Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Romoss Powerbanks

Power Bank, tj. Mobilní baterie, již není novinkou, kterou si může jen málo lidí dovolit. Taková zařízení jsou důležitým doplňkem stávajících zařízení , která i přes svou energii rychle spotřebovávají energii. Energetická banka nabízí možnost rychle nabíjet zařízení - obvykle chytrý telefon, když není přístup k elektrické zásuvce poblíž. Power Bank od Romoss je schopna nejen udržovat zařízení v chodu, ale také jej v krátkém čase plně nabít. Funkce rychlého nabíjení vám umožní dobít zařízení během několika minut, nikoli hodin. Například situace, kdy je telefon vyjmut z vaku a pozdravy pozdravené tmavou obrazovkou, jsou minulostí. Romoss je výrobcem výkonných přenosných baterií, které se rychle staly součástí potřeb moderně orientovaných zákazníků. Romoss nabízí nejvyšší úroveň řešení, která mohou efektivně vyhovět potřebám vašich mobilních zařízení. Tato značka se specializuje na vysoce kvalitní power banková zařízení, která nabízejí další výkon pro mobilní telefony, smartphony, tablety a dokonce i notebooky. Aktiva Romoss jsou investice, která se vyplatí rychle.

Romoss Powerbanks

Charakterizovány použitím moderních elektronických systémů: FitCharge, Dual-Output, FastCharging, SyncCharge a eUSB. Jsme autorizovaným distributorem značky Romoss v Německu.
kapacita: 2800 mAh
napětí: 5V
kód výrobku: PB86
551,95 Kč
441,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Co odlišuje Power Bank Romoss?

Na trhu mobilních zařízení jsou energetické banky širokou kategorií produktů, v nichž se nezkušený uživatel může rychle ztratit. Romoss je velmi dobrý technologický referenční bod, takže si můžete rychle najít cestu kolem při nákupu profesionálního vybavení. Romoss rychle přesvědčil powerbanks , váhavé spotřebitele, o jeho nabídce pomocí mnoha inovativních řešení. Battery Empire je autorizovaným distributorem společnosti Romoss Powerbanks v Polsku. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že investují do nejlepší kvality na trhu .

Vysoká účinnost rostlin

Romoss je kvalita, která již důvěřovala stovkám tisíců uživatelů po celém světě. Mobilní baterie Romoss jsou investicí, která se rychle a rychle vyplatí. S účinnou energetickou bankou nemusíte záviset na umístění nejbližší zásuvky a nemusíte upřednostňovat zařízení a rozhodovat, která z nich chcete dobít jako první.
Tato webová stránka používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“).
OK