Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

UPS (9)

Záložní zdroje

UPS

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Jakou UPS vybrat pro počítač?

Jedním z nejdůležitějších bodů, který je třeba při výběru UPS zvážit, je vyhodnocení výkonu připojeného zařízení. Ve většině případů mají stolní počítače spotřebu mezi 100 a 150 W a herní zařízení mezi 250 a 350 W. Tyto informace vám mohou pomoci určit, která UPS je pro vás ta pravá. Naštěstí v našem obchodě najdete UPS Green Cell, která je ideální pro normální provoz vašeho počítače. Pokud jste zvědaví, jak dlouho vám vybraný výstroj udrží vaše zařízení v chodu, použijte kalkulačku na našem webu! Stačí si vybrat libovolnou UPS, zaškrtnout políčko „Vybrat UPS“, zadat výkon zařízení a je hotovo – už víte, co můžete od našich zařízení očekávat!


Jedním z nejdůležitějších bodů, který je třeba při výběru UPS zvážit, je vyhodnocení výkonu...

Jakou UPS vybrat pro sporák?

Problematický může být výběr invertoru pro plynový nebo elektrický sporák. Je však třeba mít na paměti několik jednoduchých pravidel. Za prvé, nezapomeňte při výběru UPS zvolit čistě sinusové jednotky. Měli byste se také ujistit, že UPS má dostatečný výkon – v tomto případě byste měli zvolit zařízení s příkonem vyšším než 500 W. Nabízíme několik UPS Green Cell, které splňují výše uvedená kritéria. Garantujeme vám, že u nás najdete tu správnou UPS!


Problematický může být výběr invertoru pro plynový nebo elektrický sporák. Je však třeba mít na...

Jakou UPS vybrat pro server?

Počítačové servery jsou zařízení s vysokým odběrem, a proto potřebují vhodně zvolené UPS. Nejlepším řešením pro serverovny je použití UPS Green Cell pro serverové skříně. Mají výrazně vyšší výkon než běžné UPS, a proto jsou ideální pro záložní napájení počítačových serverů.


Počítačové servery jsou zařízení s vysokým odběrem, a proto potřebují vhodně zvolené UPS....

Kterou UPS zvolit pro sledovací systém?

Pokud plánujete nákup UPS pro váš sledovací systém, měli byste věnovat zvláštní pozornost napájecím zdrojům s kapacitou vyšší než 100W. Tímto způsobem zajistíte účinnou podporu vašemu sledovacímu systému. Je však vhodné připomenout, že zařízení nejsou stejná a v závislosti na použitých kamerách se jejich spotřeba může výrazně lišit. Před nákupem UPS je proto nutné odhadnout přibližnou spotřebu energie. Pokud to uděláte, většinu práce máte za sebou. Jediné, co zbývá udělat, je zkontrolovat, jak dlouho může daný napájecí zdroj podporovat vaše zařízení. A není to vůbec těžké – stačí si vybrat zařízení z naší nabídky, zvolit pole „Vybrat UPS“. Zadejte spotřebu energie připojených zařízení a již víte, jak dlouho naše UPS udrží váš sledovací systém v chodu!


Pokud plánujete nákup UPS pro váš sledovací systém, měli byste věnovat zvláštní pozornost...
Bestseller
Green Cell ® UPS Micropower 600VA mit LCD Bildschirm
Green Cell ® UPS Micropower 800VA
Nepřerušitelné zdroje napájení UPS Green Cell 1000VA 600W Power Proof
Green Cell ® UPS Micropower 1500VA
Bestseller
Green Cell ® UPS Micropower 2000VA
Green Cell ® UPS AiO 600VA LCD
Nepřerušitelné zdroje napájení UPS Green Cell 800VA 480W AiO
Green Cell ® UPS Microsine 1000VA LCD
Nepřerušitelné zdroje napájení UPS Green Cell 2000VA 1400W Power Proof
Zobrazeno 1 - 9 z 9 položek