Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Festool (1)

Festool - Baterie pro elektrické nářadí

Vybrat kapacita:
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Pokud mám Ni-Cd (Nickel Cadmium) baterii, mohu použít Ni-Mh (Nickel Metal Hydride) články?

V současné době se neprodávají baterie na bázi Ni-Cd článků, jsou nahrazovány Ni-Mh články, které jsou méně škodlivé pro životní prostředí. Tyto články lze zaměnit, takže můžeme použít Ni-Mh baterii výměnou za Ni-Cd baterii.


V současné době se neprodávají baterie na bázi Ni-Cd článků, jsou nahrazovány Ni-Mh články, které...

Pokud mám starou nabíječku, nabije novou?

V tomto případě věnujte pozornost typu použitých článků v baterii. Pokud plánujete nákup Li-Ion (Lithium Ion) baterie a dříve jste používali baterii s Ni-Mh (Nickel Methyl Hydride) nebo Ni-Cd (Nickel Cadmium) články, nová baterie nebude nabíjena naší nabíječkou a musíte si koupit vhodnou nabíječku.


V tomto případě věnujte pozornost typu použitých článků v baterii. Pokud plánujete nákup Li-Ion...

Jak dlouho vydrží baterie šroubováku?

Baterie Green Cell se vyznačují dlouhou životností článků – dokážou „zvládnout“ až 1000 nabíjecích cyklů, což zajišťuje dlouhou pracovní dobu vašeho zařízení.


Baterie Green Cell se vyznačují dlouhou životností článků – dokážou „zvládnout“ až 1000...
Green Cell ® Akku für Festool BPC12 12V 3Ah
kapacita: 3Ah
Napětí: 12V
Kód výrobku: PT149
1 100,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Šroubovák je nezbytným nástrojem, kterému paradoxně není věnována pozornost, dokud nezačne selhat. Otazníkem se stává provádění renovačních prací nebo drobných oprav. Vadný nebo nefunkční šroubovák nepomáhá při práci, je dokonce obtížný. Každý údržbář má ve své nástrojárně šroubovák a další elektrické nářadí. Značka Festool je jednou z nejpopulárnějších značek pro dovybavení příslušenství. Baterie pro šroubovák Festool je efektivní a účinně odolává průchodu času a intenzivnímu používání. Baterie a akumulátory Festool však nejsou navzdory své sofistikovanosti a trvanlivosti nezničitelné.

Elektrické nářadí pro Festool

V nabídce Battery World najdete vysoce výkonné baterie Green Cell, které odpovídají různým modelům šroubováků Festool. Zajistí efektivní provoz elektrického nářadí a umožní vám rychle splnit předpoklady renovace. Všechny baterie Green Cell se vyznačují vysokou kvalitou, odolností proti mechanickému poškození a účinností, která zajistí znatelný skok v každodenním používání zařízení. Green Cell úspěšně nahradí baterii šroubováku Festool, rychle se přizpůsobí individuálním potřebám, hardwarovým požadavkům a rozpočtu. Battery World nabízí širokou škálu možností baterií a akumulátorů pro šroubováky Festool Green Cell. Tyto akumulátory a baterie zajistí perfektní přizpůsobení vašemu modelu elektrického nářadí a umožní vám vychutnat si efektivní a dlouhodobou práci na jedno nabití.

Kvalita, kterou cítíte

Baterie Green Cell určené pro šroubováky Festool jsou kvalita, jejíž pozitivní účinky lze rychle pociťovat. Zařízení rychle získává plnou energetickou funkčnost a účinnost se vrací k normálu. Renovační práce vyžadují časté použití šroubováku pro menší a větší projekty. Bez ní nebude práce tolik stát, ale více zpomalí. V důsledku toho je nemožné dodržet stanovený (nebo samosprávný) termín. Věnujte pozornost baterii a bateriím v šroubovácích Festool vám umožní držet ruku na příslovečném pulsu a vyhýbat se delším a někdy velmi nákladným prostojům. Dobíjecí baterie šroubováků Festool od společnosti Green Cell přivedou vaše zařízení k rychlému výkonu a vrátí se k plné funkčnosti. Vysoce výkonné baterie a akumulátory Green Cell jsou investicí, která se vyplatí po dlouhou dobu, a to jak krátkodobě, tak dlouhodobě.

Doplňky, kterým můžete věřit

Baterie a akumulátory Green Cell určené pro šroubováky Festool jsou nákupem, který přinese mnohorozměrným výhodám moderním zákazníkům hledajícím kombinaci kvality, výkonu a příznivé ceny. Baterie a akumulátory dostupné v nabídce Battery World zajistí dlouhý a bezproblémový provoz zařízení a budou účinně odolávat i velmi intenzivnímu používání. Každý produkt dostupný v naší nabídce má 12měsíční záruční dobu a 30denní lhůtu pro vrácení. Naše speciálně vybraná a neustále aktualizovaná nabídka poskytne našim příjemcům řešení nejvyšší kvality, která budou odpovídat individuálním potřebám a rozpočtu.