Jídelní lístek
user
user

kde najít označení modelu?

Logo White Safe White

Baterie pro čtečky elektronických knih

Čtečky elektronických knih i chytré telefony patří k zařízením, od nichž se moderní uživatel prakticky neodděluje. Baterie pro čtečky elektronických knih se stávají důležitým doplňkem, bez nichž není možné udržovat zařízení na správném energetickém standardu. Čtečky elektronických knih se berou prakticky všude. Slouží jako účinný únik z reality v komunikaci, doma a na různých výletech. Jednoduché oddělení od každodenního stresu a ponoření do fantastického světa čtení umožňuje uklidnit nervy a regenerovat vaše vnitřní baterie. To však vyžaduje energii. Čtečky elektronických knih, stejně jako jakékoli jiné elektronické zařízení, si na to časem zvyknou. Baterie již není dostatečně odolná, aby vyhovovala potřebám a rychlé životnosti moderního uživatele. Zařízení začíná trávit více času s nabíjecím kabelem a delší dobu držení baterie ponechává mnoho přání. Výměna baterie v čtečce elektronických knih je snadný způsob, jak napájet zařízení a vrátit se k obvyklému pohodlí. Najděte své

E-book Battery

vyhledáním níže uvedeného výrobce nebo zadáním modelu nebo zařízení baterie do vyhledávače výše.
Green Cell
kapacita: 1600 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: RE02
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1600 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: RE04
Na skladě
Green Cell
kapacita: 750 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: RE05
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1400 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: RE03
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1900 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: RE01
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Přizpůsobení baterií čtenářům elektronických knih

Baterie pro čtečky elektronických knih dostupné v naší nabídce podléhají 12měsíční záruční době. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že kupují vysoce kvalitní řešení, která jim budou efektivně sloužit po dlouhou dobu. V naší nabídce najdete baterie pro čtečky elektronických knih mnoha známých světových značek. Díky rychlé výměně baterie se zařízení vrátí do své dřívější energetické účinnosti a když čtete knihu, nemusíte se bát pohledu na energetický sloupec. Baterie pro čtečky elektronických knih se postupem času stanou nezbytnými pro udržení účinnosti vašich zařízení.

Znatelné zvýšení dovedností

Baterie pro čtečky elektronických knih poskytují návrat k normální energii. To umožňuje použití jednotky jako dříve bez obav, že baterie nevydrží dlouho, např. Na silnici před dosažením bodu B. Baterii lze použít tak, jak byla dříve. V naší speciálně vybrané a neustále aktualizované nabídce najdete rychle variantu, která vyhovuje vašemu vybavení . Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.