Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Samsung (4)

Napájecí zdroje - nabíječky k laptop Samsung

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

How do I select the right power supply for my device?

Model unit
The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter it into the shop's search engine.
e.g. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278


Value of INPUT / OUTPUT
On the power supply nameplate, the voltage and current values are marked OUTPUT, and on the bottom of the laptop, the same parameters as INPUT are marked. Read some of them and enter them into the shop's search engine by adding the brand of the device. Make sure that the plug of the power supply found is correct.
e.g. Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.


Model unit The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter...

I have a 65W power supply or can i use a 90W power supply?

With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies with higher power, not less, because at lower power the laptop may not work.


With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies...

Is this power supply suitable for my laptop?

It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification, e.g. 5.5 mm, and the output parameters are compatible. What are output parameters? It is the value of voltage[V] and current[A] that is given by the power supply for a laptop, e.g. 19V 4.74A.


It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification,...
Bestseller
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R522 R530 R540 R580 Q35 Q45
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R505 R510 R519 R520 R720 RC720 R780
Green Cell PRO ® Ladegerät Netzteil für laptop Samsung NP300U NP530U3B-A01 NP900 19V 2.1A
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19V 2.1A 40W für Samsung N100 N130 N145 N148 N150 NC10 NC110 N150 Plus
Bestseller
459,00 Kč
699,00 Kč
619,00 Kč
539,00 Kč
Zobrazeno 1 - 4 z 4 položek

Nabíječka je nezbytným prvkem pro zajištění řádného fungování každého notebooku. Přes svůj význam je také jedním z nejvíce marginalizovaných prvků. V důsledku špatné manipulace s napájecími zdroji, které jsou nejvíce vystaveny mechanickému poškození, záplavám a různým škodlivým faktorům, může zařízení náhle ztratit svůj zdroj energie a odříznout uživatele od světa. Vadná nabíječka není problém, který lze vyřešit přes noc. Tento doplněk si musíte vybrat správně a zde nemůžete jednat zoufale. Špatně osazená nabíječka notebooku může v krátkodobém i dlouhodobém horizontu způsobit větší škody než užitku. Náš obchod Battery World nabízí širokou škálu možností pro nabíječky notebooků Samsung Green Cell, včetně napájecích zdrojů Green Cell Pro. Jedná se o 100% kompatibilní příslušenství přizpůsobené fyzickým a elektronickým potřebám zařízení. Výsledkem je, že kupující od nás si mohou být jisti, že notebook obdrží to, co skutečně potřebuje, a bude fungovat efektivně po dlouhou dobu. Náš obchod poskytuje 24 měsíční záruku na každý napájecí zdroj Samsung Green Cell.

Nabíječky k notebookům přizpůsobené vašim potřebám

Výměna nabíječky je často něco, čemu se nelze vyhnout (i přes vaše nejlepší přání). Situace se mohou lišit, nabíječka může odmítnout poslouchat v důsledku špatné péče nebo v důsledku náhodné situace (např. Záplavy). Na začátku není známo, jakou nabíječku koupit. Originální příslušenství může být velmi drahé a jeho přivedení se může časem táhnout - ve kterém zařízení leží pouze a zaprášené. Nákup univerzálních náhrad není také osvědčenou strategií. Univerzální napájecí zdroje se hodí současně do několika různých modelů a značek notebooků. To vytváří riziko, že nebude odpovídat konkrétní značce nebo nebude odpovídat skutečným potřebám notebooku. V důsledku toho se může rychle poškodit a negativně ovlivnit životnost baterie. Napájecí zdroje na míru pro Samsung od Green Cell zajišťují plnou kompatibilitu vyhrazenou pro konkrétní model zařízení - což vás upozorňuje, že notebook dostává příslušenství, které rychle splní jeho jedinečné potřeby.

Široký výběr napájecích zdrojů

Nabídka našeho obchodu, Świat Baterii, byla speciálně vybrána a je neustále aktualizována, aby lépe vyhovovala očekáváním moderně orientovaných zákazníků, kteří hledají kombinaci kvality, spolehlivosti, efektivity a příznivé ceny. Díky rozsáhlé nabídce nabíječek notebooků Samsung jsme schopni poskytnout vysoce kvalitní komponenty Green Cell, které vám umožní udržovat vysokou efektivitu práce. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že si něco rychle najdete.