Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

AEG (1)

Baterie vysavače AEG

Vybrat kapacita:
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Jak vybrat baterii do vysavače?

Správnou baterii najdete zadáním modelu vysavače nebo názvu originální baterie do našeho vyhledávače. Je velmi důležité porovnat napětí nové baterie s původní baterií - pokud se tyto parametry shodují, můžete si baterii zakoupit.


Správnou baterii najdete zadáním modelu vysavače nebo názvu originální baterie do našeho...

Jak zkontrolovat kapacitu baterie ve vysavači?

Kapacita baterie se udává v miliampérhodinách (MaH). Informace o kapacitě baterie lze snadno najít – jsou na baterii samotné i ve specifikacích zařízení. Tyto informace vám pomohou vybrat správnou baterii – pokud chcete, aby vám vysavač vydržel déle, vyberte si přístroj s větší kapacitou!


Kapacita baterie se udává v miliampérhodinách (MaH). Informace o kapacitě baterie lze snadno...

Může být kapacita baterie (mAh) větší?

Při výběru nové baterie není třeba brát v úvahu kapacitu původního modelu. Pokud je nová baterie větší než tovární, neexistují žádné kontraindikace. Čím větší je baterie, tím delší je provozní doba zařízení.


Při výběru nové baterie není třeba brát v úvahu kapacitu původního modelu. Pokud je nová baterie...

Výměna baterie ve vysavači

Umístění a instalace baterií se může u různých modelů vysavačů velmi lišit. Pro bezproblémovou výměnu baterie doporučujeme obrátit se na autorizované servisní středisko. Při výměně baterie může pomoci i návod k obsluze přiložený ke každému vysavači - výměnu díky tomu zvládnete sami.


Umístění a instalace baterií se může u různých modelů vysavačů velmi lišit. Pro bezproblémovou...
Green Cell ® vysavač baterie Type141 pro AEG Electrolux Junior 2.0
kapacita: 2Ah
Napětí: 3.6V
Kód výrobku: PT156
675,00 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Akumulátorové vysavače jsou pohodlí, které cítíte každý den. Baterie a akumulátory pro bezdrátové vysavače jsou nezbytným doplňkem k udržení tohoto pohodlí. Akumulátorový vysavač může vydržet po dlouhou dobu v jednom nabíjecím cyklu. Mějte však na paměti, že výkon v průběhu času klesá. Důvod je jednoduchý, baterie se používá v každém kompresoru. Občasná výměna baterie nebo baterie vám umožní udržovat zařízení na optimální úrovni energie a nečekat na zásuvce, dokud se zařízení nenabije, aby se mohlo vyčistit. Vysoce kvalitní baterie vysavače AEG vám umožní rychle vdechnout nový život do vašeho zařízení a vrátit se k energetické normálnosti. Naše prodejna baterií světa nabízí širokou škálu možností baterií pro vysavače AEG, které se rychle přizpůsobí individuálním i technickým potřebám vašeho zařízení. Všechny baterie vysavače AEG na ně se vztahuje 12měsíční záruka. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují řešení té nejvyšší kvality, která jim umožní vydržet déle.

Odpovídající baterie pro vysavače AEG

Vysavače AEG jsou samy o sobě kvalitou, pro kterou každý rok více a více moderně orientovaných zákazníků hledají kombinaci kvality, výkonu a příznivé ceny. V naší nabídce najdete mnoho baterií určených pro vysavače AEG, které poskytnou vašemu zařízení vstřikování pevné energie. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.