Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:
Působíme od roku 2008, kdy zakladatel našeho podnikání Paweł Ochyński otevřel společnost zaměřenou na poradenství zákazníkům při výběru notebooků a servisu výpočetní techniky. Na základě poptávky na trhu jsme se na začátku roku 2010 rozhodli prodat lithium-iontovou technologii, tj. H. Baterie pro notebooky, fotoaparáty, mobilní telefony, včetně našich znalostí o budování notebooků a elektronických zařízení. Společnost batteryempire.de existuje od roku 2013.Důsledkem této transformace je internetový obchod Świat Baterii, který má od začátku jasně definovaný účel.
Vaše spokojenost s nakupováním u nás..
Pracujeme každý den na vývoji naší nabídky, která v současné době zahrnuje stovky produktů v následujícím sortimentu:


Neustále pracujeme na zlepšení efektivity a konkurenceschopnosti. Chceme být nejlepším partnerem pro naše zákazníky jak pro jednotlivce, tak pro společnosti. Každý den pracujeme na přípravě nových propagačních akcí, díky kterým můžete využít jedinečných cenových možností. Sledujte nás na Facebooku, abyste zůstali aktuální. Kromě současných propagačních akcí a soutěží získáte také přístup k mnoha zajímavým informacím od Świat Baterii - svět baterií.

Proč my?

Od začátku naší činnosti jsme získali důvěru stovek tisíc zákazníků, jejichž počet denně roste. Zjistěte, proč jste si vybrali produkty dostupné v obchodě Świat Baterii.
Spokojenost s nákupem


Od založení našeho obchodu se zaměřujeme na spokojenost našich zákazníků s nákupy, které děláme. Tento přístup vyústil ve vynikající recenze a bezchybnou pověst, která nás odlišuje od našich konkurentů. Můžeme být hrdí na stovky pozitivních komentářů, cen a četných cen, které jsme dostali díky našim spokojeným zákazníkům.

Atraktivní ceny


Při stanovování cen produktů v naší nabídce se vždy snažíme vybrat to nejlepší možné, zatímco se staráme o vaši spokojenost při nakupování. Pravidelně připravujeme různé propagační akce, díky nimž dostupné produkty lze zakoupit za velmi atraktivní ceny. Nabízíme profesionální poradenství

Poradíme vám profesionálně


Členové našeho týmu jsou ambiciózní mladí lidé, kteří jsou velmi dobře obeznámeni s vybavením, které prodáváme a rádi vám pomůžeme se správně rozhodnout. Pokud máte jakékoli dotazy nebo pochybnosti, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Náš prodejní personál vám pomůže vybrat zařízení, které je pro vás to pravé, aby vyhovovalo vašim potřebám a očekáváním. Jsme velmi nadšeni návrhy na zlepšení fungování našeho obchodu - každé malé prohlášení pro nás bude nesmírně cenné.

Pracujte pro lidi s vášní


Kromě našich zákazníků se staráme také o naše zaměstnance. Každý zaměstnanec naší společnosti přináší do své práce spoustu nápadů a energie. Pokud se s námi chcete podělit o své vášně, dovednosti a zájmy, obraťte se na náš tým! Hledáme lidi, kteří jsou připraveni přijmout nové výzvy a nebojí se představit své vlastní nápady a řešení.

Podívejte se, kdo v současné době hledáme náš tým