Pro cestovatele
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Nabíječka USB-C

Nabíječky USB-C jsou novým standardem, který umožňuje rychlé nabíjení a nabíjení různých mobilních zařízení. To eliminuje potřebu vzít více kabelů a vypínačů. Je také ideální pro domácí použití jako nástroj pro denní nabíjení vašeho zařízení. Nabíječky USB-C jsou vybaveny funkcí rychlého nabíjení funkce Power Delivery. To znamená, že vaše zařízení lze nabíjet za deset minut místo hodin. Mnoho nabíječek, např. Pro mobilní telefony, má funkci rychlého nabíjení. V průběhu času však nabíječka může selhat - je to nejzranitelnější součást a často trpí špatnou manipulací se zařízením.

Rychlé načítání - dodávka energie

Nabíječka USB-C pomáhá tento problém vyřešit. Jediná nabíječka pro všechna vaše zařízení vám umožní zbavit se kabelů, znovu získat plnou mobilitu a zajistit, aby se energetická lišta během nabíjení rychle zvedla. Náš obchod Battery Empire nabízí přístup k celé řadě možností nabíječky USB C, které rychle splní jedinečné potřeby vás a vašeho zařízení. na

všechny nabíječky USB-C

je poskytována 12měsíční záruka. To poskytuje našim zákazníkům vysoce kvalitní produkt, který funguje efektivně po dlouhou dobu.
energie: 18W
záruka: 24 měsíců
776,95 Kč
620,95 Kč
energie: 30W
záruka: 24 měsíců
1 113,95 Kč
890,95 Kč
energie: 60W
záruka: 24 měsíců
1 653,95 Kč
1 322,95 Kč
energie: 45W
záruka: 24 měsíců
1 349,95 Kč
1 079,95 Kč
620,95 Kč
Na skladě
890,95 Kč
Na skladě
1 322,95 Kč
Na skladě
1 079,95 Kč
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Nový standard při načítání pomocí USB-C

Rychlé nabíjení díky funkci napájení nabíječky USB-C umožňuje velmi rychle nabíjet a nabíjet zařízení. Nemusíte čekat dlouho, až se výkonová západka zvětší na uspokojivou velikost. Rychlé nabíjení vás udrží mobilnější a eliminuje nepořádek vaší každodenní činnosti - nemusíte být vázáni na kabel. Nabíječky USB-C jsou investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Velký výběr nabíječek USB-C

V našem obchodě Battery Empire najdete mnoho modelů nabíječek USB-C, které vám pomohou rychle vdechnout nový život do vašich zařízení. Tato nabíječka bude nákupem, který si každý tvrdě pracující uživatel rychle poblahopřeje. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou . Jsme si jisti, že rychle najdete model šitý na míru vašim potřebám.