Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Ryobi (1)

Baterie pro akumulátorový šroubovák Ryobi

Vybrat kapacita:
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Pokud mám Ni-Cd (Nickel Cadmium) baterii, mohu použít Ni-Mh (Nickel Metal Hydride) články?

V současné době se neprodávají baterie na bázi Ni-Cd článků, jsou nahrazovány Ni-Mh články, které jsou méně škodlivé pro životní prostředí. Tyto články lze zaměnit, takže můžeme použít Ni-Mh baterii výměnou za Ni-Cd baterii.


V současné době se neprodávají baterie na bázi Ni-Cd článků, jsou nahrazovány Ni-Mh články, které...

Pokud mám starou nabíječku, nabije novou?

V tomto případě věnujte pozornost typu použitých článků v baterii. Pokud plánujete nákup Li-Ion (Lithium Ion) baterie a dříve jste používali baterii s Ni-Mh (Nickel Methyl Hydride) nebo Ni-Cd (Nickel Cadmium) články, nová baterie nebude nabíjena naší nabíječkou a musíte si koupit vhodnou nabíječku.


V tomto případě věnujte pozornost typu použitých článků v baterii. Pokud plánujete nákup Li-Ion...

Jak dlouho vydrží baterie šroubováku?

Baterie Green Cell se vyznačují dlouhou životností článků – dokážou „zvládnout“ až 1000 nabíjecích cyklů, což zajišťuje dlouhou pracovní dobu vašeho zařízení.


Baterie Green Cell se vyznačují dlouhou životností článků – dokážou „zvládnout“ až 1000...
Green Cell ® Baterie RB18L50 pro Ryobi ONE + P1100 P200 P300 P400 P500 P600 P700 18V 5000mAh
kapacita: 5Ah
Napětí: 18V
Kód výrobku: PT62
1 299,95 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Elektrické nářadí je široká škála zařízení, která usnadňují život při renovací a stavebních pracích. Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných zařízení, které vám umožní rychle dokončit vaše úkoly a udržet dynamické tempo práce. Když šroubovák začne selhat, zvyšuje se riziko různých (menších nebo větších) prostojů. Výsledkem je, že se práce nemohou volně a dynamicky pohybovat vpřed. Když šroubovák začne působit problémy, je čas se blíže podívat na baterii a baterie. Je nutná občasná výměna baterie v šroubováku. Vedení tohoto důležitého obchodu stranou dříve než později vám zanechá zlomený nástroj a hromadu nekonečné práce.

Baterie pro elektrické nářadí Ryobi

Šroubováky Ryobi jsou jedním z nejčastěji zvolených elektrických nástrojů na domácím trhu. Spotřebitelé se obracejí na Ryobi pro kombinaci vysoce kvalitního zpracování, výkonu a hodnoty za peníze. Avšak ani mocné nástroje, jako je Ryobi, nejsou nezničitelné. Baterie pro šroubovák Ryobi by měly být vyměněny, když zařízení jasně ukazuje, že se začíná cítit špatně, než čekat, až vám zmrzne v rukou.

Kvalita od Green Cell

Baterie a akumulátory pro šroubovák Ryobi od firmy Green Cell jsou kombinací kvality, výkonu a dlouhé životnosti. Díky nim vaše zařízení rychle znovu získá svou energetickou účinnost a bude moci snadno zvládnout úkoly, které byly před ním stanoveny. Zelená buňka je kvalita, kterou věří mnoho moderních spotřebitelů. Nabídka Battery World zahrnuje širokou škálu produktů, které dokonale ladí s vaším zařízením Ryobi. Zajistí dlouhou pracovní dobu na jednom. Efektivní baterie a akumulátory pro elektrické nářadí Ryobi, které jsou k dispozici v internetovém obchodě Swiatbaterii.pl, mají ochranu před hlubokým vybitím a přebíjením, čímž se výrazně prodlužuje životnost vašeho zařízení.

Skok se budete cítit

Baterie a akumulátory pro šroubovák Ryobi od firmy Green Cell poskytují značný skok v energii. Vaše zařízení rychle získává plnou funkčnost a renovace a stavební práce jsou schopny udržet jeho dynamické tempo. V naší neustále aktualizované a speciálně vybrané nabídce najdete široký výběr baterií a akumulátorů pro společnost Ryobi, které se rychle přizpůsobí individuálním potřebám zařízení i operátora (např. Možnosti rozpočtu). Baterie a akumulátory Green Cell budou investicí, která se z krátkodobého i dlouhodobého hlediska rychle vyplatí. Poskytujeme 12měsíční záruku na každou baterii šroubováku Ryobi i na ostatní baterie. Jsme si jisti vysokou kvalitou našich výrobků, ale pokud produkt nesplňuje očekávání - může být vrácen do 30 dnů.