MARCH
Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Microsoft (1)

Zdroj napájení Microsoft Surface

Seřazeno podle:
Green Cell ® Netzteil / Ladegerät für Tablette Microsoft Surface Pro 3 i Pro 4
590,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Díky své specifičnosti je vyhrazená nabíječka tablet jedním z nejčastěji nahrazovaných elektronických zařízení. Použití v terénu a vysoké vystavení mechanickému poškození znamená, že jsme velmi často nuceni koupit nový zdroj energie. Síťový adaptér pro notebooky Green Cell je prvotřídní zařízení, které se ideálně hodí pro tablety as 2letou zárukou.

Nabíječka tablet Microsoft

Vyhrazené nabíječky pro tablety Microsoft jsou kvůli neustálému pohybu vystaveny poškození. Často se stává, že je kabel poškozen nebo je jednoduše ztracen napájecí adaptér tabletu společnosti Microsoft. Co dělat v tomto případě, jaké napájení koupit? Můžeme se rozhodnout koupit originální od výrobce Microsoft, ale bude to drahé. Další možností je koupit kvalitní napájecí adaptér určený pro daný tablet Microsoft. Napájecí zdroje Green Cell® zajišťují plnou kompatibilitu s výrobcem a modelem tabletu a parametry napájení jsou totožné s původním napájecím zdrojem. Díky promyšlené konstrukci zajišťují nabíječky Green Cell® bezpečný a stabilní provoz po mnoho let.

Přidejte sílu do Microsoft Surface

Speciální nabíječka pro tablet Microsoft Surface je příslušenství, které každému modernímu majiteli tohoto zařízení gratulujeme k nákupu. Zdroje uvedené v naší nabídce jsou přizpůsobeny technologickým potřebám aplikace Microsoft Surface a poskytují vašemu vybavení vše, co potřebuje. Vyhrazená nabíječka pro tablet Microsoft Surface může být použita jak jako hlavní zařízení, tak jako náhradní (záložní) doplněk v případě poškození nebo ztráty prvního. Bez nabíječky ani zařízení toho nejlepšího výrobce nebude trvat dlouho. Nákup nevyzkoušených doplňků bez názvu je zbytečný a nebezpečný pro samotný hardware. Předložené nabíječky pro tablety Microsoft Surface rychle splní jedinečné požadavky zařízení a uživatele a odstraní mu z ramen řadu vedlejších problémů. Na všechny nabíječky dostupné v naší nabídce se vztahuje záruční doba a pocházejí pouze od spolehlivých dodavatelů a výrobců. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují vysoce kvalitní komponenty, které splňují jejich požadavky. Bude to investice, která se rychle vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou nabídkou, jsme si jisti, že rychle najdete variantu přizpůsobenou vašim individuálním potřebám a vašemu rozpočtu.