařízení zakoupili jedno z nejlepších řešení šitých na míru.

Alternativní baterie pro LG

Nákup baterií značky LG není vždy na cestě s dostupnými možnostmi rozpočtu. Řešením je koupit náhradu, která bude přizpůsobena technickým požadavkům zařízení a ušetří vynaložené prostředky. Náhradní baterie pro LG dostupné ve světě baterií se vyznačují vysokou kvalitou, fitem a příznivou cenou. Nemusíte se obávat, zda bude baterie pro zařízení bezpečná a bude splňovat požadavky na ni stanovené. Kvalita operace bude rychle potvrzena. Takto ušetřené prostředky lze použít k realizaci dalších nákupních priorit - což poskytne modernějšímu uživateli širší oblast technologického manévrování.

Značka LG, které můžete věřit

Tuto kvalitu potvrzuje dlouhodobá přítomnost na trhu a uspokojování skutečných potřeb moderních zákazníků. Společnost LG ve své nabídce zajišťuje přizpůsobení se požadavkům a možnostem spotřebitelů a dává jim přesně to, co očekávají a potřebují. Notebooky LG jsou jedním z nejpopulárnějších mobilních zařízení na světě. Přes svůj vysoký výkon a odolnost však může těžké každodenní používání rychle ovlivnit kapacitu baterie. V průběhu času je třeba baterii LG vyměnit. Tyto změny nejsou časté, obvykle stačí jednorázová výměna, aby se vaše zařízení přidalo k několika desítkám měsíců nové energetické životnosti. LG je značka, se kterou se stovky tisíc zákazníků po celém světě spojily, díky svým řešením a vyhrazeným náhradám, kterým můžete věřit.

Vysoce výkonné baterie pro LG

Battery World poskytuje širokou škálu možností baterií pro notebooky LG a poskytuje spotřebitelům high-tech produkty, které jim rychle pomohou vrátit se do plného funkčního stavu. Kromě toho nabízíme také širokou škálu vedlejšího příslušenství, které vám pomůže lépe se starat o vaše zařízení a maximalizovat jeho technologický potenciál. Zveme vás, abyste se seznámili s naší neustále aktualizovanou nabídkou, jsme si jisti, že něco rychle najdete.