Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Nabíječka pro Akumulátorové šroubováky DeWalt

Green Cell ® Werkzeug Akku-Ladegerät für DeWalt 8.4V -18V Ni-MH Ni-Cd
1 012,95 Kč
810,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných zařízení pro různé opravy a stavební práce. S tímto typem nástroje můžete spravovat menší a větší modernizace na staveništích i doma. Výkonné šroubováky Dewalt se stále více používají jako produkt elektrického nářadí moderně orientovanými zákazníky. Dewalt se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, efektivitou a odolností. Díky tomu je systém využíván efektivně a bez přerušení, takže se můžete soustředit na svou práci. Zařízení nebo příslušenství pro zařízení Dewalt nejsou nezničitelná. Šroubovák nemůže fungovat bez baterií, zatímco ten bez nabíječky. Ten je s největší pravděpodobností odpovědný za špatné zacházení se zařízeními. Rozbité nebo bezkontaktní kabely nebo kapky - to vše může rychle narušit správnou funkci nabíječky a tím i životnost šroubováku. Dewaltschraublader není vždy schopen odolat tempu práce. Práce však nemůže pokročit bez tohoto rozhodujícího prvku. Řešením je vyměnit nabíječku Dewalt, jakmile se rozbije, aby se zařízení udržovalo v dobrém energetickém stavu. Náš obchod Battery Empire nabízí velký výběr nabíječek pro šroubováky Green Cell Dewalt. Vyznačují se vysoce kvalitním zpracováním, účinností a dokonalým přizpůsobením technologickým požadavkům systému. Všechny nakladače jsou vybaveny ochranou proti přehřátí a ochranou proti přetížení a hlubokému vybití. Kromě toho jsou všechny nabíječky elektrického nářadí DeWalt garantovány po dobu 12 měsíců.

Nabíječky nářadí DeWalt

Nakládače šroubováků Green Cell Dewalt jsou investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Díky vysoké kvalitě zpracování si uvědomujeme, že zařízení jsou účinná po dlouhou dobu a vždy nabízejí možnost dobití použitých zařízení (a prioritních zařízení). Nabíječky uvedené níže byly speciálně vybrány a perfektně se hodí pro různé modely šroubováků Dewalt. Naši zákazníci si tak mohou být jisti, že kupují kompatibilní zařízení, která splňují jejich očekávání a potřeby.

Znatelné zvýšení produktivity

Vadná nabíječka odpovídá vadnému šroubováku a prostojům. Nabíječky Green Cell Dewalt jsou kvalitou, která se brání. Bude to výkonný nástroj pro výměnu, který vám umožní držet krok s tempem vaší práce a napájet vaše zařízení, kdykoli je to nutné. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že si něco rychle najdete.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK