Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Sony (6)

Napájecí zdroje - nabíječky k laptop Sony

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

How do I select the right power supply for my device?

Model unit
The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter it into the shop's search engine.
e.g. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278


Value of INPUT / OUTPUT
On the power supply nameplate, the voltage and current values are marked OUTPUT, and on the bottom of the laptop, the same parameters as INPUT are marked. Read some of them and enter them into the shop's search engine by adding the brand of the device. Make sure that the plug of the power supply found is correct.
e.g. Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.


Model unit The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter...

I have a 65W power supply or can i use a 90W power supply?

With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies with higher power, not less, because at lower power the laptop may not work.


With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies...

Is this power supply suitable for my laptop?

It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification, e.g. 5.5 mm, and the output parameters are compatible. What are output parameters? It is the value of voltage[V] and current[A] that is given by the power supply for a laptop, e.g. 19V 4.74A.


It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification,...
Bestseller
Green Cell PRO ® Ladegerät für Sony VAIO VGN-FS500 VGN-S360
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 10.5V 3.8A 40W für Sony Vaio S13 SVS13 Pro 11 13 Duo 11 13
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19.5V 3.34A 65W für Sony Vaio SVF14 SVF15 SVF152A29M SVF1521C6EW SVF15AA1QM
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19.5V 6.15A 120W für Sony Vaio PCG-81112M VGN-AR61S VGN-AR71S VGN-AW31S VPCF11S1E
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19.5V 2.15A 40W für Sony Vaio W11 W12 PCG-31311M PCG-31311L VPCYB1S1E VPCYB3V1E
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 16V 4A 64W für Sony Vaio PCG-R505 VGN-B VGN-S VGN-S360 VGN-T VGN-UX VGN-UX380N
Bestseller
520,00 Kč
470,00 Kč
470,00 Kč
1 079,00 Kč
409,00 Kč
589,00 Kč
Zobrazeno 1 - 6 z 6 položek

Nabíječky notebooků jsou prvky, na které se nejčastěji zapomíná. Jejich význam se projeví, když začnou selhat nebo selhat, což je vylučuje z použití. Výsledkem je, že zařízení zůstává bez možnosti dobíjení a nakonec zemře. Nabíječky jsou nejvíce citlivé na mechanické poškození, záplavy a nečistoty. Často jsou stále pod stolem, nohama nebo jsou během přepravy jednoduše hodeni do tašky. To vše může rychle ovlivnit funkčnost tohoto zařízení. Pokud selže, uživatel čelí problému s nákupem nového zdroje napájení. Náš obchod Battery Empire nabízí širokou škálu možností pro nabíječky notebooků Sony Green Cell. Jedná se o 100% kompatibilní příslušenství, které je uzpůsobeno vašim hardwarovým potřebám a poskytuje vám klid, že váš notebook pracuje efektivně a po dlouhou dobu. Náš obchod poskytuje záruku 24 měsíců na každý napájecí zdroj Sony společnosti Green Cell. Výsledkem je investice, která se rychle vyplatí z krátkodobého i dlouhodobého hlediska.

Napájecí zdroje a adaptéry k notebookům Sony

Přepínání zavaděče je něco, čemu bude muset každý uživatel dříve či později čelit. Sony je celosvětově uznávaná značka, která svým zákazníkům nabízí přesně to, co očekávají. Koneckonců, jejich vybavení není nezničitelné. Pro zajištění pohodlí při používání zařízení je občas nutné vyměnit napájecí zdroj Sony. Výběr správné nabíječky je zásadní. Originální díly jsou často velmi drahé nebo obtížně dostupné. Zavedení příslušenství proto přitahuje čas, způsobuje náklady a zařízení leží a jsou zaprášená. Nákup univerzálních napájecích zdrojů pro Sony také není dobrý nápad. Univerzální nabíječky by měly být kompatibilní s různými modely notebooků různých značek. Díky tomu je velmi snadné přehlédnout a nestřílet na individuální potřeby vašeho notebooku. To přináší zvýšené riziko poškození baterie a citlivých součástí. Přizpůsobení nabíječek ke značce Sony Green Cell je plně kompatibilní a vědomí, že zařízení dostane přesně to, co potřebuje.

Nabíječky pro různé modely Sony

Nabídka Naše Shop Battery Empire byla speciálně vybrána a je neustále aktualizována. To nám umožňuje lépe vyhovět potřebám moderních zákazníků, kteří ve svých produktech hledají kombinaci výkonu, kvality, trvanlivosti a hodnoty za peníze. Díky našemu rozsáhlému sortimentu jsme schopni nabídnout vysoce kvalitní části zelených buněk pro mnoho různých modelů notebooků HP. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že si něco rychle najdete.