Najít něco pro sebe

Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
Moje zařízení

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
Vybraná zařízení:

Vybraná zařízení:

Nabíječka baterií pro akumulátorové šroubováky Black & Decker

amperage
výkon

Zóna nápovědy

Netzteil für Elektrowerkzeuge - welche Spannung?

Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese Informationen auf dem Original-Netzteil nachlesen - so können Sie sicher sein, dass das von Ihnen gewählte Produkt seine Aufgabe richtig erfüllen wird.


Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese...

Wie sollte man ein Ladegerät für einen Schrauber wählen?

Die Wahl des richtigen Ladegeräts ist sehr einfach - geben Sie einfach ein genaues Bohrmaschinenmodell in unsere Suchmaschine ein. Versichern Sie sich nur, dass Ihre Akkus die Zellen haben, die vom Ladegerät unterstützt werden. Viele ältere Elektrowerkzeuge haben einen Akku mit Nickel-Cadmium-Zellen (NI-Cd). Heutzutage sind Nickel-Metallhydrid-Akkus (NI-MH) häufiger verwendet, und Ladegeräte, die für diese Akkus geeignet sind, können auch ältere Geräte korrekt bedienen. Wir bieten auch Ladegeräte für Lithium-Ionen-Zellen (LI-ON) an - diese sind nur für diesen Zellentyp geeignet und sollten nicht zum Laden von NI-MH- oder NI-CD-Akkus verwendet werden.


Die Wahl des richtigen Ladegeräts ist sehr einfach - geben Sie einfach ein genaues...
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Kvalita, které můžete věřit

Elektrické nářadí Black & Decker je jednou z nejčastěji zvolených možností na trhu současných, dobře informovaných zákazníků, kteří hledají kombinaci výkonu, trvanlivosti a hodnoty za peníze . Nakladače se časem hodně opotřebují. Výměna nabíječky šroubovákem je mnohem lepší investicí, než nákup nového elektrického nářadí, které se často provádí okamžitě. Nabíječky Black & Decker jsou extrémně silné, ale nejsou nezničitelné. Battery World nabízí vysoce kvalitní alternativu, která je dokonale přizpůsobena technickým požadavkům originálů. Výsledkem je produkt šitý na míru, který rychle reaguje na individuální potřeby majitele a vlastníka zařízení. Jedná se o investici, která se v krátkodobém i dlouhodobém horizontu vyplatí rychle.

Pozitivní skok zatížení

Nabíječky Black & Decker od Green Cell výrazně zvyšují rychlost nabíjení a umožňují tak, aby se vaše zařízení vrátilo na plný výkon a vrátilo se k produktivní práci. Náš neustále aktualizovaný a speciálně vybraný sortiment zahrnuje širokou škálu nabíječek Black a Decker, které vyhovují vašim potřebám a rozpočtu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.
Tato webová stránka používá soubory cookie a automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou údajů obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“).
OK