zustandoma
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Mobilní nabíječka

S počtem mobilních zařízení roste také naše potřeba nabíjení a technologie nám přináší vždy nová vylepšení. Nabíječky obchodu Battery Empire Shop jsou plně kompatibilní s chytrými telefony, iPhony a dalšími zařízeními USB a použitá technologie zajišťuje nejrychlejší možné nabíjení.

iPhone, nabíječka Samsung

Všechny nabíječky v této kategorii umožňují rychlé nabíjení nejen pro telefony všech výrobců, včetně Samsung, Apple , Xiaomi, Huawei, LG, ale také pro zařízení, jako jsou přenosné reproduktory, čtečky elektronických knih, přenosné konzole a mnoho dalších. Níže popisujeme typy nabíječek pro telefony s různými aplikacemi.
- Multi-USB nabíječky , síťové nabíječky - ty, které používáme nejvíce. Doposud většina z nás používá verze s 1 porty, které dostáváme v sadě se smartphonem, ale modely se 2, 3 nebo dokonce 5 porty jsou stále oblíbenější. Takové řešení je velmi výhodné, pokud máme mnoho zařízení, která je třeba dobít. Díky tomu

Nabíječky pro mobilní telefony

konečně se vyhneme sporu o nabíječku.
- indukční nabíječky - založené na takzvaném standardu Qi, jehož název je odvozen od čínského slova „tok energie“. Jedná se o bezdrátové nabíječky kompatibilní s mnoha novými smartphony vybavenými cívkou Qi. Tato funkce zahrnuje Samsung, Huawei a iPhone . Chcete-li začít nabíjet podle tohoto standardu, jednoduše umístěte svůj smartphone na panel.
- Nabíječky do auta - vložte je do zásuvky zapalovače cigaret a můžete rychle nabíjet až 3 zařízení současně . Zajímavým řešením je Xiaomi Roidmi, FM vysílač s nabíječkou - s tímto přístrojem můžete do našeho autorádia posílat v kombinaci s FM vlnami určité vlny.
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Novinka
Na skladě
Green Cell
kód výrobku: CHAR07
Na skladě
Green Cell
kód výrobku: CHAR08
Na skladě
Na skladě
Na skladě
Novinka
Na skladě
Novinka
Na skladě
Novinka
Na skladě
Romoss
napětí: 5V
kód výrobku: CAD17
Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek