Neztrácejte čas posouváním
Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdete označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přidán!

Kde najdete označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení amy vám spojíme kompatibilní produkty!
Přejít na seznam zařízení

Lenovo baterie pro mobilni telefony

napětí
Green Cell ® Handy Akku BL259 für Lenovo K3 K5 K5 Plus C2 Lemon 3
Akku BL267 für Lenovo Vibe K6
kapacita: 2700mAh
napětí: 3.8V
kód výrobku: BP69
375,95 Kč
300,00 Kč
kapacita: 3000mAh
napětí: 3.8V
kód výrobku: BP99
450,95 Kč
360,00 Kč
Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek

Samoobslužná výměna baterie pro Lenovo

Na rozdíl od vzhledu lze baterie smartphonu vyměnit nezávisle bez údržby. To vám ušetří čas a peníze. Ve službě musel telefon často projít mnohokrát a týdny, než dorazil původní díl, a během této doby musel být uživatel konfrontován s méně efektivní výměnou . Nezávislá výměna je proces, který může trvat několik až několik minut a dopad výměny bude rychle pociťován. Baterie Lenovo společnosti Green Cell poskytují rychlé posílení energie a návrat k větší energii. To umožňuje uživateli přestat se bát, když se tyč baterie během východu najednou dostane na nulu a instinktivně uvidí, kde je další vývod. Telefonní službu lze obnovit. Není třeba dělat drastický krok právě teď a přepnout svůj smartphone na jiný model. Tento problém se bude časem množit. Lenovo je značka, kterou si stále více vybírají moderní uživatelé. Svým zákazníkům po celém světě poskytuje přesně to, co potřebují, a hladce se přizpůsobuje jejich potřebám a rozpočtu. Pokud vyměníte baterii za Lenovo, můžete si telefon „přítele“ užívat déle a vyhnout se jeho nošení na napájecím kabelu.

Vysoce kvalitní baterie

Náš Battery Empire Store nabízí přizpůsobená řešení pro různé modely Lenovo. Naše nabídka je neustále aktualizována, aby lépe vyhovovala rostoucím potřebám moderních uživatelů. Výměna baterie v telefonu bude jistě krokem, který si můžete poblahopřát k úspěchu. Všechny baterie Lenovo společnosti Green Cell mají 12 měsíční záruku na všechny baterie Lenovo. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.
Tento web používá cookies a neshromažďuje automaticky žádná data ani informace, s výjimkou dat obsažených v těchto cookies.
OK