Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Samsung (5)

Napájecí zdroje - nabíječky k laptop Samsung

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Jak si mohu vybrat správný napájecí adaptér pro své zařízení?

modelové zařízení
Model notebooku je obvykle umístěn na spodní straně zařízení. Přečtěte si jej a zadejte jej do vyhledávače obchodu.
např. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

hodnota INPUT / OUTPUT
Na typovém štítku zdroje jsou hodnoty napětí a proudu označeny jako OUTPUT a na spodní straně notebooku jsou stejné parametry označeny jako INPUT. Přečtěte si některé z nich a zadejte je do vyhledávače obchodu a přidejte k nim značku zařízení. Ujistěte se, že zástrčka nalezeného napájecího adaptéru je správná.
např. Asus 19V 4,74A / Dell 19,5V 4,62A / Lenovo 20V 3,25A.


modelové zařízení Model notebooku je obvykle umístěn na spodní straně zařízení. Přečtěte si jej...

Mám 65W PSU nebo mohu použít 90W PSU?

S takovými malými rozdíly je to přijatelné. Musíme však pamatovat na to, abychom používali zdroje s vyšším výkonem, ne menším, protože při nižším výkonu nemusí notebook fungovat.


S takovými malými rozdíly je to přijatelné. Musíme však pamatovat na to, abychom používali zdroje...

Je tento napájecí adaptér vhodný pro můj notebook?

Pro náš notebook bude vhodné, pokud průměr konektoru bude odpovídat specifikaci vnějšího průměru, např. 5,5 mm, a výstupní parametry budou kompatibilní. Jaké jsou výstupní parametry? Je to hodnota napětí[V] a proudu[A] daná zdrojem pro notebook např. 19V 4,74A.


Pro náš notebook bude vhodné, pokud průměr konektoru bude odpovídat specifikaci vnějšího průměru,...

Napájení notebooku - jaké napětí?

Při výběru nového zdroje pro váš notebook byste měli zkontrolovat napětí nabíječky – tento parametr by měl odpovídat vašemu původnímu zařízení.


Při výběru nového zdroje pro váš notebook byste měli zkontrolovat napětí nabíječky – tento...
Bestseller
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R522 R530 R540 R580 Q35 Q45
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R505 R510 R519 R520 R720 RC720 R780
Green Cell PRO ® Ladegerät Netzteil für laptop Samsung NP300U NP530U3B-A01 NP900 19V 2.1A
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19V 2.1A 40W für Samsung N100 N130 N145 N148 N150 NC10 NC110 N150 Plus
Zdroj napájení / nabíječka Green Cell PRO 19V 4,74 A 90 W pro Samsung R510 R522 R525 R530 R540 R580 R780 RV511 RV520 NP350E5C NP
Bestseller
279,00 Kč
389,00 Kč
279,00 Kč
499,00 Kč
Zobrazeno 1 - 5 z 5 položek

Nabíječka je nezbytným prvkem pro zajištění řádného fungování každého notebooku. Přes svůj význam je také jedním z nejvíce marginalizovaných prvků. V důsledku špatné manipulace s napájecími zdroji, které jsou nejvíce vystaveny mechanickému poškození, záplavám a různým škodlivým faktorům, může zařízení náhle ztratit svůj zdroj energie a odříznout uživatele od světa. Vadná nabíječka není problém, který lze vyřešit přes noc. Tento doplněk si musíte vybrat správně a zde nemůžete jednat zoufale. Špatně osazená nabíječka notebooku může v krátkodobém i dlouhodobém horizontu způsobit větší škody než užitku. Náš obchod Battery World nabízí širokou škálu možností pro nabíječky notebooků Samsung Green Cell, včetně napájecích zdrojů Green Cell Pro. Jedná se o 100% kompatibilní příslušenství přizpůsobené fyzickým a elektronickým potřebám zařízení. Výsledkem je, že kupující od nás si mohou být jisti, že notebook obdrží to, co skutečně potřebuje, a bude fungovat efektivně po dlouhou dobu. Náš obchod poskytuje 24 měsíční záruku na každý napájecí zdroj Samsung Green Cell.

Nabíječky k notebookům přizpůsobené vašim potřebám

Výměna nabíječky je často něco, čemu se nelze vyhnout (i přes vaše nejlepší přání). Situace se mohou lišit, nabíječka může odmítnout poslouchat v důsledku špatné péče nebo v důsledku náhodné situace (např. Záplavy). Na začátku není známo, jakou nabíječku koupit. Originální příslušenství může být velmi drahé a jeho přivedení se může časem táhnout - ve kterém zařízení leží pouze a zaprášené. Nákup univerzálních náhrad není také osvědčenou strategií. Univerzální napájecí zdroje se hodí současně do několika různých modelů a značek notebooků. To vytváří riziko, že nebude odpovídat konkrétní značce nebo nebude odpovídat skutečným potřebám notebooku. V důsledku toho se může rychle poškodit a negativně ovlivnit životnost baterie. Napájecí zdroje na míru pro Samsung od Green Cell zajišťují plnou kompatibilitu vyhrazenou pro konkrétní model zařízení - což vás upozorňuje, že notebook dostává příslušenství, které rychle splní jeho jedinečné potřeby.

Široký výběr napájecích zdrojů

Nabídka našeho obchodu, Świat Baterii, byla speciálně vybrána a je neustále aktualizována, aby lépe vyhovovala očekáváním moderně orientovaných zákazníků, kteří hledají kombinaci kvality, spolehlivosti, efektivity a příznivé ceny. Díky rozsáhlé nabídce nabíječek notebooků Samsung jsme schopni poskytnout vysoce kvalitní komponenty Green Cell, které vám umožní udržovat vysokou efektivitu práce. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že si něco rychle najdete.