Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Více USB nabíječky (7)

Multi-USB nabíječky, síťové nabíječky

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Welches Netzladegerät sollte man für ein Smartphone kaufen?

Prüfen Sie vor dem Kauf eines Netzladegeräts die maximale Ladeleistung Ihres Handys (dieser Parameter wird in Watt angegeben). Achten Sie auch auf die Anzahl der Anschlüsse des Ladegeräts - auf diese Weise wählen Sie ein Gerät, das bequem zu bedienen ist. Die beliebtesten Modelle finden Sie unter folgendem Link: Wie wählen Sie das richtige Telefonladegerät aus?


Prüfen Sie vor dem Kauf eines Netzladegeräts die maximale Ladeleistung Ihres Handys (dieser...

Verfügt das Ladegerät über eine Schnellladefunktion?

Es ist sehr einfach zu überprüfen, ob das Ladegerät über eine Schnellladefunktion verfügt - dies geschieht, wenn das Gerät einen grünen USB-Anschluss hat. Dies ist ein Zeichen dafür, dass das Ladegerät Ihr Handy schnell auflädt.


Es ist sehr einfach zu überprüfen, ob das Ladegerät über eine Schnellladefunktion verfügt - dies...
Zobrazeno 1 - 7 z 7 položek

Multi USB nabíječky umožňují více soketů, které lze použít k nabíjení několika zařízení současně. Výsledkem je, že k nim můžete připojit větší počet různých zařízení a zvýšit efektivitu své práce. Více USB nabíječek vybavených funkcí Power Delivery vám umožní současně nabíjet zařízení při práci, aniž byste museli občas přepínat mezi různými zařízeními. Díky nabíječce GC Power Source je dokonce možné nabít ultrabook. Nabíjení několika zařízení současně vám umožní výrazně ušetřit čas a užít si větší mobilitu každý den.

Multi USB nabíječky

Multi USB nabíječky nabývají na významu s rostoucím počtem mobilních zařízení používaných každý den. Výsledkem je mnoho dalších problémů. Hlavní věcí je upřednostnění toho, které zařízení by mělo jít do zásuvky jako první. Výběr jednoho nad druhým často omezuje každodenní pohodlí, zejména pokud potřebujete okamžitě opustit zařízení a uživatel chce zařízení dobít. Telefon bude vždy na prvním místě k nabíjení, ale co tablet, tréninkové pásmo, sluchátka Bluetooth a mnoho dalších zařízení používaných každý den? Připojení zařízení doma prostřednictvím všech dostupných zásuvek je zbytečné a ne každý pásek dokáže pojmout fyzické rozměry nabíječek. Napájecí zdroje se navzájem dotýkají a nedovolují, aby se všichni vtlačili do jednoho proužku. Řešením jsou multi USB nabíječky, které vám umožní nabíjet několik zařízení najednou pomocí jednoho zdroje napájení. Je vhodný pro domácnost, podnikání i cestování. Když odejdete, máte často přístup pouze k jediné zásuvce a je velmi snadné vyložit zařízení sdílením místnosti s několika lidmi. Díky tomu zůstanete odříznuti od světa. V našem obchodě Battery Świat najdete vysoce výkonné napájecí adaptéry Green Cell, které vám pomohou rychle se vzdát přemýšlení o tom, které zařízení by mělo nejdřív jít na kabel. Všechny multiportové nabíječky jsou poskytovány se zárukou, díky níž si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují osvědčené vysoce kvalitní zařízení, které bude efektivně fungovat po dlouhou dobu.

Odolné síťové nabíječky

Nabíječky pro více portů Green Cell (více USB) úspěšně obstojí ve zkoušce času a zajišťují hladký provoz dlouho po zakoupení. Jsou mimořádně odolné vůči mechanickému poškození a působení různých škodlivých faktorů. Všechny multi USB nabíječky jsou vyráběny podle nejvyšších platných výrobních standardů. Jedná se o pěnové doplňky pro lidi, kteří často používají různá mobilní zařízení denně a chtějí, aby byla energetická lišta v každém z nich dostatečně vysoká.

Přizpůsobené víceportové nabíječky

Multi USB nabíječky jsou investice, které se rychle vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Ve speciálně vybrané a neustále aktualizované nabídce našeho obchodu najdete rychle variantu šitou na míru vašim jedinečným potřebám a možnostem rozpočtu. Nabíječky pro víceportů zajistí denně větší mobilitu a umožní vám lépe využívat technologický potenciál vašeho zařízení.