Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Nabíječky QI (indukční) (3)

indukční nabíječky

Seřazeno podle:
Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Indukční technologie je stále populárnější. Nabíječky QI pro bezdrátová zařízení jsou stále oblíbenější a způsob, jakým jsou nabíjeny, se u novějších modelů smartphonů stává standardem. Indukční nabíjení telefonu / jiných zařízení je především větším pohodlím v každodenním životě a odpojením kabelů. Když telefon položíte na nabíječku, můžete jej rychle nabíjet nebo nabíjet, a to vše bez nutnosti hledat napájecí adaptér, kabel a připevnění koncovky micro-USB - nabíjecí stanice se postará o všechno. Indukční nabíječky jsou také stylovým doplňkem moderních pokojů, které vám umožňují vyjádřit více jedinečných preferencí obyvatele a jasně ukázat jeho orientaci na nejnovější trendy v technologii a designu módy.

Bezdrátové nabíječky QI

V našem světovém obchodě s bateriemi nabízíme širokou škálu možností pro bezdrátové nabíječky s technologií QI (induktivní), které zvyšují každodenní pohodlí při nabíjení telefonu. Díky těmto nabíječkám bude každodenní používání vašeho smartphonu ještě pohodlnější. Nabíječky uvedené v této kategorii jsou kompatibilní s jakýmkoli chytrým telefonem, který podporuje technologii QI (induktivní nabíjení). Indukční bezdrátová nabíječka není velkým nákladem, poskytuje vám každý den větší volnost, takže si můžete pohodlně nabíjet nebo nabíjet telefon, kdykoli jej budete potřebovat.

Správná indukční nabíječka

Bezdrátová nabíječka je schopna změnit způsob nabíjení telefonu. Nemusíte se nutně připoutat k elektrické zásuvce. Telefon lze kdykoli vyjmout a položit, aniž byste hledali zdroj napájení a kabel. Strategicky umístěná nabíječka s funkcí QI ve vašem domě nebo bytě může pozitivně ovlivnit vaše každodenní pohodlí a zvýšit účinnost telefonu. S QI nemusíte dělat dlouhé přestávky při používání smartphonu nebo jiných indukčních zařízení - protože nemusíte svázat zařízení kabelem. Bezdrátové nabíječky jsou příslušenství, které mají rychle pozitivní dopad na váš domov nebo byt a umožňují vám ušetřit čas a např. rozptýlené při práci na připojení telefonu, najít kabel a volné místo u zásuvky.

Vysoce kvalitní indukční nabíječky

Náš světový obchod s bateriemi nabízí velký výběr specializovaných a univerzálních nabíječek s funkcí QI, které vám pomohou udržet vaše zařízení energeticky efektivní a pohodlná. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Bezdrátové nabíjení poskytuje více pohodlí v každodenním životě, protože je třeba telefon nabíjet rychle a již nemusíte připojovat žádné kabely - zejména pokud má být telefon připojen k blokované rozvodce. Je to nový standard, který jistě osloví uživatele, kteří hledají kombinaci modernosti, efektivity a bezpečnosti. Jsme si jisti, že rychle najdete variantu, která odpovídá vašim individuálním potřebám a očekáváním.