Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Měniče napětí (42)

Měniče napětí v autě

Wählen Vyberte vstupní napětí měniče
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Jaký střídač je vhodný pro solární moduly?

Nejlepším řešením je zde zvolit solární invertor přímo určený pro tento účel. Model uvedený na níže uvedeném odkazu má připojení pro FV moduly, baterie a zařízení, která mají být provozována. solární invertor


Nejlepším řešením je zde zvolit solární invertor přímo určený pro tento účel. Model uvedený na...

Jaký invertor pro elektrické nářadí?

Nejdůležitějším hlediskem při výběru měniče je určení maximálního výkonu připojeného zařízení. Pokud chcete měnič používat trvale, měli byste využívat maximálně 90 % jeho trvalého výkonu. Pro ilustraci si to uvedeme na jednoduchém příkladu: Pokud použijete měnič s výkonem 1000 W, maximální příkon připojeného zařízení by neměl překročit 900 W.


Nejdůležitějším hlediskem při výběru měniče je určení maximálního výkonu připojeného zařízení....

Jaký měnič do auta?

V autě najdete 12voltovou zásuvku do zapalovače a takové měniče je nejlepší koupit.


V autě najdete 12voltovou zásuvku do zapalovače a takové měniče je nejlepší koupit.

Jak funguje střídač?

Invertor je samostatné zařízení, které se zapojuje do zásuvky zapalovače cigaret nebo přímo do baterie. Jeho úkolem je převádět napětí 12V/24V ze stejnosměrného systému vozu na 230V AC. Z tohoto důvodu velmi často najdete u názvu střídače následující zkratku: DC/AC.


Invertor je samostatné zařízení, které se zapojuje do zásuvky zapalovače cigaret nebo přímo do...
Novinka
4 582,95 Kč
Novinka
6 908,95 Kč
Novinka
Novinka
12 855,95 Kč
Novinka
Bestseller
Zobrazeno 1 - 24 z 42 položek

Střídač, nazývaný také střídač nebo střídač, je zařízení, které vám umožní používat vaše elektrická zařízení doma v podmínkách, kdy nemáte přístup do sítě. Střídač připojený k cigaretovému zapalovači automobilu nebo RV (nebo přímo k baterii) je převodník napětí, který převádí 12 V / 24 V DC na 230 V AC. Tím se spustí stejná elektřina, jaká se nachází v našich domovech, která proudí do zařízení. Převodníky (převodníky napětí) jsou rozděleny na konvertory s čistě sinusovými a modifikovanými převodníky. Jaký je mezi nimi rozdíl? Čistý (plný) sinusový měnič může napájet jakékoli zařízení, ale je vhodnější pro zařízení, která vyžadují trvalý výkon nebo mají indukční motor. Příkladem jsou chladničky, klimatizace a čerpadla. Upravený sinusový převodník je lepší volbou pro zařízení, které se používá perfektním způsobem, například nabíječka smartphonu nebo notebooku. Před zakoupením střídače se vyplatí vypočítat spotřebu energie a poté zvolit nejlepší střídač. Pokud se plánuje nepřetržité používání střídače (od několika desítek minut do několika hodin), nesmí spotřebovaná energie překročit 80% maximálního výkonu střídače. Znalost těchto vidlic a vašich potřeb při používání vašeho vybavení na cestách nebo při cestování.

Převodník napětí od 12V do 24V do 230V

Rovněž stojí za výběr možností, které poskytují další zabezpečení a funkce. V důsledku toho je uživatel lépe připraven na nepředvídatelné a jeho cesta se náhle nestane náročnější. Pro tyto účely je však nutné měřit zařízení. Pokud plánujete notebook během turné nějakou dobu používat, je vhodnější volbou méně prostorného střídače bez dalších možností, jako je například záložní napájení (které vám umožní v případě výpadku napájení a výpadku napájení vše spojit). V naší nabídce najdete měniče (napěťové měniče) s různými sinusovými, výkonovými a napěťovými hodnotami. Všechny se vyznačují vysokou kvalitou a záruční dobou. Díky tomu naši zákazníci vědí, že kupují možnosti, které budou sloužit efektivně a bez selhání po dlouhou dobu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, určitě pro vás něco rychle najdete. Převaděče k nákladům, jejichž pořízení, kdokoli plánuje jinou trasu, se rychle poblahopřejou. Díky tomuto přidání nemusíte chodit bez bezpečného nabíjení a používat zařízení, na která jste zvyklí, každý den.