Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Hub USB-C

Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Nezbytný přístroj, který výrazně rozšiřuje možnosti moderních notebooků s porty USB-C. Mezi novými notebooky existuje dlouhodobý trend omezovat počet portů, které byly donedávna považovány za zásadní. Porty jako USB-A, Ethernet nebo sloty pro paměťové karty se stávají vzácnými. Rozbočovače USB-C tento problém řeší a umožňují nám volně používat všechna naše oblíbená zařízení, jako jsou myši, klávesnice a další zařízení USB.

Adaptér, adaptér USB-C

Většina dokovacích stanic USB-C vám také umožňuje připojit notebook k televizoru díky portu HDMI. To je užitečné zejména u starších televizních modelů, které brání připojení prostřednictvím např. Smartcast. Je třeba poznamenat, že adaptéry mají obvykle vstupní port USB-C, takže v případě MacBook Air, který má pouze jeden port USB-C, můžeme po připojení rozbočovače notebook stále nabíjet. Kromě notebooků lze s chytrými telefony používat také adaptéry USB-C k použití tzv desktopový režim - například místo Samsung DeX. Tato možnost umožňuje připojit smartphone k televizoru a používat jej jako běžný notebook. Stačí připojit myš a klávesnici. Více o tomto systému si můžete přečíst zde.

Rozbočovače USB - více vstupů, více možností

Více vstupů znamená více příležitostí k využití hardwarových funkcí, které byly dříve blokovány nedostatečnými porty. Efektivní práce a zábava dnes často vyžaduje připojení několika dalších zařízení k použitému vybavení. Omezení výrobce s rozbočovači lze rychle obejít a vychutnat si lepší výkon. Rozbočovače USB-C vám umožní dělat více a přinést do vašeho každodenního vybavení zcela novou úroveň pohodlí. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že rychle najdete variantu náboje uzpůsobenou vašim individuálním potřebám, očekáváním a možnostem rozpočtu.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK