Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdu označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přidal!

Kde najdu označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přejít na seznam zařízení

AGM - Nabíječky baterií

Nabíječka pro baterie LiFePO4 14,6 V 10 A.
Nabíječka pro LiFePO4 14.6V 4A
Green Cell Universal Intelligente Batterieladegeräte für Motorrad AGM 2V/6V/12V
Green Cell Universal Intelligente Batterieladegeräte für Motorrad AGM 2V/6V/12V
1 417,95 Kč
1 134,00 Kč
741,95 Kč
593,00 Kč
2 062,95 Kč
1 650,00 Kč
kód výrobku: ADCAV01
775,95 Kč
620,00 Kč
Zobrazeno 1 - 8 z 8 položek

Baterie je nepostradatelným nástrojem, jehož zanedbávání způsobuje mnoho nežádoucích problémů, kterým lze snadno zabránit. Nabíječky pro 6V a 12V baterie obsažené v naší nabídce lze použít pro všechny běžné typy baterií, jako jsou AGM, gel, olověná kyselina, MF, EFB, LiFePO4 a další. Prezentované nabíječky pro 6V a 12V baterie nejen nabíjejí baterii rychle. Jsou vybaveny řadou sekundárních funkcí, jako jsou: funkce zotavení, nabíjení studeným / AGM nebo diagnostika baterie. Inteligentní nabíječky vám při péči o vaše zařízení poskytují mnohem větší manévrovací prostor. Baterie je často provozována samostatně, což vede k vybití baterie v nejhorším možném čase. Účinná inteligentní nabíječka je schopna vyřešit mnoho problémů z ramen uživatele. Náš obchod Battery Empire nabízí velký výběr nabíječek pro 6V a 12V baterie. Na všechny níže uvedené nabíječky se vztahuje 12 měsíční záruka, takže naši zákazníci si mohou být jisti, že získávají vysoce kvalitní řešení, která je budou efektivně provozovat po dlouhou dobu.

Vysoce kvalitní nabíječky baterií AGM

Předložené nabíječky pro 6V a 12V baterie jsou kompaktní a snadno se s nimi manipuluje kvůli jejich velikosti. Ergonomický design umožňuje efektivnější ovládání a inovativní funkce urychlují dobu nabíjení baterie. Nabíječky jsou vybaveny mnoha vedlejšími funkcemi. Nabíjí se, ale také diagnostikují baterii v reálném čase. Tímto způsobem můžete zůstat na pultu příslovečného pulzu a plánovat své budoucí nákupy lépe, když vaše zařízení selže a je nejvyšší čas jej vyměnit. Naše nabíječky vám dávají ujištění, že vás budou efektivně ovládat a pomohou vám vyřešit problém s vybitím baterie. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.

Tato webová stránka používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“).
OK