Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Hub USB-C (5)

Hub USB-C

Dokovací stanice USB-C Hub je nástroj, který vám umožní maximalizovat možnosti vašeho zařízení připojením rozbočovače s mnoha dalšími porty. Díky němu nebude připojení dalších zařízení problém a potřeba upřednostnit, co bude připojeno, bude minulostí. Dokovací stanice s rozbočovačem USB-C má mnoho různých portů, takže používání notebooku, počítače nebo tabletu bude efektivnější.
Seřazeno podle:
Zobrazeno 1 - 5 z 5 položek

Nezbytný přístroj, který výrazně rozšiřuje možnosti moderních notebooků s porty USB-C. Mezi novými notebooky existuje dlouhodobý trend omezovat počet portů, které byly donedávna považovány za zásadní. Porty jako USB-A, Ethernet nebo sloty pro paměťové karty se stávají vzácnými. Rozbočovače USB-C tento problém řeší a umožňují nám volně používat všechna naše oblíbená zařízení, jako jsou myši, klávesnice a další zařízení USB.

Adaptér, adaptér USB-C

Většina dokovacích stanic USB-C vám také umožňuje připojit notebook k televizoru díky portu HDMI. To je užitečné zejména u starších televizních modelů, které brání připojení prostřednictvím např. Smartcast. Je třeba poznamenat, že adaptéry mají obvykle vstupní port USB-C, takže v případě MacBook Air, který má pouze jeden port USB-C, můžeme po připojení rozbočovače notebook stále nabíjet. Kromě notebooků lze s chytrými telefony používat také adaptéry USB-C k použití tzv desktopový režim - například místo Samsung DeX. Tato možnost umožňuje připojit smartphone k televizoru a používat jej jako běžný notebook. Stačí připojit myš a klávesnici. Více o tomto systému si můžete přečíst zde.

Rozbočovače USB - více vstupů, více možností

Více vstupů znamená více příležitostí k využití hardwarových funkcí, které byly dříve blokovány nedostatečnými porty. Efektivní práce a zábava dnes často vyžaduje připojení několika dalších zařízení k použitému vybavení. Omezení výrobce s rozbočovači lze rychle obejít a vychutnat si lepší výkon. Rozbočovače USB-C vám umožní dělat více a přinést do vašeho každodenního vybavení zcela novou úroveň pohodlí. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že rychle najdete variantu náboje uzpůsobenou vašim individuálním potřebám, očekáváním a možnostem rozpočtu.