Pro cestovatele
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Baterie fotoaparátu Pentax

Baterii ve fotoaparátu je třeba občas vyměnit. Důvod je jednoduchý. Každodenní provoz může mít po určité době negativní dopad na energetickou bilanci baterie . Začne trávit více času nabíječkou, aby se plně nabil, a když se vrátíte do fotoaparátu, je to mnohem kratší. Dokonce i dnes jsou kamery velmi populární a skupina nadšenců, kteří zachycují svět objektivem, stále roste. Pentax je společnost nabízející širokou škálu kamer přizpůsobených rostoucím potřebám moderně orientovaných uživatelů. Navzdory své složitosti není Pentax schopen přeskakovat životnost baterie. Po nějaké době se začne vybíjet každá baterie v elektronice. Výměna je jednoduchý, rychlý a nákladově efektivní způsob, jak uvést své zařízení zpět do elektronické vzpřímené polohy a získat pohodlí, které očekáváte . Náš obchod Battery Empire nabízí velký výběr baterií Pentax, které lze rychle přizpůsobit individuálním potřebám zařízení a aplikace. Na každého

Baterie fotoaparátu Pentax

Záruka 12 měsíců. To našim zákazníkům umožní, aby si byli jisti, že kupují některá z nejlepších řešení na trhu, která budou efektivně fungovat po dlouhou dobu.
kapacita: 1860mAh
napětí: 7.4V
záruka: 12 měsíců
639,95 Kč
511,95 Kč
kapacita: 1600 mAh
napětí: 7.4V
záruka: 12 měsíců
472,95 Kč
377,95 Kč
Green Cell
kapacita: 1860mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: CB25
511,95 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1600 mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: CB86
377,95 Kč
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Výkonné baterie pro Pentax

Pentax je známá značka, která každý rok přitahuje stále více zákazníků. Pokud chcete mít svá elektronická zařízení pod kontrolou , neměli byste podceňovat energetickou účinnost. Rozbitá nebo vadná baterie je nejlepším způsobem, jak zařízení selhat v přiměřeném čase. V takové situaci stačí jen zapamatovat si pohled a pokračovat namísto udržování krásného snímku fotoaparátem. Fotoaparát je nedílnou součástí vaší cesty a umožňuje vám zachytit výjimečné okamžiky ve vysoké kvalitě. V naší speciálně vybrané a neustále aktualizované nabídce najdete rychle variantu, která vyhovuje vašim individuálním potřebám a modelu vaší kamery Pentax. Vysoce výkonné baterie dávají vašemu fotoaparátu druhý život a dodávají mu energii, kterou potřebuje. To zvyšuje snadnost použití a vědomí, že zařízení se náhle nevypne, vám umožní vytvářet fenomenální obrázky bez překážek. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.