Black Week
Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Zařízení přidáno

Porter-Cable - Baterie pro elektrické nářadí

Model laptopa
    kde najdete označení modelu?
kapacita
Green Cell
kapacita: 2Ah
napětí: 12V (10.8V)
kód výrobku: PT206
646,95 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT205
1 052,95 Kč
Na skladě
Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek

Elektrické nářadí jsou prvky, které doplňují každodenní stavební potíže a drobné opravy. Každá údržbářská a stavební společnost má k dispozici různé typy elektrického nářadí. S rostoucím používáním je první komponentou, která trpí, baterie. Baterie v zařízeních Porter-Cable se vyznačují vysokou účinností, ale dokonce nejsou schopny trvale odolat intenzivnímu každodennímu používání. Níže uvádíme baterie elektrického nářadí Porter-Cable, které rychle vdechnou vašemu zařízení nový život. Výměna baterie v elektrickém nářadí vám umožní přejít na příslušnou funkci za nižší cenu, v důsledku čehož práce probíhá rychleji a efektivněji.

Přizpůsobené možnosti

Náš obchod s bateriemi poskytuje přístup k široké škále možností baterií pro elektrické nářadí Porter-Cable, které rychle splní vaše potřeby, preference a rozpočet. Vysoká kvalita článků je zárukou, že zakoupené baterie budou dlouhodobě účinně sloužit, což zajistí odpovídající pohodlí a kvalitu práce. Naše nabídka zahrnuje pouze speciálně vybrané baterie pro elektrické nářadí Porter-Cable, které svou kvalitou splňují požadavky moderně orientovaných spotřebitelů. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že rychle najdete variantu baterie šitou na míru vašim potřebám.

Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
zavřít