Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdu označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přidal!

Kde najdu označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přejít na seznam zařízení

Nabíječka pro akumulátorové šroubováky Hitachi

amperage
výkon

Zóna nápovědy

Netzteil für Elektrowerkzeuge - welche Spannung?

Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese Informationen auf dem Original-Netzteil nachlesen - so können Sie sicher sein, dass das von Ihnen gewählte Produkt seine Aufgabe richtig erfüllen wird.


Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese...

Wie sollte man ein Ladegerät für einen Schrauber wählen?

Die Wahl des richtigen Ladegeräts ist sehr einfach - geben Sie einfach ein genaues Bohrmaschinenmodell in unsere Suchmaschine ein. Versichern Sie sich nur, dass Ihre Akkus die Zellen haben, die vom Ladegerät unterstützt werden. Viele ältere Elektrowerkzeuge haben einen Akku mit Nickel-Cadmium-Zellen (NI-Cd). Heutzutage sind Nickel-Metallhydrid-Akkus (NI-MH) häufiger verwendet, und Ladegeräte, die für diese Akkus geeignet sind, können auch ältere Geräte korrekt bedienen. Wir bieten auch Ladegeräte für Lithium-Ionen-Zellen (LI-ON) an - diese sind nur für diesen Zellentyp geeignet und sollten nicht zum Laden von NI-MH- oder NI-CD-Akkus verwendet werden.


Die Wahl des richtigen Ladegeräts ist sehr einfach - geben Sie einfach ein genaues...
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Šroubovák je jedním z nejčastěji používaných nástrojů pro každodenní, malé nebo velké údržbářské práce. Bez tohoto zásadního nástroje nejsou různé typy oprav a upgradů často proveditelné, takže je ovlivněno tempo celé práce. Moderní akumulátorové šroubováky jsou velmi efektivní a vydrží nabíjecí cyklus po dlouhou dobu. Šroubovák je však třeba dobít a nabíječky často selhávají - hlavně kvůli špatné manipulaci. Náš obchod nabízí vysoce kvalitní nabíječky Hitachi Green Cell, které se rychle přizpůsobí vašim technologickým potřebám a finančním příležitostem. Green Cell je kvalita a kompatibilita, která zajišťuje, že pro vaše zařízení získáte nejlepší alternativu třídění. Jedná se o investici, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Všechny nakladače jsou chráněny proti přehřátí a také proti přetížení a hlubokému vybití. Kromě toho jsou všechny nabíječky elektrického nářadí Hitachi garantovány po dobu 12 měsíců.

Vysoká kvalita výrobků aku Hitachi

Hitachi je celosvětově známá značka, která nabízí vysoce kvalitní a rozmanité produkty. Elektrické nářadí Hitachi je stále oblíbenější u zákazníků, kteří hledají kombinaci kvality, výkonu, spolehlivosti a hodnoty za peníze. Přes veškerý pokrok nejsou zařízení Hitachi, včetně vedlejšího příslušenství, jako jsou nabíječky baterií, nezničitelná. Green Cell nabízí efektivní nabíječky šroubováků Hitachi, které rychle udržují vaše zařízení na správné úrovni výkonu. Nabíječky uvedené níže byly speciálně vybrány pro různé modely šroubováků Hitachi. To dává našim zákazníkům jistotu, že kupují kompatibilní zařízení, která odpovídají jejich potřebám a očekáváním.

Rychlý růst produktivity

Vadná nabíječka odpovídá vadnému šroubováku, který může vést k závažným a často nákladným prostojům. Nabíječky Hitachi od Green Cell jsou kvalitou, kterou lze rychle pociťovat. Nabíječka je velmi odolná proti mechanickému poškození a efektivní, takže se rychle vejde do nástrojů každé zlaté rukojeti. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.

Tato webová stránka používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“).
OK