Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Nabíječky USB-C (9)

Nabíječka USB-C

Seřazeno podle:
UGREEN CD250 Wandladegerät, 25 W, USB-C + USB-C-zu-USB-C-Kabel, 2 m
Zobrazeno 1 - 9 z 9 položek

Nabíječky USB-C jsou novým standardem, který umožňuje rychle nabíjet a nabíjet různá mobilní zařízení. Není třeba brát s sebou několik kabelů a vypínačů. Je také ideální pro domácí použití jako nástroj pro denní nabíjení vašeho zařízení. Nabíječky USB-C jsou vybaveny funkcí rychlého nabíjení Power Delivery. To znamená, že vaše zařízení lze nabíjet za deset minut místo hodin. Mnoho nabíječek, např. pro mobilní telefony mají funkci rychlého nabíjení. V průběhu času však nabíječka může selhat - je to nejzranitelnější součást a často trpí špatnou manipulací se zařízeními.

Rychlé nabíjení - dodávka energie

Nabíječka USB-C pomáhá tento problém vyřešit. Jediná nabíječka pro všechna vaše zařízení vám umožní osvobodit se od kabelů, získat plnou mobilitu a zajistit, aby se energetická lišta během nabíjení rychle zvedla. Náš obchod Battery Empire nabízí přístup k celé řadě možností nabíječek USB-C, které rychle reagují na individuální potřeby vás a vašeho zařízení. Všechny nabíječky USB-C mají záruku 12 měsíců. To poskytuje našim zákazníkům vysoce kvalitní produkt, který funguje efektivně po dlouhou dobu.

Nový standard pro nabíjení pomocí USB-C

Rychlé nabíjení díky funkci napájení z nabíječky USB - C umožňuje velmi rychle nabíjet a nabíjet zařízení. Nemusíte dlouho čekat, až se výkonová lišta zvětší na uspokojivou velikost. Rychlé nabíjení znamená, že zůstanete mobilnější a vyhnete se každodennímu používání nepořádku - nemusíte být vázáni na kabel. Nabíječky USB-C jsou investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. V našem obchodě Battery Empire najdete mnoho modelů nabíječek USB-C, které vám pomohou rychle vdechnout nový život do vašich zařízení. Tato nabíječka bude nákupem, ke kterému se každý pracovitý uživatel rychle poblahopřeje. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že rychle najdete model šitý na míru vašim potřebám.