Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Otázky a odpovědi

Jak vám můžeme pomoci?

Nejčastěji se ptají Nejčastěji se ptají
Nejčastěji se ptají Nejčastěji se ptají
Připojeno se nenačítá, co mám dělat?
Problém s nabíjením nové baterie je u modelů Green Cell vzácný. Pokud je to však tento případ, níže uvedený odkaz poskytuje pokyny, jak to provést: https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM
Jak vybrat powerbanku?
 1. Kapacita baterie v telefonu Nejdůležitější věcí, kterou musíme zkontrolovat, je kapacita baterie v našich telefonech a ta se může lišit od něco málo přes 1000 mAh až po 4000 mAh. Vezměte prosím na vědomí, že během procesu nabíjení dochází nevyhnutelně ke ztrátě energie, což může snížit skutečný výkon powerbanky až o 75 %. To je zcela přirozený jev a je třeba s ním počítat.
 2. Powerbanka pro smartphone - jaké parametry je třeba vzít v úvahu? Pokud máte telefon, který umožňuje rychlé nabíjení, vyplatí se zvolit napájecí adaptér, který podporuje nabíjení 2,1A nebo QC 3.0, což vám umožní nabíjet až dvakrát rychleji než ostatní modely. Upozorňujeme však, že pokud s ním telefon není kompatibilní, nebude nám k ničemu ani možnost rychlého nabíjení.
Kde najdu sledovací číslo nebo sledovací odkaz?
Sledovací číslo bude zasláno e-mailem na adresu uvedenou v objednávce.
Jak mohu změnit údaje na faktuře?
Údaje na faktuře můžete změnit zasláním e-mailu na adresu [email protected]. V e-mailu bychom Vás rádi požádali o uvedení čísla Vaší objednávky a správných údajů pro vystavení dokladu. Jako odpověď vám zašleme správnou fakturu.
Výměna baterie v elektrokole?
Výměna baterie ebike se zdá složitá, ale ve skutečnosti je instalace nové baterie snadná svépomocí.Každá baterie Green Cell je vybavena montážní lištou, která usnadňuje připevnění baterie na kolo. Baterie mají také 4pinové výstupní konektory - pro správné připojení baterie stačí připojit dva kladný (+) a záporný (-) pól. Ke každému zařízení je navíc přiložen podrobný návod – takže si můžete být jisti, že baterii nainstalujete bez problémů.
Jak zkontrolujete baterii v elektrokole?
Při nákupu nové baterie pro elektrokolo je třeba jako první zkontrolovat tři nejdůležitější prvky: napětí původní baterie, výkon motoru a typ konektoru, který připojuje baterii ke kolu. S těmito informacemi můžete začít hledat novou baterii. Po kontrole těchto prvků zbývá pouze zkontrolovat rozměry nové baterie. Při výběru nové baterie byste se také měli podívat na fotografie baterie. Baterie pro elektrokola Green Cell mají detailní fotografie, které jasně ukazují jednotlivé komponenty. Snadno tak najdete to správné řešení pro vaše kolo!
Jak vybrat a jak správně používat AGM baterii?
Před výběrem vhodné baterie zkontrolujte parametry dříve používané baterie.
Věnujte prosím zvláštní pozornost:
Napětí (V), Kapacita (Ah).
Porovnejte také rozměry baterie s vašimi předchozími zařízeními, abyste si byli jisti, že se snadno vejde do určeného prostoru. Porovnáním všech těchto prvků můžete nákup provést s klidem.
Jak vybrat LiFePO4 baterii a jak ji správně používat?
LiFePO4 baterie jsou zařízení, která jsou velmi vhodná jako baterie pro lodě, jachty nebo fotovoltaické systémy.
Co byste měli vědět při výběru správné baterie:
- LiFePO4 baterie má napětí 12,8 V,
- Neměl by být zapojen do série nebo paralelně s jinými bateriemi kvůli vestavěnému BMS (Battery Management System)
Nejdelší životnosti baterie LiFePO4 lze dosáhnout zajištěním provozu při teplotě, která je pro ni vhodná, mezi -10 a +45 stupni Celsia.
Jak dlouho trvá nabití elektromobilu?
Doba nabíjení vozu závisí na funkci rychlonabíjení vozidla.
Produkty produkty
Produkty produkty
Jak si mohu vybrat správnou baterii pro své zařízení?
Jak vybrat správný model.
Dva snadné způsoby, jak najít správnou baterii pro váš notebook.
 1. modelové vybavení
  Model notebooku se obvykle nachází na spodní straně zařízení, přečte jej a zadá do vyhledávače obchodu.
  např. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278
 2. kód baterie
  Kód baterie je umístěn na vnitřní straně každé baterie na typovém štítku. Přečtěte si kód a zadejte jej do vyhledávače obchodu.
  např. AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45
Připojeno se nenačítá, co mám dělat?
Problém s nabíjením nové baterie je u modelů Green Cell vzácný. Pokud je to však tento případ, níže uvedený odkaz poskytuje pokyny, jak to provést: https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM
Jak mohu prodloužit životnost baterie mého notebooku?
Stačí dodržet těchto 5 kroků:
 1. Vyhněte se krátkým dobám nabíjení, protože baterie v našem zařízení má počet nabíjecích dob stanovený výrobcem.
 2. Používejte baterie. Naše dobíjecí baterie je určena k použití. Průběžné vyjímání baterie z přístroje nemá pozitivní vliv na její stav.
 3. Nedovolte úplné vybití. Dnešní lithium-iontové a lithium-polymerové baterie jsou extrémně citlivé na hluboké vybití. Opakované opakování takové situace může způsobit nevratné poškození baterie.
 4. Dávejte pozor na provozní teplotu. Teplota je extrémně důležitý faktor ovlivňující životnost naší baterie. Chcete-li zajistit optimální teploty, měli byste pravidelně čistit systém odvodu tepla notebooku (stlačeným vzduchem nebo kompresorem) a nepoužívat zařízení na měkkých površích (které mohou blokovat chladicí otvory).
 5. Nechte baterii odpočinout. Pokud si plánujete udělat dlouhou přestávku v používání notebooku, vyjměte baterii a umístěte ji na suché a chladné místo. Vyplatí se jej zatížit asi na 50 %, aby nedošlo k úplnému vybití.
Je vhodná 11,1V baterie, pokud je předchozí baterie 14,4V?
11,1V baterie není zaměnitelná s 14,4V a naopak. To může způsobit trvalé poškození vašeho notebooku. Při výběru nové baterie do notebooku věnujte pozornost napětí, na kterém byla tovární baterie. Tyto informace najdete přímo na baterii.
Proč jsou baterie k dispozici ve dvou verzích, 10,8V a 11,1V, je to tak?
Je to naprosto správné. Rozdíly napětí vyplývají z různých měření a použitých článků. Nutno podotknout, že takto malé rozdíly napětí náš notebook nezaznamená a nijak neovlivňují jeho provoz.
Může být kapacita baterie (mAh) větší?
Je možné použít baterie s vyšší kapacitou. Kapacita baterie se vyjadřuje v miliampérhodinách (mAh), čím vyšší je hodnota kapacity, např. 6800 mAh, tím delší pracovní doby lze dosáhnout na jedno nabití baterie, což zvyšuje naši mobilitu a nezávislost.
Jak si mohu vybrat správnou baterii pro své zařízení?
Níže jsou uvedeny dva způsoby, jak vybrat správnou baterii pro vaše zařízení.
 1. model zařízení
  Model nástroje je obvykle umístěn na rukojeti nebo na těle vedle motoru zařízení.
 2. model baterie
  Kód baterie je umístěn na spodní straně baterie, často se jedná o digitální kód, např. 194309-1, nebo smíšený s písmeny, např. BL1830.
Pokud mám Ni-Cd (Nickel Cadmium) baterii, mohu použít Ni-Mh (Nickel Metal Hydride) články?
V současné době se neprodávají baterie na bázi Ni-Cd článků, jsou nahrazovány Ni-Mh články, které jsou méně škodlivé pro životní prostředí. Tyto články lze zaměnit, takže můžeme použít Ni-Mh baterii výměnou za Ni-Cd baterii.
Pokud mám starou nabíječku, nabije novou?
V tomto případě věnujte pozornost typu použitých článků v baterii. Pokud plánujete nákup Li-Ion (Lithium Ion) baterie a dříve jste používali baterii s Ni-Mh (Nickel Methyl Hydride) nebo Ni-Cd (Nickel Cadmium) články, nová baterie nebude nabíjena naší nabíječkou a musíte si koupit vhodnou nabíječku.
Může být kapacita baterie (mAh) větší?
Je možné použít baterie s vyšší kapacitou. Kapacita baterie se vyjadřuje v mílích ampérhodin (mAh), čím vyšší je hodnota kapacity, např. 3000 mAh, tím delší pracovní doby lze dosáhnout na jedno nabití baterie, což zvyšuje naši mobilitu a efektivitu.
Jak si mohu vybrat správný napájecí adaptér pro své zařízení?
modelové zařízení
Model notebooku je obvykle umístěn na spodní straně zařízení. Přečtěte si jej a zadejte jej do vyhledávače obchodu.
např. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278 hodnota INPUT / OUTPUT
Na typovém štítku zdroje jsou hodnoty napětí a proudu označeny jako OUTPUT a na spodní straně notebooku jsou stejné parametry označeny jako INPUT. Přečtěte si některé z nich a zadejte je do vyhledávače obchodu a přidejte k nim značku zařízení. Ujistěte se, že zástrčka nalezeného napájecího adaptéru je správná.
např. Asus 19V 4,74A / Dell 19,5V 4,62A / Lenovo 20V 3,25A.
Mám 65W PSU nebo mohu použít 90W PSU?
S takovými malými rozdíly je to přijatelné. Musíme však pamatovat na to, abychom používali zdroje s vyšším výkonem, ne menším, protože při nižším výkonu nemusí notebook fungovat.
Je tento napájecí adaptér vhodný pro můj notebook?
Pro náš notebook bude vhodné, pokud průměr konektoru bude odpovídat specifikaci vnějšího průměru, např. 5,5 mm, a výstupní parametry budou kompatibilní. Jaké jsou výstupní parametry? Je to hodnota napětí[V] a proudu[A] daná zdrojem pro notebook např. 19V 4,74A.
Je tato klávesnice vhodná pro můj notebook?
Při porovnávání vaší klávesnice s obrázky prezentovanými v naší nabídce věnujeme zvláštní pozornost délce a šířce klávesnice, poloze montážních držáků nebo otvorů pro šrouby a poloze a délce signální lišty.
Je možné u vás vyměnit klávesnici?
Nenabízíme výměnu klávesnice. Naštěstí u mnoha modelů notebooků je tato činnost velmi jednoduchá. V internetovém průvodci navíc můžeme najít návod, který vám krok za krokem ukáže, jak na to. Můžeme také provést výměnu v jakémkoli počítačovém servisu.
Můj notebook nemá podsvícenou klávesnici. Mohu si u vás koupit podsvícenou klávesnici?
Podsvícení klávesnice obvykle vyžaduje samostatnou signální pásku, která se připojí k notebooku. Pokud váš notebook není dodáván s podsvícením z výroby, podsvícená klávesnice s ním nebude fungovat.
Jak vybrat powerbanku?
 1. Kapacita baterie v telefonu Nejdůležitější věcí, kterou musíme zkontrolovat, je kapacita baterie v našich telefonech a ta se může lišit od něco málo přes 1000 mAh až po 4000 mAh. Vezměte prosím na vědomí, že během procesu nabíjení dochází nevyhnutelně ke ztrátě energie, což může snížit skutečný výkon powerbanky až o 75 %. To je zcela přirozený jev a je třeba s ním počítat.
 2. Powerbanka pro smartphone - jaké parametry je třeba vzít v úvahu? Pokud máte telefon, který umožňuje rychlé nabíjení, vyplatí se zvolit napájecí adaptér, který podporuje nabíjení 2,1A nebo QC 3.0, což vám umožní nabíjet až dvakrát rychleji než ostatní modely. Upozorňujeme však, že pokud s ním telefon není kompatibilní, nebude nám k ničemu ani možnost rychlého nabíjení.
Co je Ultra Charge?
Rychlé nabíjení Ultra Charge je založeno na třech nabíjecích profilech – 5/9/9/12V. Podle toho, jaké zařízení připojíte, si můžete být jisti, že je zvoleno správné nabíjecí napětí a intenzita je co nejvyšší. Technologie zaručuje bezpečné a rychlé nabíjení bez ohledu na připojené zařízení. S Ultra Charge dokážeme nabít většinu smartphonů z 0 na 100 % za 1-1,5 hodiny.
Je k powerbance připojen kabel?
Každý napájecí adaptér je dodáván s kabelem USB-Micro-USB nebo USB-C (viz specifikace), který lze použít k nabíjení napájecího adaptéru a pokud má telefon vhodnou zásuvku, lze jej také nabíjet přes tento kabel.
Bude tato powerbanka vhodná pro můj model telefonu?
Ve skutečnosti se pro náš telefon bude hodit jakákoli power banka, pokud se bude jednat o smartphone. Vše závisí na našich preferencích a našem účelu. Pokud potřebujete šikovné zařízení, které nezabere moc místa a dá se nosit v kapse, doporučujeme powerbanky do 10 000 mAh. Pokud však chceme mít specifickou powerbanku pro poskytování energie dalším zařízením, navrhujeme model s dvojnásobnou kapacitou 20 000 mAh.
Jak dlouho vydrží baterie elektrokola?
Standardní baterie Green Cell vydrží asi 500 úplných cyklů - úplné vybití a nabití. Pokud předpokládáme jeden cyklus za týden a dojde k přirozené spotřebě článků v čase, může být životnost baterie až 10 let při ekonomické jízdě.
Výměna baterie v elektrokole?
Výměna baterie ebike se zdá složitá, ale ve skutečnosti je instalace nové baterie snadná svépomocí.Každá baterie Green Cell je vybavena montážní lištou, která usnadňuje připevnění baterie na kolo. Baterie mají také 4pinové výstupní konektory - pro správné připojení baterie stačí připojit dva kladný (+) a záporný (-) pól. Ke každému zařízení je navíc přiložen podrobný návod – takže si můžete být jisti, že baterii nainstalujete bez problémů.
Baterie pro elektrokolo na nosič zavazadel?
Baterie nosiče zavazadel Green Cell se montuje na zadní část kola, přímo za sedlo. Tento typ se obvykle používá na městských kolech. Díky své poloze mají charakteristický reflektor.
Jak zkontrolujete baterii v elektrokole?
Při nákupu nové baterie pro elektrokolo je třeba jako první zkontrolovat tři nejdůležitější prvky: napětí původní baterie, výkon motoru a typ konektoru, který připojuje baterii ke kolu. S těmito informacemi můžete začít hledat novou baterii. Po kontrole těchto prvků zbývá pouze zkontrolovat rozměry nové baterie. Při výběru nové baterie byste se také měli podívat na fotografie baterie. Baterie pro elektrokola Green Cell mají detailní fotografie, které jasně ukazují jednotlivé komponenty. Snadno tak najdete to správné řešení pro vaše kolo!
Jak vypočítáte dojezd elektrokola?
Kapacita baterií Green Cell má přímý vliv na ujetou vzdálenost s elektrokolem. Na Batteryempire jsou všechny baterie uvedeny s dojezdem odpovídajícím vzdálenosti ujeté s konkrétním modelem, za předpokladu, že motor má standardní výkon 250 W a cyklus je smíšený (50 % pracovní doby nohy/válce, 50 % pracovní doby el. motor).
Jak dlouho vydrží baterie šroubováku?
Baterie Green Cell se vyznačují dlouhou životností článků – dokážou „zvládnout“ až 1000 nabíjecích cyklů, což zajišťuje dlouhou pracovní dobu vašeho zařízení.
Jak vybrat baterii do mobilu?
Výběr baterie do mobilu je jednoduchá a intuitivní věc. To lze provést během několika okamžiků pomocí následujících dvou metod:
1. Specifikace modelu telefonu Model telefonu obvykle najdete na zařízení. Po přečtení a zadání modelu do vyhledávače obchodu se objeví správná baterie. např. iPhone 6s / Xiaomi Mi 5 / Samsung Galaxy S4
2. Kód baterieBaterii můžete také vyhledat zadáním jejího kódu – najdete jej na vnitřní straně baterie. Jednoduše zadejte příslušný kód a náš vyhledávač vám zobrazí příslušné produkty! např. BM39 / BS-01/ A1457 Doporučujeme také přečíst si návod na našem blogu: Jak vybrat baterii do mobilu?
Jak zkontrolujete kapacitu baterie v mobilním telefonu?
Kapacita baterie je uvedena přímo na baterii. Tyto informace jsou umístěny na vnitřní straně zařízení. Využít můžete i moderní aplikace sledující stav baterie. Příkladem takového programu je Battery Info, vyvinutý pro smartphony Android. Aplikace je snadno ovladatelná, takže si můžete snadno zkontrolovat informace o aktuálním stavu baterie.
Může být kapacita baterie (mAh) větší?
Kapacita baterie udávaná v miliampérhodinách (mAh) se může lišit od tovární baterie. Pokud zvolíte baterii s větší kapacitou, bude mít vaše zařízení delší životnost a získáte větší mobilitu a komfort používání!
Jak prodloužit životnost baterie mobilního telefonu?
Existuje několik jednoduchých metod, které jsou účinné při prodloužení životnosti baterie: 1. Nevybíjejte baterii na 0!
To se nelíbí baterii našeho telefonu, známé jako baterie. Nečekejte tedy, až se objeví upozornění na vybitou baterii. Když úroveň baterie klesne pod 40 %, je vhodné připojit telefon k nabíječce.
2. Často připojujte mobilní telefon k nabíječce.
Moderní lithium-iontové baterie nemají paměťový efekt. Časté nabíjení má tedy pozitivní vliv na jejich výkon. Podle odborníků je nejlepší dosáhnout 80-90% stavu nabití.
3. Vyhněte se extrémním teplotám
Baterie do mobilních telefonů jsou tak trochu jako jejich uživatelé – nejlépe se cítí v mírných teplotách. Ponechání telefonu na přímém slunci nebo v horkém autě může výrazně snížit životnost baterie. Je také dobré chránit telefon před chladem.
Jak vyměnit baterii mobilního telefonu?
Před výměnou si ověřte, jaký druh, model a typ baterie chcete koupit. V minulosti stačilo otevřít klapku a baterie byla přístupná. V tuto chvíli je odstranění trochu obtížnější. Ale žádný strach! Můžete si je vyměnit sami a potřebné informace najdete v tutoriálech na Youtube. Velké množství takových materiálů usnadňuje naučit se vyjímat baterii téměř v jakémkoli modelu mobilního telefonu.
Co dělat po výměně baterie v mobilu?
Po vložení baterie Green Cell vybijte telefon na 10 % a poté jej připojte k nabíječce. Nemusíte dělat nic jiného – baterie v tuto chvíli není třeba formátovat.
Restartovat telefon po výměně baterie?
Výměna baterie za výrobek Green Cell neovlivní provoz systému mobilního telefonu. Mobilní telefon nebude obnoven do továrního nastavení, takže se nemusíte obávat ztráty dat.
Jak vybrat baterii do vysavače?
Správnou baterii najdete zadáním modelu vysavače nebo názvu originální baterie do našeho vyhledávače. Je velmi důležité porovnat napětí nové baterie s původní baterií - pokud se tyto parametry shodují, můžete si baterii zakoupit.
Jak zkontrolovat kapacitu baterie ve vysavači?
Kapacita baterie se udává v miliampérhodinách (MaH). Informace o kapacitě baterie lze snadno najít – jsou na baterii samotné i ve specifikacích zařízení. Tyto informace vám pomohou vybrat správnou baterii – pokud chcete, aby vám vysavač vydržel déle, vyberte si přístroj s větší kapacitou!
Může být kapacita baterie (mAh) větší?
Při výběru nové baterie není třeba brát v úvahu kapacitu původního modelu. Pokud je nová baterie větší než tovární, neexistují žádné kontraindikace. Čím větší je baterie, tím delší je provozní doba zařízení.
Výměna baterie ve vysavači
Umístění a instalace baterií se může u různých modelů vysavačů velmi lišit. Pro bezproblémovou výměnu baterie doporučujeme obrátit se na autorizované servisní středisko. Při výměně baterie může pomoci i návod k obsluze přiložený ke každému vysavači - výměnu díky tomu zvládnete sami.
Jak dlouho vydrží baterie ve vysavači?
Životnost baterie vysavače může ovlivnit několik faktorů. Nejdůležitější je provozní režim vysavače. Například akumulátorové vysavače v turbo režimu obvykle vydrží jen pár minut nepřetržitého provozu. Pokud chcete prodloužit životnost vašeho vysavače, vyplatí se zvolit baterii s větší kapacitou. Můžete si tak být jisti, že vaše zařízení bude vaši domácnost uklízet důkladněji.
Co znamená napětí baterie ve vysavači?
Při výběru nové baterie do vysavače je potřeba se řídit napětím původní baterie. Pamatujte, že musí mít stejné napětí jako baterie, kterou jste používali dříve. To zajišťuje bezpečnost zařízení a podporuje jeho hladký provoz.
Jak často byste měli akumulátorový vysavač nabíjet?
Baterie Green Cell by se měla nabíjet po každém čištění – tímto způsobem můžete zvýšit výkon baterie.
Co znamená AAA/AA na bateriích?
Symbol AAA(R03) a AA(R6) označuje velikost baterie.
Jaký je rozdíl mezi alkalickými, lithiovými a jinými bateriemi?
Alkalické baterie jsou jednorázové - po vybití je nelze dobíjet. Na druhou stranu lithiové baterie jsou dobíjecí baterie. Jednoduše řečeno, když jsou vybité, lze je znovu nabít. To znamená, že jedna a ta samá baterie může být používána několik let!
Jak vybrat baterii do dronu?
Výběr baterie pro dron je jednoduchý úkon, který lze dokončit během několika okamžiků. K tomu stačí jednoduše zadat do vyhledávače model originální baterie – tak náš obchod ukáže ten správný produkt. Před nákupem je také třeba pamatovat na kontrolu napětí nalezené baterie a původní baterie. Tento parametr by se měl přesně shodovat. Pokud se model baterie a napětí shodují, klidně pokračujte v nákupu.
Může být kapacita baterie (mAh) větší?
Kapacita baterie (mAh) se může lišit od originálu - pokud rozměry baterie odpovídají, není nic špatného na použití modelu s větší kapacitou. To zajišťuje delší životnost dronu.
Jak vybrat baterii do fotoaparátu?
Chcete-li vybrat kompatibilní baterii pro fotoaparát, musíte zkontrolovat model původní baterie. Kde tyto informace můžete najít? Samozřejmě na typovém štítku, který je umístěn přímo na výrobku.
Výměna baterie ve fotoaparátu
Po zakoupení nové baterie nezbývá než ji začít používat. Výměna baterie není obtížná a ve většině případů to zvládnete sami – pokud máte potíže, můžete se vždy obrátit na průvodce na youtube.
Může být kapacita baterie (mAh) větší?
Kapacita baterie (mAh) může být větší než původní baterie. Upozorňujeme, že čím větší baterie, tím delší životnost vašeho zařízení.
Jak vybrat a jak správně používat AGM baterii?
Před výběrem vhodné baterie zkontrolujte parametry dříve používané baterie.
Věnujte prosím zvláštní pozornost:
Napětí (V), Kapacita (Ah).
Porovnejte také rozměry baterie s vašimi předchozími zařízeními, abyste si byli jisti, že se snadno vejde do určeného prostoru. Porovnáním všech těchto prvků můžete nákup provést s klidem.
Jak vybrat baterii pro záložní napájení?
Správně zvolená záložní baterie zajišťuje, že zařízení k ní připojené bude správně fungovat.Pro výběr správné záložní baterie (UPS) je třeba zkontrolovat specifikace UPS, pro které baterie (napětí (V), počet (ks) a kapacitu (Ah)) a na tomto základě vyberte baterie se správným napětím a kapacitou.
Baterie pro jachtu nebo loď - jak ji vybrat?
Každý majitel jachty nebo lodi ví, jak je důležité vybrat správnou baterii. Při nákupu nové baterie byste měli věnovat pozornost typu motoru, jeho rozměrům a hmotnosti. Baterie AGM pro lodě a jachty jsou dlouhodobě velmi oblíbené.V naší nabídce naleznete mnoho baterií AGM VRLA Green Cell, které jsou ideální pro jachty a lodě!
Jakou baterii do autíčka?
Gelové baterie AGM se nejčastěji používají v autíčkách. Většina z nich má rozměry 151 x 65 x 95 mm a jejich napětí je 12 V. V našem sortimentu naleznete mnoho baterií Green Cell AGM VRLA, které tato kritéria splňují. Proto snadno najdete ty správné vychytávky, které mohou prodloužit herní čas vašeho dítěte!
Co je baterie AGM?
Naše baterie jsou baterie AGM VRLA. Co to znamená? Elektrolyt je zapouzdřen v separátorech ze skleněných vláken a negelovatí.
Jaká baterie pro mobilní dům?
Baterie pro mobilní dům by měly mít vysokou kapacitu. V naší nabídce naleznete baterie AGM s kapacitou až 200Ah, které zajistí bezproblémový provoz i v těch nejtěžších podmínkách.
Jak vybíráte baterie do reproduktoru?
Nejlepší je vybrat baterie pro váš reproduktor podle modelu původní baterie. Měli byste také věnovat pozornost tomu, jaké konektory se v konkrétním případě používají - může existovat několik sérií stejného modelu, které mají různé konektory. Při výběru nové baterie se ujistěte, že nový produkt má stejný typ konektoru jako původní.
Může být kapacita baterie (mAh) větší?
Vyšší kapacita baterie není problém. Čím více miliampérhodin (mAh) má baterie, tím déle reproduktor vydrží.
Jak vybrat LiFePO4 baterii a jak ji správně používat?
LiFePO4 baterie jsou zařízení, která jsou velmi vhodná jako baterie pro lodě, jachty nebo fotovoltaické systémy.
Co byste měli vědět při výběru správné baterie:
- LiFePO4 baterie má napětí 12,8 V,
- Neměl by být zapojen do série nebo paralelně s jinými bateriemi kvůli vestavěnému BMS (Battery Management System)
Nejdelší životnosti baterie LiFePO4 lze dosáhnout zajištěním provozu při teplotě, která je pro ni vhodná, mezi -10 a +45 stupni Celsia.
Baterie pro jachtu, plachetnici nebo loď - jak vybrat?
LiFePO4 baterie jsou zařízení, která jsou velmi vhodná jako baterie pro lodě, jachty nebo fotovoltaické systémy.
Co byste měli vědět při výběru správné baterie:
- LiFePO4 baterie má napětí 12,8 V,
- Neměl by být zapojen do série nebo paralelně s jinými bateriemi kvůli vestavěnému BMS (Battery Management System).
Nejdelší životnosti baterie LiFePO4 lze dosáhnout zajištěním provozu při teplotě, která je pro ni vhodná.
Jaký je rozdíl mezi AGM a LiFePO4 bateriemi?
Hlavní rozdíl mezi AGM a LiFePO4 baterií je ten, že AGM - je skupina gelových baterií a baterií s technologií AGM (Absorbent Glass Mat) se nazývá VRLA (Valve Regulated Lead). Ve srovnání s tradičními bateriemi mají AGM až čtyřnásobnou životnost a počet cyklů. To je způsobeno použitím výše zmíněného sklolaminátového materiálu při výrobě těchto produktů. Lithium Iron Phosphate (aka LiFePO4) baterie. Jeho struktura se skládá ze čtyř článků zapojených do série. Každý článek pracuje při 3,2 V, což dává celkové napětí 12,8 V. Jedním z nejdůležitějších prvků tohoto typu baterií je elektronický řídicí systém (BMS).
Může být kapacita baterie (Ah) vyšší?
Bezpodmínečně je možné použít baterie s vyšší kapacitou. Kapacita baterie je udávána v ampérhodinách (Ah). Čím vyšší je hodnota kapacity, např. B. 80 Ah, tím déle můžete pracovat na jedno nabití baterie, což zvyšuje vaši mobilitu a nezávislost.
Jakou baterii byste si měli vybrat pro můj ponton?
Při výběru správné baterie pro váš ponton byste měli věnovat pozornost rozměrům a hmotnosti. Ponton je obvykle mnohem lehčí než běžná loď, takže příliš těžká baterie může výrazně zpomalit provoz. Řešením je zvolit baterii LIFEPO4, která je díky svému inovativnímu designu výrazně lehčí než běžné gelové baterie a tím pádem i jednodušší na přepravu. Odolnost a spolehlivost LIFEPO4 z nich dělá perfektní baterie pro pontony a mnoho dalších vozidel, nejen pro plavidla.
Jaká baterie pro můj karavan?
Lithium-železofosfátové baterie (také známé jako LiFePO4) se vyznačují vysokou hustotou energie a nízkým samovybíjením, a proto jsou velmi oblíbené u majitelů obytných vozů. Jejich přednostmi jsou: nízká rychlost vybíjení, vysoká kapacita, žádný paměťový efekt, dlouhá životnost a schopnost pracovat v extrémních teplotách (od -10 do +45 stupňů Celsia).
Napájení notebooku - jaké napětí?
Při výběru nového zdroje pro váš notebook byste měli zkontrolovat napětí nabíječky – tento parametr by měl odpovídat vašemu původnímu zařízení.
Je povoleno připojit napájecí zdroj s vyšším proudem?
Určitě ano. Nezapomeňte však, že výstupní napětí [V] musí být stejné jako u originálního zdroje.
Je možné k notebooku připojit slabší zdroj?
Používání AC adaptéru s nižším proudem, než má původní, může způsobit řadu nepříznivých změn v provozu vašeho notebooku. Například příliš slabý zdroj se může přehřát, protože komponenty notebooku nejsou napájeny dostatečným výkonem. Doporučujeme proto používat nabíječky se stejným nebo vyšším proudem.
Adaptér elektrického nářadí – jaké napětí?
Při výběru nového zdroje věnujte pozornost napětí původního. Tyto informace si můžete přečíst na originálním napájecím zdroji – můžete si tak být jisti, že vámi vybraný produkt bude dělat svou práci správně.
Jak vybrat nabíječku pro šroubovák?
Výběr správné nabíječky je velmi snadný – stačí zadat přesný model vrtačky do našeho vyhledávače. Jen se ujistěte, že vaše baterie mají články podporované nabíječkou. Mnoho starších elektrických nástrojů má baterii s nikl-kadmiovými (NI-Cd) články. Dnes se častěji používají nikl-metalhydridové (NI-MH) baterie a nabíječky kompatibilní s těmito bateriemi dokážou správně provozovat starší zařízení. Nabízíme také Lithium Ion (LI-ON) nabíječky článků - ty jsou vhodné pouze pro tento typ článků a neměly by být používány k nabíjení NI-MH nebo NI-CD baterií.
Nabíječka elektrokol - jaké napětí?
Pokud jde o výběr nabíječek pro elektrokola, věci jsou jednoduché. Vybíráme nabíječku s tímto napětím:
29,4V nabíječka pro 24V baterie
42V nabíječka pro 36V baterie
Nabíječka 54,6V pro 48V baterie
Jak vybrat nabíječku na elektrokola?
Při výběru nabíječky pro vaše elektrokolo je důležité zkontrolovat udávané napětí ve voltech a konektor pro baterii. Proud, udávaný v ampérech, je parametr, který ovlivňuje rychlost nabíjení naší baterie.
Jakou UPS vybrat pro počítač?
Jedním z nejdůležitějších bodů, který je třeba při výběru UPS zvážit, je vyhodnocení výkonu připojeného zařízení. Ve většině případů mají stolní počítače spotřebu mezi 100 a 150 W a herní zařízení mezi 250 a 350 W. Tyto informace vám mohou pomoci určit, která UPS je pro vás ta pravá. Naštěstí v našem obchodě najdete UPS Green Cell, která je ideální pro normální provoz vašeho počítače. Pokud jste zvědaví, jak dlouho vám vybraný výstroj udrží vaše zařízení v chodu, použijte kalkulačku na našem webu! Stačí si vybrat libovolnou UPS, zaškrtnout políčko „Vybrat UPS“, zadat výkon zařízení a je hotovo – už víte, co můžete od našich zařízení očekávat!
Jakou UPS vybrat pro sporák?
Problematický může být výběr invertoru pro plynový nebo elektrický sporák. Je však třeba mít na paměti několik jednoduchých pravidel. Za prvé, nezapomeňte při výběru UPS zvolit čistě sinusové jednotky. Měli byste se také ujistit, že UPS má dostatečný výkon – v tomto případě byste měli zvolit zařízení s příkonem vyšším než 500 W. Nabízíme několik UPS Green Cell, které splňují výše uvedená kritéria. Garantujeme vám, že u nás najdete tu správnou UPS!
Jakou UPS vybrat pro server?
Počítačové servery jsou zařízení s vysokým odběrem, a proto potřebují vhodně zvolené UPS. Nejlepším řešením pro serverovny je použití UPS Green Cell pro serverové skříně. Mají výrazně vyšší výkon než běžné UPS, a proto jsou ideální pro záložní napájení počítačových serverů.
Kterou UPS zvolit pro sledovací systém?
Pokud plánujete nákup UPS pro váš sledovací systém, měli byste věnovat zvláštní pozornost napájecím zdrojům s kapacitou vyšší než 100W. Tímto způsobem zajistíte účinnou podporu vašemu sledovacímu systému. Je však vhodné připomenout, že zařízení nejsou stejná a v závislosti na použitých kamerách se jejich spotřeba může výrazně lišit. Před nákupem UPS je proto nutné odhadnout přibližnou spotřebu energie. Pokud to uděláte, většinu práce máte za sebou. Jediné, co zbývá udělat, je zkontrolovat, jak dlouho může daný napájecí zdroj podporovat vaše zařízení. A není to vůbec těžké – stačí si vybrat zařízení z naší nabídky, zvolit pole „Vybrat UPS“. Zadejte spotřebu energie připojených zařízení a již víte, jak dlouho naše UPS udrží váš sledovací systém v chodu!
Jak systém UPS funguje?
UPS fungují jako nouzový zdroj - při různých poruchách a výpadcích proudu jsou schopny prodloužit dobu provozu k nim připojených zařízení. To vám umožní bezpečně vypnout citlivá zařízení nebo uložit výsledky předchozí práce.
Jak dlouho systém UPS vydrží?
Doba provozu UPS závisí na několika faktorech. Nejdůležitější je vybrat UPS se správným výkonem a odhadnout spotřebu připojeného zařízení, ale pro určení doby provozu není potřeba žádný složitý vzorec - na našem webu najdete kalkulačku, která spočítá dobu trvání zvoleného UPS v závislosti na připojených zařízeních. Nejste si jisti výkonem svého počítače? Nebojte se, tato kalkulačka obsahuje kartu, která ukazuje spotřebu energie nejoblíbenějších zařízení.
Jakou síťovou nabíječku si pořídit pro smartphone?
Před nákupem síťové nabíječky si ověřte maximální nabíjecí výkon vašeho mobilního telefonu (tento parametr se udává ve wattech). Pozor si dejte také na počet konektorů na nabíječce – vyberete si tak zařízení, které se pohodlně používá. Nejoblíbenější modely najdete na následujícím odkazu: Jak vybrat správnou nabíječku telefonu?
Jak vybrat nabíječku pro smartphone, tablet nebo čtečku elektronických knih?
Při výběru nabíječky pro váš tablet nebo čtečku elektronických knih byste měli zkontrolovat nastavení původní nabíječky. Pro chytré telefony byste měli zvolit nabíječku a vhodný kabel (Micro-USB, Lightning nebo USB-C).
Má nabíječka funkci rychlého nabíjení?
Je velmi snadné zkontrolovat, zda má nabíječka funkci rychlého nabíjení – to se stane, pokud má zařízení zelený konektor USB. To je známka toho, že nabíječka rychle nabíjí váš telefon.
Má nabíječka funkci rychlého nabíjení?
Je velmi snadné zkontrolovat, zda má nabíječka funkci rychlého nabíjení – to se stane, pokud má zařízení zelený konektor USB. To je známka toho, že nabíječka rychle nabíjí váš telefon.
Parametry nabíječky - na co si dát pozor?
Při výběru nabíječky je třeba zvážit několik faktorů. Nejdůležitější z nich jsou: výkon nabíječky, typ vstupu a použité technologie rychlého nabíjení.
Nabíječka s technologií Power Delivery, co znamená PD?
Power Delivery je technologie rychlého nabíjení. Jednoduše řečeno, nabíječky, které tuto variantu podporují, automaticky vyberou správné nabití pro připojené zařízení a zajistí tak rychlé a efektivní nabíjení.
Ultra Charge
Jednou z nejpopulárnějších technologií rychlého nabíjení je Ultra Charge. Nabíjecí porty, které tento standard podporují, nabíjejí připojené zařízení až 3,5krát rychleji než standardní současné modely.
Dokáže nabíječka s funkcí rychlého nabíjení nabít běžný mobilní telefon?
Pokud používáte starší mobilní telefon, který nemá technologii rychlého nabíjení, nemusíte si kupovat speciální nabíječku. Váš telefon se bude správně nabíjet a moderní nabíječky mají několik dalších funkcí, které se budou hodit v každé situaci.
Jakou kapacitu nabíjení by měla mít nabíječka mobilního telefonu?
Před nákupem síťové nabíječky si ověřte maximální nabíjecí výkon vašeho mobilního telefonu (tento parametr se udává ve wattech). Pozor si dejte také na počet konektorů na nabíječce – vyberete si tak zařízení, které se pohodlně používá. Nejoblíbenější modely najdete na následujícím odkazu: Jak vybrat správnou nabíječku telefonu?
Jaký střídač je vhodný pro solární moduly?
Nejlepším řešením je zde zvolit solární invertor přímo určený pro tento účel. Model uvedený na níže uvedeném odkazu má připojení pro FV moduly, baterie a zařízení, která mají být provozována. solární invertor
Jaký invertor pro elektrické nářadí?
Nejdůležitějším hlediskem při výběru měniče je určení maximálního výkonu připojeného zařízení. Pokud chcete měnič používat trvale, měli byste využívat maximálně 90 % jeho trvalého výkonu. Pro ilustraci si to uvedeme na jednoduchém příkladu: Pokud použijete měnič s výkonem 1000 W, maximální příkon připojeného zařízení by neměl překročit 900 W.
Jaký měnič do auta?
V autě najdete 12voltovou zásuvku do zapalovače a takové měniče je nejlepší koupit.
Jak funguje střídač?
Invertor je samostatné zařízení, které se zapojuje do zásuvky zapalovače cigaret nebo přímo do baterie. Jeho úkolem je převádět napětí 12V/24V ze stejnosměrného systému vozu na 230V AC. Z tohoto důvodu velmi často najdete u názvu střídače následující zkratku: DC/AC.
Jaké typy měničů existují?
Pokud jde o automobilové měniče, můžeme rozlišit dva hlavní typy: čisté a modifikované sinusové měniče. První je určen pro zařízení, která vyžadují nepřetržité napájení. Tento typ invertoru je vhodné zvolit pro zařízení, jako jsou tepelná čerpadla, elektrické sporáky nebo elektronické rychlovarné konvice. Náš obchod nabízí také upravené sinusové měniče. Tento typ měniče je vhodný pro zařízení jako jsou notebooky, napájecí zdroje nebo osvětlení.
Jakou zásuvkou nabíjet elektromobil?
Ve světě elektrické mobility existují 4 typy zásuvek pro automobily: Typ 1/CCS Combo1; Typ 2/CCS Combo 2; typ 3; Typ 4/CHAdeMO
Přenosná nabíječka pro elektromobil
Přenosné nabíječky pro elektromobily jsou napájeny z běžné domácí zásuvky. Taková aplikace nevyžaduje žádné složité spojování nebo dodatečnou montáž součásti.
Jak dlouho trvá nabití elektromobilu?
Doba nabíjení vozu závisí na funkci rychlonabíjení vozidla.
Je možné nabíjet elektromobil doma?
Elektromobily jsou z ekologických důvodů stále oblíbenější. Nutno však podotknout, že využití elektromobilu podporuje i jednoduché nabíjení, které může probíhat i doma. Přenosné nabíječky obsažené v naší nabídce umožňují nabíjení vozidla kdekoli s přístupem k elektrické zásuvce. V tomto případě bude nabíjecí kapacita 3,6 kW. Je možné instalovat i systém s napájecí zásuvkou, která by umožnila instalaci wallboxu - tím by se nabíjel vůz výkonem až 22 kW.
Kolik stojí nabíjení elektromobilu?
Cena nabíjení elektromobilu závisí na více faktorech. Při použití veřejných dobíjecích stanic se ceny pohybují od 1,1 do 3,5 PLN za 1 kW. Zřízením domovní instalace lze tyto náklady výrazně snížit. Musíte však počítat s cenou elektřiny operátora, jehož služby využíváte.
Bezplatné nabíjecí stanice pro elektromobily
Bezplatné nabíjecí stanice pro elektromobily jsou v celé Evropě stále populárnější. Ty jsou financovány inzerenty, takže přímí uživatelé nemusí platit žádné poplatky.
Co je to skladování energie a k čemu se používá?
Zásobník energie se dá přirovnat k výkonné baterii pro celý dům, která ukládá elektřinu vyrobenou fotovoltaikou, když je jí moc, a vrací ji, když ji potřebujeme.
Jaké jsou možnosti skladování energie?
V současné době existuje pět způsobů skladování elektřiny:
mechanické (se zásobníkem stlačeného vzduchu)
elektromechanické (baterie a dobíjecí baterie)
chemický (výroba vodíku nebo metanu)
elektrické (superkondenzátory)
tepelné (akumulace citelného nebo latentního tepla)
Nejznámější formou skladování energie jsou elektromechanická řešení, jako jsou baterie/akumulátory. GC PowerNest je právě takovým řešením. Srdcem zařízení jsou články LiFePO4 (Lithium Iron Phosphate nebo LFP), které mají více než desetinásobnou životnost a dvojnásobnou hloubku vybití (100 % - 0 %) než tradiční kyselé baterie a zároveň jsou mnohem bezpečnější a odolnější než standardní lithium-iontové články.
Díky stabilitě a bezpečnosti používání energetického úložiště GC PowerNest je záruka až 10 let nebo 15 000 000 Wh odpracované energie.
Faktury Faktury
Faktury Faktury
Jak mohu změnit údaje na faktuře?
Údaje na faktuře můžete změnit zasláním e-mailu na adresu [email protected]. V e-mailu bychom Vás rádi požádali o uvedení čísla Vaší objednávky a správných údajů pro vystavení dokladu. Jako odpověď vám zašleme správnou fakturu.
Dodávka Dodávka
Dodávka Dodávka
Mohu změnit způsob dopravy?
Je možné změnit formu doručení, pokud vaše objednávka ještě nebyla odeslána. Pokud chcete změnit formu doručení, kontaktujte prosím ihned našeho konzultanta na adrese: ( https://batteryempire.de/ )
Kde najdu sledovací číslo nebo sledovací odkaz?
Sledovací číslo bude zasláno e-mailem na adresu uvedenou v objednávce.
Objednávky Objednávky
Objednávky Objednávky
Mohu zrušit svou objednávku?
Pokud vás naše nabídka nezaujala nebo jste provedli nesprávnou objednávku, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo chatem ( https://batteryempire.de/ )
Mohu zadat objednávku e-mailem?
Objednávejte prosím přímo přes naše webové stránky, je to nejrychlejší způsob, jak získat požadovaný produkt.
Mohu zadat objednávku bez registrace?
Pro objednání je nutná registrace v našem obchodě. Abychom mohli Vaši objednávku vyřídit, je nutné uvést Vaši adresu a kontaktní údaje.
Návraty Návraty
Návraty Návraty
Je možné produkt vrátit?
Jako BatteryEmpire nabízíme našim zákazníkům možnost vrátit nebo vyměnit zboží až do 30 dnů od nákupu. Pokud jste měli problém se zakoupeným produktem nebo pokud produkt nesplňuje vaše očekávání, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.
Jak zabalit vrácené zboží?
Při vrácení zakoupeného zboží k nám doporučujeme vaši zásilku před přepravou chránit, aby nedošlo k poškození produktu. Výrobek postačí chránit např. obálkou s bublinkovou fólií.

Služby zákazníkům

Po - Pá 8:00 - 16:00

Máte nějaké dotazy? Napište nám