Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Porter Cable (1)

Porter-Cable - Baterie pro elektrické nářadí

Vybrat kapacita:
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...
kapacita: 3Ah
napětí: 18V
kód výrobku: PT205
823,75 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Elektrické nářadí jsou prvky, které doplňují každodenní stavební potíže a drobné opravy. Každá údržbářská a stavební společnost má k dispozici různé typy elektrického nářadí. S rostoucím používáním je první komponentou, která trpí, baterie. Baterie v zařízeních Porter-Cable se vyznačují vysokou účinností, ale dokonce nejsou schopny trvale odolat intenzivnímu každodennímu používání. Níže uvádíme baterie elektrického nářadí Porter-Cable, které rychle vdechnou vašemu zařízení nový život. Výměna baterie v elektrickém nářadí vám umožní přejít na příslušnou funkci za nižší cenu, v důsledku čehož práce probíhá rychleji a efektivněji.

Přizpůsobené možnosti

Náš obchod s bateriemi poskytuje přístup k široké škále možností baterií pro elektrické nářadí Porter-Cable, které rychle splní vaše potřeby, preference a rozpočet. Vysoká kvalita článků je zárukou, že zakoupené baterie budou dlouhodobě účinně sloužit, což zajistí odpovídající pohodlí a kvalitu práce. Naše nabídka zahrnuje pouze speciálně vybrané baterie pro elektrické nářadí Porter-Cable, které svou kvalitou splňují požadavky moderně orientovaných spotřebitelů. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že rychle najdete variantu baterie šitou na míru vašim potřebám.