Pro cestovatele
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Klávesnice Acer

Klávesnice v notebooku je bezprostředně po matici vystavena největšímu a nejrychlejšímu poškození. Normální opotřebení může rychle ovlivnit pohodlí zařízení. Klávesnice notebooku Acer je efektivní způsob, jak přidat hardware, který má dlouhou životnost. Ale ani ona není nezničitelná. Často existují situace, které jsou mimo vaši kontrolu a způsobují utrpení vašeho mobilního zařízení. Vynecháním klávesnice není možné zařízení používat, nebo pouze v neuspokojivém rozsahu. Klávesnice Acer nejsou samostatnou položkou, kterou lze jen těžko nahradit. Celý proces trvá několik až několik minut a výsledkem je úplné obnovení hardwaru. Battery Empire nabízí širokou škálu Green Cell

Klávesnice notebooku od Acer

které rychle splňují požadavky na hardware i uživatele. Změnou klávesnice můžete „obnovit“ vzhled svých starých zařízení a vdechnout jim nový život.
záruka: 12 měsíců
rozložení klávesnice: DE
506,95 Kč
404,95 Kč
záruka: 12 měsíců
rozložení klávesnice: DE
539,95 Kč
431,95 Kč
záruka: 12 měsíců
rozložení klávesnice: DE
506,95 Kč
404,95 Kč
záruka: 12 měsíců
rozložení klávesnice: DE
573,95 Kč
458,95 Kč
404,95 Kč
Na skladě
431,95 Kč
Na skladě
404,95 Kč
Na skladě
458,95 Kč
Na skladě
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Kvalita, které můžete věřit

Acer Green Cell laptop klávesnice ze Green Cell se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, výkon, nízká výdrž baterie a dokonalého technického přizpůsobení Acer notebooku. Klávesnice notebooku se používá denně pro práci i zábavu na vysoké frekvenci. Z důvodu právní síly se zhoršuje. Nákup klávesnice od společnosti Green Cell znamená investování do dokonalé reprodukce originálu a výkonného doplňku vašeho zařízení. Nákup se rychle ukáže jako investice, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Psaní na klávesnici se rychle vrátí k tichému standardu, což vám poskytne větší svobodu a pohodlí. Výměna klávesnice v notebooku Acer je často lepší než nákup nového hardwaru. Tento krok je často přijímán uživateli po relativně triviální poruše. Ne vždy je takový drastický krok nutný. Výměna samotné klávesnice je levnější a zlomek ceny nového hardwaru. Kromě toho si nemusíte zvykat na opětovné nastavení tlačítek, můžete pracovat pouze na „známé“ podlaze.

Správná varianta pro notebooky Acer

Battery Empire nabízí širokou škálu klávesnic pro notebooky Acer, které vaše zařízení rychle postaví. Náš obchod se snaží neustále aktualizovat naše nabídky a ještě lépe vyhovovat potřebám našich moderních zákazníků. Všechny klávesnice notebooku Acer mají záruku 24 měsíců. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco najdete pro sebe.