zustandoma
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Nabíječka pro tablety

Nabíječka tablet je věc, která je zvláště zranitelná mechanickým poškozením. Většina z nich je způsobena nesprávnou manipulací. Nabíječka je něco, co je právě tam, a pokud to funguje, neexistují žádné problémy. Pokud však nabíječka selže, např. Nabíjení pouze ve „speciální“ poloze, je nejvyšší čas ji vyměnit. Tablet je mobilní zařízení používané pro zábavu i práci. Je to perfektní zápas pro bližší a další cestování, takže si můžete vzít ruce a soustředit se na něco jiného než blikající kilometry před oknem. I přes péči o samotný tablet je často zapomenuté boční příslušenství, což způsobuje, že nabíječka zásobníku trpí. Nákup nové nabíječky tabletů není velká investice . Umožňuje udržovat zařízení ve správném energetickém stavu bez zbytečných manévrů na kabelu a stálých pohledů na tabletu, aby bylo zajištěno, že je nabité. Nejdůležitější věcí při výběru tabletové nabíječky je volba zdroje napájení s vhodnými parametry napětí a proudu. Pouze plně kompatibilní nabíječka poskytuje zařízení stabilní napájení a má dobrý dopad na životnost baterie. na

všechny nabíječky tabletů

V naší nabídce poskytujeme záruku 24 měsíců. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují vysoce kvalitní řešení, která jim budou efektivně sloužit po dlouhou dobu. Chcete-li najít vhodnou verzi nabíječky, jednoduše zadejte model svého zařízení do vyhledávače v horní části stránky nebo vyberte z níže dostupných modelů.
Green Cell
napětí: 12V
kód výrobku: AD63P
Vyprodáno
Green Cell
napětí: 12V
kód výrobku: AD62
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Přizpůsobte nabíječky tabletu

Nákup nové nabíječky tabletů je investice, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Dobře padnoucí zdroj napájení tabletu může prodloužit životnost baterie a zpozdit výměnu dalších součástí vašeho hardwaru. Níže vám představíme širokou škálu nabíječek tabletů, které rychle reagují na individuální potřeby uživatelů a zařízení. Neschopnost nabíjet zařízení je zbytečná. Mnoho lidí si neumí představit každodenní život bez tabletu. Zakázání této možnosti vede k dezorganizaci dne a ovlivňuje denní pohodlí. Nová nabíječka tabletů nebude stát mnoho, takže můžete dobíjet zařízení efektivně a bez vedlejších účinků. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.