Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Panasonic (1)

Baterie pro digitální fotoaparáty Panasonic

Vybrat kapacita:
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Jak vybrat baterii do fotoaparátu?

Chcete-li vybrat kompatibilní baterii pro fotoaparát, musíte zkontrolovat model původní baterie. Kde tyto informace můžete najít? Samozřejmě na typovém štítku, který je umístěn přímo na výrobku.


Chcete-li vybrat kompatibilní baterii pro fotoaparát, musíte zkontrolovat model původní baterie....

Výměna baterie ve fotoaparátu

Po zakoupení nové baterie nezbývá než ji začít používat. Výměna baterie není obtížná a ve většině případů to zvládnete sami – pokud máte potíže, můžete se vždy obrátit na průvodce na youtube.


Po zakoupení nové baterie nezbývá než ji začít používat. Výměna baterie není obtížná a ve většině...

Může být kapacita baterie (mAh) větší?

Kapacita baterie (mAh) může být větší než původní baterie. Upozorňujeme, že čím větší baterie, tím delší životnost vašeho zařízení.


Kapacita baterie (mAh) může být větší než původní baterie. Upozorňujeme, že čím větší baterie,...
Novinka
kapacita: 700 mAh
Napětí: 7.4V
Kód výrobku: CB58
599,95 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Baterie pro fotoaparáty a videokamery jsou dnes stále účinnější. Můžete snadno pořídit tisíce fotografií nebo nahrát mnoho hodin videa na jedno nabití. Baterie fotoaparátu se nakonec časem vyčerpají. Po intenzivním používání tráví na nabíječce stále více času a jejich výkon znatelně klesá. Bez dobře fungující baterie může hardware rychle selhat v nejhorším čase. Dnes se fotoaparát a videokamera používají stále častěji, a to nejen během výletů. Stále více a více nadšenců silných pocitů a nadšenců fotografie. Výsledkem je, že se fotografické vybavení dostalo do rukou rostoucího počtu moderních spotřebitelů. Zařízení vyžaduje další příslušenství, které mu poskytne odpovídající úroveň funkčnosti a lepší uživatelský komfort. Baterie fotoaparátu jsou hlavním typem příslušenství, které bude potřeba dříve nebo později. Příležitostná výměna baterií ve fotoaparátu nebo videokameře vám umožní zachovat plnější funkčnost a úroveň účinnosti zařízení, na které jste zvyklí. Náš obchod Battery World poskytuje přístup k široké škále možností baterií Panasonic. Všechny uvedené baterie mají 12měsíční záruku a ochranu proti hlubokému vybití a přebití. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že pro své vybavení kupují osvědčené a kvalitní doplňky.

Široký výběr baterií pro fotoaparáty Panasonic

Panasonic je značka známá po celém světě pro své vysoce kvalitní technologická řešení. Kamery a videokamery Panasonic jsou kvalita, která se vyplatí po dlouhou dobu, a to jak z krátkodobého, tak z dlouhodobého hlediska. Přes veškerý svůj pokrok není zařízení Panasonic schopno znovu a znovu obstát v testu času. Baterie fotoaparátu nebo videokamery se časem vybijí. Díky výměně baterií ve fotoaparátu vám videokamera Panasonic umožní rychle vdechnout nový život do vašeho zařízení a zajistit, že bude dlouhodobě účinně používán. V nabídce našeho obchodu Baterie Świat najdete široký výběr různých baterií pro fotoaparáty a fotoaparáty Panasonic. Díky široké škále produktů v naší nabídce jsme schopni snáze zapadnout do rostoucích požadavků našich zákazníků a jejich individuálních potřeb. Nová baterie je pro zařízení druhým životem a ekonomičtějším řešením než nákup nové kamery nebo videokamery. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.