Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Metabo (1)

Nabíječky pro akumulátorové šroubováky Metabo

Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Netzteil für Elektrowerkzeuge - welche Spannung?

Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese Informationen auf dem Original-Netzteil nachlesen - so können Sie sicher sein, dass das von Ihnen gewählte Produkt seine Aufgabe richtig erfüllen wird.


Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese...
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Šroubováky jsou jedním z nejčastěji používaných elektrických nástrojů, bez nichž mnoho renovací a stavebních prací prostě není možné. Šroubovák umožňuje provádět drobné opravy nebo aktualizace rychle - pokud to funguje. Akumulátorové šroubováky jsou součástí standardního vybavení v dílně a nástrojářství profesionálů a domácích zlatých rukou. V průběhu času však mohou šroubováky odmítnout poslouchat, a nikoli v důsledku selhání. Šroubovák je tak účinný, dokud funguje baterie. To pak musí být schopno účinně nabíjet. Nabíječka šroubováků je prvek, kterému není věnována velká pozornost, dokud nezačne selhat. Vadná nabíječka okamžitě zabraňuje dalšímu použití zařízení. Nákup samotné nabíječky je mnohem úspornější než nákup nového šroubováku. Níže uvádíme širokou škálu možností nabíječek pro šroubováky Metabo, které se rychle přizpůsobí individuálním potřebám, rozpočtu a technickým požadavkům vašich zařízení. Naše prodejna baterií Empire nabízí vysoce kvalitní a efektivní nabíječky šroubováků Metabo od společnosti Green Cell. Kombinují kvalitu, výkon, fit a hodnotu a dodávají vašemu zařízení novou energii. Všechny naše nabíječky jsou vybaveny ochranou proti přehřátí a ochranou proti přetížení a hlubokému vybití. Všechny nabíječky nářadí Metabo mají navíc 12 měsíční záruku.

Šroubováky, na které se můžete spolehnout

Metabo je dobře známá značka, kterou důvěřují tisíce zákazníků po celém světě, a díky tomu si její elektrické nářadí stále těší velkou oblibu. Zákazníci, kteří hledají kombinaci kvality, výkonu, spolehlivosti a hodnoty za peníze, nebudou výrobky Metabo zklamáni. Koneckonců, hardware společnosti Metabo není nezničitelný. Green Cell nabízí efektivní nabíječky pro Metabo, aby vaše zařízení udržovala správnou energii a správnou rychlost. Všechny nabíječky uvedené v této kategorii byly speciálně vybrány a jsou kompatibilní s různými modely šroubováků Metabo. To našim zákazníkům poskytuje jistotu, že investují a rychle a rychle se vyplatí.

Nabíječka je nezbytným doplňkem

Vadná nabíječka je vadný šroubovák. Poruchy v nabíjecím cyklu mohou vést k závažným a nákladným prostojům. Nabíječky Metabo od Green Cell jsou kvalitou, kterou lze rychle pociťovat. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že něco rychle najdete pro sebe.