Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Nabíječky baterií 6V a 12V

Baterie je nepostradatelným nástrojem, jehož zanedbávání může způsobit mnoho nechtěných a snadno se jim vyhnout problémů. Nabíječky pro 6V a 12V baterie obsažené v naší nabídce lze použít pro všechny běžné typy baterií, jako jsou AGM, gel, olověná kyselina, MF, EFB, LiFePO4 a další. Nabíječky pro baterie 6V a 12V nejen nabíjí baterii rychle. Jsou vybaveny řadou sekundárních funkcí, jako jsou: funkce obnovení, nabíjení studeným / AGM nebo diagnostika baterie. Inteligentní nabíječky vám dávají mnohem více manévrovacího prostoru v péči o vaše zařízení. Baterie je často provozována samostatně, což znamená, že je baterie vybitá v nejnepříznivější době. Účinná inteligentní nabíječka je schopna vyřešit mnoho problémů z ramen uživatele. Náš obchod Battery Empire nabízí široký výběr

Nabíječky pro 6V a 12V baterie

, Na všechny níže uvedené nabíječky se vztahuje 12 měsíční záruka, takže naši zákazníci si mohou být jisti, že dostanou vysoce kvalitní řešení, která jim budou efektivně servisovat po dlouhou dobu.
Na skladě
Na skladě
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Vysoce kvalitní nabíječky baterií

Nabíječky pro baterie 6V a 12V jsou díky své velikosti kompaktní a snadno se s nimi manipuluje. Ergonomický design umožňuje efektivnější ovládání a inovativní funkce urychlují dobu nabíjení baterie . Nabíječky jsou vybaveny mnoha postranními funkcemi. Nabíjí nejen baterii, ale také diagnostikují baterii v reálném čase. Takže můžete zůstat na pultu příslovečného pulzu a lépe naplánovat své budoucí nákupy, když vaše zařízení selže a je nejvyšší čas je vyměnit. Naše nabíječky vám poskytnou ujištění, že vám budou efektivně sloužit a pomohou vám vyřešit problém s vybitím baterie. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou . Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.