Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdu označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přidal!

Kde najdu označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přejít na seznam zařízení

Paslode - baterie pro elektrické nářadí

kapacita
napětí

Zóna nápovědy

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...
Green Cell ® Akku 902654 B20543 für Werkzeug Paslode PPN35i Li CF325Li CF325XP IM65Li IM250Li IM360Ci Li
Green Cell ® Akku 404400 404717 für Werkzeug Paslode IMCT IM50 IM65 IM200 IM250 IM300 IM325 IM350
kapacita: 2Ah
napětí: 7.2V
kód výrobku: PT201
826,95 Kč
661,00 Kč
kapacita: 2Ah
napětí: 6V
kód výrobku: PT199
707,95 Kč
566,00 Kč
kapacita: 3.3Ah
napětí: 6V
kód výrobku: PT200
877,95 Kč
702,00 Kč
Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Elektrické nářadí představuje komfort použití, kvalitu a způsob, jak rychle dokončit renovaci a stavební práce. Postupem času se však baterie v zařízení začíná vybíjet a elektrické nářadí začne trávit více času na nabíjecím kabelu. V důsledku toho se snižuje efektivita a doba efektivní práce. Zvažování nákupu nové baterie je lepším krokem, než pokusit se koupit nové zařízení. Paslode jsou účinné elektrické nářadí, ale ani oni nejsou schopni obstát v testu času a každodenního intenzivního používání po neomezenou dobu. Výměna baterie v nářadí Paslode je způsob, jak rychle znovu získat efektivní pracovní normálnost při nízkých nákladech. Naše prodejna baterií světa nabízí širokou škálu možností baterií pro elektrické nářadí Paslode, které rychle splní potřeby uživatele i vybavení. Vysoká kvalita článků zaručuje dlouhý, bezpečný a bezporuchový provoz. Výměnou baterie vdechnete do elektrického nářadí nový život a získáte každodenní manévrovací prostor.

Kvalitě, které můžete věřit

Paslode je široká škála elektrického nářadí. V naší nabídce najdete speciálně vybrané možnosti baterií, které rychle odpovídají vašim individuálním potřebám, požadavkům a rozpočtu. Výměna baterie v elektrickém nářadí Paslode bude investicí, která se v krátkodobém i dlouhodobém horizontu rychle vyplatí. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že rychle najdete baterii přizpůsobenou vašim potřebám.

Tato webová stránka používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“).
OK