zustandoma
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Knoflíkové buňky CR

Baterie CR jsou zdrojem energie pro mnoho každodenních elektronických zařízení, jako jsou naslouchadla, glukometry, kalkulačky, dálkové ovladače do auta a mnoho dalších. Tato zařízení jsou často méně důležitá než standardní zařízení AA nebo AAA . Knoflíková baterie nebo kosočtverec je nezbytným příslušenstvím, bez kterého není možné udržovat zařízení v provozu. Měřiče glukózy ve vzorku musí být vždy připraveny, aby odrážely skutečné hodnoty provedených měření. Baterie CR je malé příslušenství, které se vždy vyplatí (v závislosti na použitém zařízení) nebo na skladě doma. V nabídce našeho obchodu Battery Empire najdete velký výběr diamantů a speciálních baterií, jako je cr2025 3V, cr2032 (které se vyznačují vysokým výkonem a mohou efektivně pracovat až 3 roky) a další. Vysoce kvalitní zpracování, použití nejkvalitnějších materiálů a inovativní technologická řešení zajišťují, že baterie CR si udržují svou energetickou účinnost po dlouhou dobu. Nejedná se o velký problém, ale to neznamená, že by jejich frekvence výměny měla být vysoká. Baterie CR obsažené v naší nabídce se rychle přizpůsobí individuálním potřebám zařízení a uživatele a umožní lepší a efektivnější využití možností zařízení.
kapacita: 220mAh
napětí: 3V
kód výrobku: XCR01
Na skladě
kapacita: 1400mAh
napětí: 3V
kód výrobku: XCR02
Na skladě
kapacita: 70mAh
napětí: 3V
kód výrobku: XCR03
Na skladě
kapacita: 160mAh
napětí: 3V
kód výrobku: XCR04
Na skladě
kapacita: 800mAh
napětí: 3V
kód výrobku: 5xXCR04
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Záruka vysoké kapacity a bezpečnosti

Zde uvedené knoflíkové míchačky CR jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a během napájení jsou stabilní. Tím bude chráněno zařízení, ke kterému je před poškozením a poruchou. Záruka zabezpečení umožňuje uživatelům soustředit se na jiné priority, aniž by se museli starat o fungování zařízení v případě potřeby. Snažíme se zajistit, aby naše výrobky byly ty nejlepší a splňovaly vysoké požadavky moderních zákazníků. Naše CR baterie mají potřebné certifikáty a certifikáty, které jasně potvrzují jejich kvalitu. To našim zákazníkům umožní, aby si byli jisti, že kupují skutečnou kvalitu, což nezklame jejich očekávání v nejméně vhodném čase.

Investice, která se vyplatí.

Baterie CR nabízejí vícerozměrné výhody při krátkodobých i dlouhodobých transakcích. Poskytují vašemu zařízení potřebnou novou energii a jejich mírná cena vám umožňuje využít úspory pro jiné priority. Lozenge baterie pro mnoho zařízení jsou nutností. Pokud je význam těchto malých baterií marginalizován rychleji než později, uživatel je odpojen od zařízení a nemůže používat jeho funkce.

Speciálně vybraná nabídka

V našem obchodě Battery Empire najdete velký výběr baterií CR, které splňují požadavky vašich zařízení. Snažíme se neustále aktualizovat a rozšiřovat naši nabídku . To nám umožňuje lépe vyhovět očekáváním moderních zákazníků a poskytnout jim přístup k přesně tomu, co potřebují. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou. Jsme si jisti, že rychle najdete variantu baterie CR, která uspokojí současné i budoucí potřeby.