Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Baterie pro digitální fotoaparáty Pentax

napětí
Green Cell ® Digitalkameras Akku für Pentax 645 645D 645Z 7.4V
Baterie Green Cell Cell® AHDBT-501 AABAT-001 pro GoPro HD HERO5 HERO6 HERO7 Černá 3.85V 1220mAh
star star star star star
(1)
kapacita: 1860mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: CB25
640,95 Kč
512,00 Kč
star star star star star
(1)
kapacita: 1600 mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: CB86
472,95 Kč
378,00 Kč
Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek

Baterie ve fotoaparátu musí být občas vyměněna za novou. Důvod je jednoduchý. Každodenní používání může časem negativně ovlivnit energetickou kapacitu baterie. Začíná trávit více času na plně nabité nabíječce a při návratu do fotoaparátu slouží výrazně kratší době. Dnes jsou kamery stále velmi populární a skupina nadšenců zachycujících svět objektivem neustále roste. Pentax je společnost, která poskytuje široký výběr kamer přizpůsobených rostoucím potřebám moderně orientovaných uživatelů. Navzdory své sofistikovanosti není Pentax schopen přeskakovat životnost baterie. Po chvíli začne každá baterie v elektronickém zařízení selhat. Výměna je snadný, rychlý a levný způsob, jak dostat své vybavení zpět do elektronického stoupačky a udržet úroveň pohodlí, na kterou jste zvyklí. Náš obchod s bateriemi nabízí široký výběr Baterie Pentax, které se rychle přizpůsobí individuálním potřebám zařízení i použití. Na každou baterii fotoaparátu Pentax se vztahuje 12měsíční záruka. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují některá z nejlepších řešení na trhu, která vám budou dlouhodobě efektivně sloužit.

Trvanlivé baterie pro váš fotoaparát Pentax

Pentax je rozpoznatelná značka, která každý rok přitahuje stále více zákazníků. Pokud chcete, aby vaše elektronické zařízení bylo pod kontrolou, neměla by být podceňována jeho energetická účinnost. Vadná nebo nefunkční baterie je nejlepší způsob, jak zabránit selhání vašeho zařízení v nejhorším čase. V takové situaci, místo zachycení krásného snímku fotoaparátem, stačí zapamatovat pohled a jít dál. Fotoaparát je neoddělitelným prvkem výletů, který vám umožní zachytit zvláštní okamžiky ve vysoké kvalitě. V naší speciálně vybrané a neustále aktualizované nabídce najdete rychle variantu, která vyhovuje vašim individuálním potřebám a modelu vaší kamery Pentax. Vysoce výkonné baterie dodají vašemu fotoaparátu druhý život tím, že mu dodají energii, kterou potřebuje. V důsledku toho se zvýší pohodlí při používání a vědomí, že zařízení náhle nedojde energie, vám umožní vytvářet fenomenální fotografie bez problémů. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že si něco rychle najdete.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK