Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Bosch (3)

Nabíječka pro akumulátorový šroubovák Bosch

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Netzteil für Elektrowerkzeuge - welche Spannung?

Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese Informationen auf dem Original-Netzteil nachlesen - so können Sie sicher sein, dass das von Ihnen gewählte Produkt seine Aufgabe richtig erfüllen wird.


Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese...
Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných nástrojů pro různé drobné nebo velké renovační práce. Každý domácí údržbář má tento typ vybavení ve své nástrojárně. Efektivní šroubováky jsou schopny funkčně sloužit mnoho let, poskytují pomoc při prováděné práci a jejich efektivní pohyb vpřed. Tento typ zařízení je však třeba občas nabíjet. Výkonná baterie v šroubováku vám umožní zachovat si plnou účinnost po dlouhou dobu, ale přirozeně se postupem času vybije. Někdy ne tolik plné nabití, ale rychlé dobití je nutné, aby zařízení fungovalo dobře a sloužilo v probíhající práci. Nabíječky šroubováků jsou jen zřídka věnovány pozornosti, dokud nezačnou selhat. Rozbité kabely, mechanické poškození a jednoduché zanedbávání způsobují, že nabíječky nemohou poslouchat. V důsledku toho zůstane šroubovák nepoužitý a práce je zastavena. Naše prodejna baterií nabízí široký výběr nabíječek šroubováků Bosch, které rychle přizpůsobí zařízení příslušnému rozdělení energie. Vysoce kvalitní zpracování a efektivita činí z nabíječek šroubováků Bosch investici, která se vyplatí rychle, a to jak krátkodobě, tak dlouhodobě.

Kvalita nabíječek pro šroubováky Bosch

Bosch je celosvětově uznávaná značka, která poskytuje mnoho různých typů vyspělých užitkových zařízení. Šroubováky Bosch jsou velmi oblíbené mezi zákazníky, kteří hledají kombinaci výkonu, trvanlivosti, spolehlivého provozu a příznivé ceny. Avšak iu šroubováků Bosch je třeba občas vyměnit další příslušenství, například nabíječky. Tyto prvky jsou vystaveny různým druhům poškození a jednoduchému zapomnění. Náhlá ztráta nabíječky nebo její porucha eliminuje používání zařízení a může způsobit nákladné prostoje. Nabíječky Green Cell pro šroubováky Bosch jsou dokonalým zastoupením originálu a poskytují uživatelům jistotu kompatibility s různými modely Bosch. Všechny nabíječky mají ochranu proti přehřátí a ochranu proti přebití a hlubokému vybití. Všechny nabíječky elektrického nářadí Bosch mají navíc 12měsíční záruku.

Výkon nabíječka pro elektrické nářadí Bosh

Nabíječky šroubováků Green Cell Bosch poskytují znatelný energetický skok, který vám umožňuje nabíjet nářadí rychleji a efektivněji. Výsledkem je, že vaše zařízení rychle získá plnou funkčnost a probíhající práce je schopna udržet optimální tempo. V naší speciálně vybrané a neustále aktualizované nabídce najdete rychle širokou škálu nabíječek šroubováků Bosch, které se rychle přizpůsobí individuálním potřebám zařízení i operátora (např. Možnosti rozpočtu).