Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Neato - Baterie pro vysavače

kapacita
napětí
Green Cell ® Akku für Neato 945-0006 XV-11 XV-12 XV-21 XV-25 7.2V 3.5Ah
kapacita: 3.5Ah
napětí: 7.2V
kód výrobku: PT111
937,95 Kč
750,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Baterie Neato pro vysavače, které si každý nájemce této značky může koupit. Kromě skutečnosti, že odtahové ventilátory Neato jsou vysoce kvalitní, trvanlivé a účinné, nezaručují nepřetržitý provoz na baterii. Po chvíli začne nejlepší baterie pracovat a ztrácí svůj výkon. Obvykle se čas od času prodává do hnízda na velké vzdálenosti. V důsledku toho může provádění jednoduchých činností jako výletního procesu v průběhu času narušovat další povinnosti. Vysoce kvalitní výfuková baterie Neato neposkytuje energeticky úsporná zařízení, což zkracuje dobu potřebnou pro spuštění na zbytečné minimum.

Baterie pro vysavače Neato

V této kategorii najdete výfukové baterie Neato, které prošly hlavními zkouškami a jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů. Je proto důležité, abyste ve svých rukou našli kvalitní produkt, který vám umožní co nejlépe využít vaši posedlost posedlostí, a to i na dlouhou dobu. Baterie vysavače není jen příležitostným designem, ale také investicí, která sahá zpět do mnoha oblastí. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK