Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Panasonic - baterie pro elektrické nářadí

kapacita
napětí
Green Cell ® für Panasonic EY9001 EY9101 EY9108 EY9200 EY9201 12V 3.3Ah
Akku Green Cell ® für Panasonic EY9L40 EY9L41 EY9L41B EY9L42 14.4V 4Ah
kapacita: 3.3Ah
napětí: 12V
kód výrobku: PT117
1 316,95 Kč
1 053,00 Kč
kapacita: 4Ah
napětí: 14.4V
kód výrobku: PT116
1 518,95 Kč
1 215,00 Kč
Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek

Panasonic je jednou z nejznámějších značek na světových trzích. Elektrické nářadí této značky se vyznačuje vysokou účinností, účinností a spolehlivostí při používání. Jejich zdroj energie však není nevyčerpatelný. Baterie je srdcem každého elektrického nářadí, bez kterého je pokračování v práci jednoduše nemožné. Vybitá baterie je příčinou mnoha vedlejších problémů. Pokud zařízení musí trávit více času a mnohem častěji je připojeno k nabíjecímu kabelu, je dokončení naléhavých prací často nemožné. V této kategorii najdete baterie kompatibilní s elektrickým nářadím Panasonic, které se rychle přizpůsobí potřebám energie vašeho zařízení. Baterie jsou plně kompatibilní, díky čemuž si kupující uvědomují, že získávají řešení šitá na míru, která zajistí dlouhý a bezproblémový provoz jejich zařízení.

Vysoce kvalitní baterie nářadí Panasonic na dosah ruky

Naše baterie pocházejí od spolehlivých výrobců a splňují nejvyšší výrobní standardy. V důsledku toho naši zákazníci vědí, že kupují skutečnou kvalitu, která vám bude efektivně sloužit po dlouhou dobu. Všechny baterie Panasonic nabízené společností Green Cell rychle splní energetické potřeby zařízení a poskytnou uživateli efektivní nástroj, který splní požadavky na něj kladené.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK