Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Pro drony (1)

Baterie dronu je nutné občas vyměnit. Velký výběr baterií vám umožní rychle přizpůsobit výměnu opotřebované součásti a vdechnout dronu nový život. Na všechny baterie dronů, které jsou k dispozici v našem obchodě, se vztahuje záruční doba. To znamená, že naši příjemci vědí, že kupují osvědčená řešení, která jim budou efektivně sloužit po dlouhou dobu. Zveme vás, abyste se seznámili s naším speciálně vybraným a neustále aktualizovaným sortimentem, jsme si jisti, že rychle najdete variantu baterie pro drony, která splní vaše individuální potřeby a požadavky.
Seřazeno podle:
Green Cell® Akku Batterie für DJI Mavic Pro (Li-Polymer High Performance 3830mAh 43.6Wh 11.4V Grau)
kapacita: 3830 mAh
Napětí: 11.4V
Kód výrobku: DJI04
1 699,95 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Podle většiny provozovatelů robotů je největším problémem těchto zařízení doba letu. U modelů střední třídy můžeme počítat s několika až několika minutami. Abychom dostali 20-30 minut letu, potřebujeme opravdu dobrý dron. Možnost prodloužení letu je vybavit se náhradními bateriemi (nebo dokonce několika!). I když nám pracovní doba dronu postačí, budeme muset baterii samozřejmě vyměnit. Vzhledem k tomu, že se toto zařízení používá velmi často, bude načasování výměny rychlejší než později.

Dronové baterie - létat častěji a dále

V naší nabídce najdete baterie pro drony od takových výrobců, jako jsou: DJI - Syma - Hubsan - JJRC. Baterie Drone jsou prvkem, který je třeba občas vyměnit. Baterii lze rychle ovládat intenzivním letem dronů a ztrácí energii. Po chvíli může zařízení zůstat na kabelu po mnohem delší dobu a doba, po kterou se používá po odstranění, se znatelně zkrátí. Baterie Drone jsou vysoce účinné, musí hodně vydržet, ale také nejsou nezničitelné. Vysoké teploty, škodlivé faktory a silné každodenní stres se projevují v každém zařízení, včetně baterií.

Podívejte se na naši širokou škálu baterií drony

Náš obchod nabízí vysoce výkonné robotické baterie, které jsou kompatibilní s různými letadly dostupnými na trhu, jako jsou například Dj Mavic, JJRC nebo Syma. Rychle získáte větší energetickou nezávislost a zvýšíte pohodlí každodenního používání. Široká škála baterií umožňuje rychle vyměnit opotřebovanou součástku a vdechnout nový život do robota. Na všechny baterie dronů dostupné v našem obchodě se vztahuje záruční doba. Díky tomu si naši zákazníci uvědomují, že kupují osvědčená řešení, která slouží efektivně po dlouhou dobu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že rychle najdete řadu robotických baterií, které splňují vaše individuální potřeby a požadavky.