Vyberte zařízení a vyberte produkt
×
Vyberte zařízení a vyberte produkt

Kde najdu označení modelu?

Vyberte model vaše zařízení
+
Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přidal!

Kde najdu označení modelu?

Přidat zařízení Přidejte své zařízení abudeme odpovídat kompatibilní produkty pro tebe!
Přejít na seznam zařízení

Tužkové AA baterie

Green Cell 4x AA HR6 2600mAh Akku
star star star star star
(4)
Green Cell 2x AA HR6 2600mAh Akku
star star star star star
(2)
Green Cell 2x AA HR6 2000mAh Akku
star star star star star
(3)
Green Cell 4x AA HR6 2000mAh Akku
star star star star star
(3)
Ładowarka AAA i AA
star star star star star
(5)
438,95 Kč
351,00 Kč
370,95 Kč
296,00 Kč
336,95 Kč
269,00 Kč
star star star star star
(3)
kapacita: 2000 mAh
napětí: 1,2V
403,95 Kč
323,00 Kč
494,95 Kč
395,95 Kč
Zobrazeno 1 - 5 z 5 položek

Tužkové AA baterie (HR6) jsou prstové galvanické články o průměru asi 1,4 cm, které se běžně používají v různých elektronických zařízeních. Baterie AA mají omezenou životnost, takže stále více lidí potřebuje stálou ochranu energie ve formě baterií AA. Opakovaně použitelné baterie uvedené v této kategorii rychle odpovídají potřebám energie zařízení a uživatele. Životnost baterií opakovaně použitelných AA prstů lze počítat v letech, ne několik týdnech jako v případě tradičních prstů. Výsledkem je, že úspory spojené s doplňováním baterií jsou poměrně významné a ušetřené prostředky lze použít k implementaci dalších priorit. Náš obchod s bateriemi nabízí širokou škálu možností pro opakovaně použitelné baterie AA, které rychle doplní energetické potřeby domácího a kancelářského vybavení. Vysoká kvalita zaručuje mnoho bezproblémových nabíjecích cyklů a přístup k energii, kdykoli je to potřeba.

Dobíjecí baterie AA

Podložky, dálkové ovladače, hračky RC a mnoho dalších zařízení potřebují přístup k „prstům“ každý den. Nahrazení obvyklých variant za opakovaně použitelné umožňuje větší mobilitu a pohodlí při používání zařízení. Když se používá jeden pár, druhý čeká nebo se nabíjí. Zveme vás, abyste se seznámili s naší speciálně vybranou a neustále aktualizovanou nabídkou. Jsme si jisti, že rychle najdete dobíjecí baterie AA, které vám přinesou injekci čerstvé energie.

Profesionální nabíječka baterií AA

Populární baterie jsou stále populárnější alternativou. Uživatelé, kteří se rozhodli změnit své každodenní návyky a vyzkoušet dobíjecí baterie, by pro ně měli navíc hledat účinnou nabíječku. Naše nabídka zahrnuje moderní nabíječky baterií AA, které vám umožní rychle a bezpečně nabíjet 1 až 4 prsty. V důsledku toho nemusíte čekat na vybití všech baterií a přinutit nabíječku, aby zahájila proces nabíjení. Nabíječky v naší nabídce mají dodatečnou ochranu před přebíjením a chrání baterii před únikem, aniž by to negativně ovlivnilo samotnou kapacitu baterie. Nová nabíječka baterií AA s rychlostí, bezpečností a trvanlivostí rychle splní potřeby uživatelů, kteří často musí vyměňovat prsty ve svých zařízeních (např. Hračky pro děti, herní podložky atd.)

Tato webová stránka používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“).
OK