Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Měniče napětí (40)

Měniče napětí v autě

Wählen Vyberte vstupní napětí měniče
Vybrat vstupní napětí:
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Welcher Wechselrichter für Elektrowerkzeuge?

Der wichtigste Aspekt bei der Auswahl des Wechselrichters ist die Bestimmung der maximalen Leistung des angeschlossenen Geräts. Wenn Sie den Wechselrichter dauerhaft nutzen wollen, sollten Sie maximal 90% seiner Dauerleistung verwenden. Zur Veranschaulichung bedienen wir uns eines einfachen Beispiels: Wenn Sie einen Wechselrichter mit einer Leistung von 1000 W verwenden, sollte die maximale Leistungsaufnahme des angeschlossenen Geräts 900 W nicht überschreiten.


Der wichtigste Aspekt bei der Auswahl des Wechselrichters ist die Bestimmung der maximalen...

Welcher Wechselrichter für ein Auto?

In einem Pkw finden Sie eine 12-Volt-Zigarettenanzünderbuchse und solche Wechselrichter sollte man am besten kaufen.


In einem Pkw finden Sie eine 12-Volt-Zigarettenanzünderbuchse und solche Wechselrichter sollte...
Bestseller
Auto Spannungswandler Green Cell ® 12V do 230V, 300W/600W Volles Sinusoid
Bestseller
1 642,95 Kč
Bestseller
Bestseller
Bestseller
4 008,95 Kč
Bestseller
6 613,95 Kč
3 904,00 Kč
5 449,95 Kč
8 954,95 Kč
2 395,00 Kč
3 208,95 Kč
1 200,95 Kč
Zobrazeno 1 - 24 z 40 položek

Střídač, nazývaný také střídač nebo střídač, je zařízení, které vám umožní používat vaše elektrická zařízení doma v podmínkách, kdy nemáte přístup do sítě. Střídač připojený k cigaretovému zapalovači automobilu nebo RV (nebo přímo k baterii) je převodník napětí, který převádí 12 V / 24 V DC na 230 V AC. Tím se spustí stejná elektřina, jaká se nachází v našich domovech, která proudí do zařízení. Převodníky (převodníky napětí) jsou rozděleny na konvertory s čistě sinusovými a modifikovanými převodníky. Jaký je mezi nimi rozdíl? Čistý (plný) sinusový měnič může napájet jakékoli zařízení, ale je vhodnější pro zařízení, která vyžadují trvalý výkon nebo mají indukční motor. Příkladem jsou chladničky, klimatizace a čerpadla. Upravený sinusový převodník je lepší volbou pro zařízení, které se používá perfektním způsobem, například nabíječka smartphonu nebo notebooku. Před zakoupením střídače se vyplatí vypočítat spotřebu energie a poté zvolit nejlepší střídač. Pokud se plánuje nepřetržité používání střídače (od několika desítek minut do několika hodin), nesmí spotřebovaná energie překročit 80% maximálního výkonu střídače. Znalost těchto vidlic a vašich potřeb při používání vašeho vybavení na cestách nebo při cestování.

Převodník napětí od 12V do 24V do 230V

Rovněž stojí za výběr možností, které poskytují další zabezpečení a funkce. V důsledku toho je uživatel lépe připraven na nepředvídatelné a jeho cesta se náhle nestane náročnější. Pro tyto účely je však nutné měřit zařízení. Pokud plánujete notebook během turné nějakou dobu používat, je vhodnější volbou méně prostorného střídače bez dalších možností, jako je například záložní napájení (které vám umožní v případě výpadku napájení a výpadku napájení vše spojit). V naší nabídce najdete měniče (napěťové měniče) s různými sinusovými, výkonovými a napěťovými hodnotami. Všechny se vyznačují vysokou kvalitou a záruční dobou. Díky tomu naši zákazníci vědí, že kupují možnosti, které budou sloužit efektivně a bez selhání po dlouhou dobu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, určitě pro vás něco rychle najdete. Převaděče k nákladům, jejichž pořízení, kdokoli plánuje jinou trasu, se rychle poblahopřejou. Díky tomuto přidání nemusíte chodit bez bezpečného nabíjení a používat zařízení, na která jste zvyklí, každý den.