Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Baterie pro notebooky LG

kapacita
Typ buněk

Zóna nápovědy

How do I select the right battery for my device?

How to select the right model.
Two easy ways to find the right battery for your laptop.

 1. Model equipment
  The laptop model is usually located on the bottom of the device, reads it out and enters it into the shop's search engine.
  e.g. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278
 2. Battery code
  The battery code is located on the inside of each battery on the nameplate. Read the code and enter it into the shop's search engine.
  e.g. AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45

How to select the right model. Two easy ways to find the right battery for your laptop. Model...

Connected does not load, what should I do?

A problem with charging a new battery is rare on Green Cell models. However, if this is the case, you will find instructions on how to do this in the following link:

https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM


A problem with charging a new battery is rare on Green Cell models. However, if this is the case,...

How can I extend the battery life of my laptop?

Just follow these 6 steps:

 1. Avoid short charging times, as the battery in our device has the number of charging times specified by the manufacturer.
 2. Use batteries. Our rechargeable battery is designed for use. The continuous removal of the battery from the device has no positive effect on its condition.
 3. Do not allow complete discharge. Today's lithium-ion and lithium-polymer batteries are extremely sensitive to deep discharge. Repeated repetition of such a situation may cause irreversible damage to the battery.
 4. Pay attention to the operating temperature. Temperature is an extremely important factor influencing the life of our battery. To ensure optimum temperature values, clean the heat dissipation system of your laptop regularly (with compressed air or a compressor) and do not use the units on soft surfaces (which may obstruct cooling openings).
 5. Let the battery rest. If you are planning a longer break from using your laptop, remove the battery and place it in a dry, cool place. It's worth charging it to about 50% to avoid complete discharge.

Just follow these 6 steps: Avoid short charging times, as the battery in our device has the...

Is an 11.1V battery suitable if the previous battery is 14.4V?

The 11.1V battery is not used interchangeably with 14.4V and vice versa. This can cause permanent damage to your laptop. When selecting a new battery for your laptop, be aware of the voltage at which the factory battery was present. This information can be found directly on the battery.


The 11.1V battery is not used interchangeably with 14.4V and vice versa. This can cause permanent...
Baterie notebooku Green Cell Cell® SQU-702 pro LG E510 Tsunami Walker 4000
kapacita: 4400 mAh
napětí: 11.1V / 10.8V
kód výrobku: LG01
619,00 Kč
kapacita: 4400 mAh
napětí: 11.1V / 10.8V
kód výrobku: LG02
669,00 Kč
Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek

Vyhrazená náhrada za notebooky LG je skvělý způsob, jak rychle oživit vaše zařízení a přivést jej zpět do energetické vertikální polohy. Počítače LG mají lithium-iontové baterie, které zajišťují efektivní provoz zařízení po mnoho hodin. I ta nejlepší baterie se však časem opotřebuje a je třeba ji vyměnit. Náhrady společnosti LG věnované zařízení této značky jsou prvky, které je třeba občas vyměnit. V opačném případě se zvyšuje možnost připojení k kabelu a v závislosti na umístění nejbližšího soketu - a tak si „mobilní“ zařízení nemůžete užívat. Neúčinná baterie je také hrozbou pro samotné zařízení, což se může proměnit ve vážné selhání a ponechat pouze možnost koupit nový stroj. Náš obchod nabízí 12 měsíční záruku na všechny baterie notebooku LG. Zajistí, že jste pro své zařízení zakoupili jedno z nejlepších řešení šitých na míru.

Alternativní baterie pro LG

Nákup baterií značky LG není vždy na cestě s dostupnými možnostmi rozpočtu. Řešením je koupit náhradu, která bude přizpůsobena technickým požadavkům zařízení a ušetří vynaložené prostředky. Náhradní baterie pro LG dostupné ve světě baterií se vyznačují vysokou kvalitou, fitem a příznivou cenou. Nemusíte se obávat, zda bude baterie pro zařízení bezpečná a bude splňovat požadavky na ni stanovené. Kvalita operace bude rychle potvrzena. Takto ušetřené prostředky lze použít k realizaci dalších nákupních priorit - což poskytne modernějšímu uživateli širší oblast technologického manévrování.

Značka LG, které můžete věřit

Tuto kvalitu potvrzuje dlouhodobá přítomnost na trhu a uspokojování skutečných potřeb moderních zákazníků. Společnost LG ve své nabídce zajišťuje přizpůsobení se požadavkům a možnostem spotřebitelů a dává jim přesně to, co očekávají a potřebují. Notebooky LG jsou jedním z nejpopulárnějších mobilních zařízení na světě. Přes svůj vysoký výkon a odolnost však může těžké každodenní používání rychle ovlivnit kapacitu baterie. V průběhu času je třeba baterii LG vyměnit. Tyto změny nejsou časté, obvykle stačí jednorázová výměna, aby se vaše zařízení přidalo k několika desítkám měsíců nové energetické životnosti. LG je značka, se kterou se stovky tisíc zákazníků po celém světě spojily, díky svým řešením a vyhrazeným náhradám, kterým můžete věřit.

Vysoce výkonné baterie pro LG

Battery World poskytuje širokou škálu možností baterií pro notebooky LG a poskytuje spotřebitelům high-tech produkty, které jim rychle pomohou vrátit se do plného funkčního stavu. Kromě toho nabízíme také širokou škálu vedlejšího příslušenství, které vám pomůže lépe se starat o vaše zařízení a maximalizovat jeho technologický potenciál. Zveme vás, abyste se seznámili s naší neustále aktualizovanou nabídkou, jsme si jisti, že něco rychle najdete.

Tento web používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „cookies“).
OK