Pro cestovatele
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Mikrotužkové baterie AAA

Green Cell 4x AAA HR03 800mAh Akku
star star star star star
(3)
Green Cell 4x AAA HR03 950mAh Akku
star star star star star
(2)
Green Cell 2x AAA HR03 950mAh Akku
star star star star star
(3)
Green Cell 2x AAA HR03 800mAh Akku
star star star star star
(2)
Novinka
Ładowarka AAA i AA
star star star star star
(5)
Green Cell
kapacita: 800 mAh
napětí: 1,2V
268,95 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 950 mAh
napětí: 1,2V
295,95 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 950 mAh
napětí: 1,2V
241,95 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 800 mAh
napětí: 1,2V
214,95 Kč
Na skladě
Novinka
Green Cell
napětí: 1.5V
kód výrobku: GRADGC01
599,95 Kč
Na skladě
Zobrazeno 1 - 5 z 5 položek

Mikrotužkové baterie typu AAA (HR3), obvykle známé jako menší tyčinky, jsou příslušenství nezbytná pro provoz mnoha běžných zařízení. Baterie AAA jsou menší verzí populárních AA, jejichž nedostatek je často cítit velmi rychle. Bez odpovídajících baterií je nemožné udržet vaše zařízení v chodu a to způsobuje zbytečnou frustrace. Baterie AAA však mají omezenou životnost. Řešením je investovat do opakovaně použitelných AAA baterií, tj. AAA dobíjecích baterií, které vám umožní udržovat energetickou nezávislost po mnoho let. Pokud je jeden pár používán, druhý se nabíjí nebo je již nabíjen za výměnu. To vám ušetří náklady a potíže spojené s nákupem nové sady v obchodě. Naše prodejna baterií poskytuje přístup k vysoce kvalitním dobíjecím bateriím AAA, které rychle splní potřeby všech uživatelů s mnoha uživatelskými zařízeními. Na uvedené baterie AAA se vztahuje záruční doba, díky níž si naši příjemci mohou být jisti, že kupují na míru šitá a vyzkoušená řešení, která budou sloužit po dlouhou dobu.

Dobíjecí baterie AAA

Náš obchod se zaměřuje především na kvalitu a dlouhou životnost baterie. Prezentované tyčinky AAA rychle doplní energetické potřeby vašeho zařízení. Náš obchod vynakládá veškeré úsilí, aby stávající nabídka byla neustále aktualizována. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že získají přístup k energetickým zařízením, která umožní jejich zařízení pracovat dlouho, efektivně a bezpečně.

Nabíječka baterií AAA

Baterie AAA nemusí být používány příliš často, ale když dojde, je to velký problém. Spousta domácích spotřebičů pracuje na malých prstech, bez kterých opravdu nemůžete žít. Dálkové ovladače, hodiny, různé senzory a samozřejmě dětské hračky rychle přestanou fungovat, pokud nemáte náhradní baterie. Dobíjecí baterie AAA řeší mnoho problémů. Není nutné najednou jít do obchodu, vyjměte baterie z nabíječky nebo je vyjměte ze zásuvky. Nabíječka baterií AAA bude prioritním nákupem dobíjecích baterií. Nestojí za to drasticky snižovat náklady a jít podél linie nejmenšího odporu. Mnoho nabíječek není schopno zajistit dostatečnou ochranu baterií během nabíjení ani optimální rychlost nabíjení. Nabíječky v naší nabídce pomohou moderním uživatelům bezpečným způsobem získat maximum z zakoupených baterií. Naše nabíječky nemusí být doplňovány. To znamená, že můžete bezpečně nabíjet jednu i všechny čtyři baterie současně, při zachování optimální rychlosti a nejvyšší bezpečnosti.