Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Klávesnice pro notebooky HP Compaq

Green Cell ® Tastaturen für Laptop HP Pavilion DV5-1000
Green Cell ® Tastaturen für Laptop HP COMPAQ CQ43 CQ57 CQ58 G4 G6
741,95 Kč
593,00 Kč
707,95 Kč
566,00 Kč
Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Odpovídající klávesnice HP

Výměna klávesnice je často nutností, protože se používá každý den při vysoké frekvenci. Originální díly musí být často dováženy ze zahraničí nebo do autorizovaných servisních středisek, kde mohou vlevo umístěná zařízení ležet a čekat na servisního technika týdny. To vše zvyšuje náklady a bez účinného notebooku je obtížné fungovat v počítačové realitě. Naše klávesnice Green Cell jsou dokonalým napodobením originálů a umožňují jim rychle se přizpůsobit technickým potřebám zařízení a rozpočtu uživatele. Náhradní klávesnice notebooku HP od Green Cell je investice, která se v krátkodobém i dlouhodobém horizontu vyplatí rychle.

Náhrada vysoké kvality pro váš notebook HP

Náš obchod Battery Empire nabízí širokou škálu možností klávesnice pro notebooky HP od společnosti Green Cell . Jsme si jisti, že v naší nabídce rychle najdete řešení, které je přizpůsobeno technologickým potřebám vašeho závodu a vašemu rozpočtu. Výměna nemá vliv na kvalitu použití ve srovnání s originálními díly . Klávesnice Green Cell budou vícerozměrnou investicí, která se vyplatí na mnoha úrovních a následně poskytuje pohodlí a tiché používání (psaní). Klávesnice pro HP Green Cell se vyznačují vysokým výkonem, perfektním přizpůsobením a vysoce kvalitním zpracováním . Je to kombinace, kterou moderní spotřebitelé vysoce oceňují. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále se rozšiřující nabídkou.
Tato webová stránka používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“).
OK