Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Panasonic (1)

Nabíječky baterií pro akumulátorové šroubováky Panasonic

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Netzteil für Elektrowerkzeuge - welche Spannung?

Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese Informationen auf dem Original-Netzteil nachlesen - so können Sie sicher sein, dass das von Ihnen gewählte Produkt seine Aufgabe richtig erfüllen wird.


Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese...
Green Cell ® Werkzeug Akku-Ladegerät für Panasonic 8.4V -18V Ni-MH Ni-Cd
693,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných elektrických nástrojů na programu, s nimiž se provádí celá řada renovačních a stavebních prací. Šroubovák je stejně účinný jako jeho baterie, která zase potřebuje něco nabít. Nabíječky šroubováků jsou často považovány za něco konkrétního, co je na místě. Situace se mění, když nabíječky obecně odmítají fungovat kvůli nesprávné manipulaci. Poté zařízení, které je často nezbytné pro dokončení práce, roste s prachem a uživatel se snaží alespoň na okamžik rychle zorganizovat výměnu a dobití šroubováku. V našem obchodě Battery Empire nabízíme širokou škálu možností nabíječek pro šroubováky Panasonic od společnosti Green Cell. Green Cell je perfektní replikou originálního příslušenství, které dokáže rychle přivést do zařízení novou energii. Všechny nakladače jsou chráněny proti přehřátí a také proti přetížení a hlubokému vybití. Kromě toho mají všechny nabíječky elektrického nářadí Panasonic 12 měsíční záruku. Výsledkem je investice, která se rychle vyplatí z krátkodobého i dlouhodobého hlediska.

Nabíječky pro aku vrtačky - vysoká kvalita výrobků

Panasonic je celosvětově známá značka, která nabízí svým zákazníkům produkty po celá léta přizpůsobená jejich rostoucím a skutečným potřebám. Když si koupíte Panasonic, můžete si být jisti, že vaše zařízení budou fungovat efektivně po dlouhou dobu. Navzdory svému výkonu a trvanlivosti nejsou příslušenství, jako jsou nabíječky, nezničitelné. V důsledku nesprávné manipulace se zařízením je to nejčastěji porucha této součásti, což znamená, že zařízení nelze použít k zamýšlenému účelu. Nabíječka šroubováků Green Cell Panasonic kombinuje kvalitu, výkon, trvanlivost a hodnotu za peníze. Díky tomu se nabíječky GC rychle přizpůsobí individuálním potřebám zařízení a finančním možnostem spotřebitele. Nabíječky uvedené níže byly speciálně vybrány a perfektně se hodí do různých modelů šroubováků Panasonic. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují kompatibilní zařízení, která splňují jejich očekávání a potřeby.

Akumulátorové šroubováky - Rychlé obnovení plného výkonu

Nabíječky šroubováků Panasonic od Green Cell rychle obnoví normální a efektivní nabíjecí cykly. Výsledkem je, že zařízení neztrácí funkčnost a nečeká na údržbu nové součásti. Kompatibilní nabíječky GC jsou investicí, která přináší vícerozměrné výhody. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.