Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

DeWalt (2)

Nabíječka pro Akumulátorové šroubováky DeWalt

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Netzteil für Elektrowerkzeuge - welche Spannung?

Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese Informationen auf dem Original-Netzteil nachlesen - so können Sie sicher sein, dass das von Ihnen gewählte Produkt seine Aufgabe richtig erfüllen wird.


Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese...
Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek

Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných zařízení pro různé opravy a stavební práce. S tímto typem nástroje můžete spravovat menší a větší modernizace na staveništích i doma. Výkonné šroubováky Dewalt se stále více používají jako produkt elektrického nářadí moderně orientovanými zákazníky. Dewalt se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, efektivitou a odolností. Díky tomu je systém využíván efektivně a bez přerušení, takže se můžete soustředit na svou práci. Zařízení nebo příslušenství pro zařízení Dewalt nejsou nezničitelná. Šroubovák nemůže fungovat bez baterií, zatímco ten bez nabíječky. Ten je s největší pravděpodobností odpovědný za špatné zacházení se zařízeními. Rozbité nebo bezkontaktní kabely nebo kapky - to vše může rychle narušit správnou funkci nabíječky a tím i životnost šroubováku. Dewaltschraublader není vždy schopen odolat tempu práce. Práce však nemůže pokročit bez tohoto rozhodujícího prvku. Řešením je vyměnit nabíječku Dewalt, jakmile se rozbije, aby se zařízení udržovalo v dobrém energetickém stavu. Náš obchod Battery Empire nabízí velký výběr nabíječek pro šroubováky Green Cell Dewalt. Vyznačují se vysoce kvalitním zpracováním, účinností a dokonalým přizpůsobením technologickým požadavkům systému. Všechny nakladače jsou vybaveny ochranou proti přehřátí a ochranou proti přetížení a hlubokému vybití. Kromě toho jsou všechny nabíječky elektrického nářadí DeWalt garantovány po dobu 12 měsíců.

Nabíječky nářadí DeWalt

Nakládače šroubováků Green Cell Dewalt jsou investicí, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Díky vysoké kvalitě zpracování si uvědomujeme, že zařízení jsou účinná po dlouhou dobu a vždy nabízejí možnost dobití použitých zařízení (a prioritních zařízení). Nabíječky uvedené níže byly speciálně vybrány a perfektně se hodí pro různé modely šroubováků Dewalt. Naši zákazníci si tak mohou být jisti, že kupují kompatibilní zařízení, která splňují jejich očekávání a potřeby.

Znatelné zvýšení produktivity

Vadná nabíječka odpovídá vadnému šroubováku a prostojům. Nabíječky Green Cell Dewalt jsou kvalitou, která se brání. Bude to výkonný nástroj pro výměnu, který vám umožní držet krok s tempem vaší práce a napájet vaše zařízení, kdykoli je to nutné. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že si něco rychle najdete.