Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Nabíječka pro akumulátorový šroubovák Makita

Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných elektrického nářadí profesionály i domácími zlatými rukama. Výkonný šroubovák umožňuje rychle pochopit mnoho konstrukčních a opravárenských úkolů, a tak urychluje celý pracovní postup. Šroubovák je stejně účinný jako jeho baterie. To musí zase něco nabít. Nabíječky šroubováků jsou standardní příslušenství, které bude součástí každé krabice. Nabíječky však trpí nejvíce v průběhu času, většinou kvůli nedbalosti. Drobné poškození, spadnutí, svinutí nebo rozbití kabelu - to vše vede k možnosti dobití a dobití zařízení později. Dosažení situace, kdy se šroubovák nabíjí pouze v určité poloze, je špatnou perspektivou dokončení naléhavých prioritních prací. Naše baterie Empire shop nabízí vysoce kvalitní nabíječky pro šroubovák Green Cell Makita, který se rychle přizpůsobí vašim technickým potřebám a finančním možnostem. Nabíječka je prvek, díky kterému jsou zařízení bez nich zbytečná a drahá. Všechny nakladače jsou chráněny proti přehřátí a také proti přetížení a hlubokému vybití. Kromě toho jsou všechny nabíječky nářadí Makita garantovány po dobu 12 měsíců.

Často vybrané produkty - aku nářadí

Makita je jedním z výrobců, kteří jsou populární u široké škály zákazníků po celém světě. Výrobky označené ochrannou známkou této značky se vyznačují účinností, vysokou kvalitou zpracování, odolností vůči exploataci a přiměřenou cenou. Jedná se o investici, která se z krátkodobého i dlouhodobého hlediska rychle vyplatí. Navzdory dalšímu vývoji není vybavení společnosti Makita nezničitelné. Vadná nabíječka ruší funkčnost šroubováku a nákup originálního dílu je často nemožný nebo příliš problematický (dlouhá čekací doba). Green Cell je kvalita přizpůsobená technologickým řešením společnosti Makita. Nabíječka pro šroubováky Makita od společnosti Green Cell je dokonalou imitací originálu a umožňuje vám rychle udržovat zařízení na odpovídající úrovni energie. Nabíječky šroubováků uvedené níže byly speciálně vybrány a hodí se pro různé modely značky Makita. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují plně kompatibilní zařízení, která splňují jejich očekávání a potřeby.

Obnovený výkon - Chybějící nabíječka

Chybějící nabíječka odpovídá nedostatečné možnosti nabíjení baterie šroubováku, která náhle přestane fungovat a již nečeká na vývoj situace. Nabíječky pro šroubováky Green Cell Makita jsou kvalitou, kterou lze rychle pociťovat. Nabíječka GC se vyznačuje velmi dobrou odolností proti mechanickému poškození, účinností a nízkou cenou. Vybavení nabízené v této kategorii se rychle přizpůsobí individuálním potřebám odborníků a zlatých rukou. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK