Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Emporia baterie mobilni telefony

kapacita
napětí
Akku AK-RL2 für Emporia Talk Comfort Basic VF4 V20
kapacita: 1050mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: BP106
485,95 Kč
388,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Emporia je společnost, která se specializuje na vytváření čistě užitkových telefonů, které se snadno používají. Nemají složité menu a velké množství multimediálních funkcí, které mají negativní dopad na výdrž baterie. Ani Emporia však nemůže poskytnout nekonečnou energii. Baterie v telefonu od tohoto výrobce se přirozeně časem vybíjí. Výsledkem je, že telefon začíná trávit více času na nabíjecím kabelu a uživatel ztrácí mobilitu. Výměna baterie telefonu za novou je nejlepší způsob, jak do telefonu vdechnout nový život. Celý proces nebude trvat příliš dlouho a nemusíte se starat o údržbu.

Odpovídající baterie pro telefony Emporia

Náš obchod poskytuje přístup k vysoce výkonným bateriím pro telefony Emporia, které se rychle přizpůsobují individuálním potřebám uživatele i zařízení. Vysoce kvalitní články zaručují, že baterie bude sloužit dlouho a efektivně a poskytne zařízení potřebnou energii. Nová baterie telefonu bude investicí, která se za sebe z krátkodobého i dlouhodobého hlediska vyplatí rychle.

Speciálně vybrané možnosti

Naše nabídka zahrnuje speciálně upravené varianty baterií, které splňují požadavky na ně stanovené. Zde je potvrzena vysoká kvalita. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují díly, které budou efektivně fungovat po dlouhou dobu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou nabídkou. Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK