Vyberte zařízení
Vyberte zařízení
a vyberte odpovídající produkty
×
customer devices Moje zařízení
customer devices

Žádná uložená zařízení

Automaticky uložíme vyhledávaná zařízení, zatímco ušetříte čas a přijímáte přizpůsobené složení.

Jdi do: Moje zařízení
added device
Vybraná zařízení:
customer devices
Vybraná zařízení:

Samsung (1)

Baterie vysavače Samsung Navibot

Vybrat kapacita:
Seřazeno podle:

Zóna nápovědy

Jak vybrat baterii do vysavače?

Správnou baterii najdete zadáním modelu vysavače nebo názvu originální baterie do našeho vyhledávače. Je velmi důležité porovnat napětí nové baterie s původní baterií - pokud se tyto parametry shodují, můžete si baterii zakoupit.


Správnou baterii najdete zadáním modelu vysavače nebo názvu originální baterie do našeho...

Jak zkontrolovat kapacitu baterie ve vysavači?

Kapacita baterie se udává v miliampérhodinách (MaH). Informace o kapacitě baterie lze snadno najít – jsou na baterii samotné i ve specifikacích zařízení. Tyto informace vám pomohou vybrat správnou baterii – pokud chcete, aby vám vysavač vydržel déle, vyberte si přístroj s větší kapacitou!


Kapacita baterie se udává v miliampérhodinách (MaH). Informace o kapacitě baterie lze snadno...

Může být kapacita baterie (mAh) větší?

Při výběru nové baterie není třeba brát v úvahu kapacitu původního modelu. Pokud je nová baterie větší než tovární, neexistují žádné kontraindikace. Čím větší je baterie, tím delší je provozní doba zařízení.


Při výběru nové baterie není třeba brát v úvahu kapacitu původního modelu. Pokud je nová baterie...

Výměna baterie ve vysavači

Umístění a instalace baterií se může u různých modelů vysavačů velmi lišit. Pro bezproblémovou výměnu baterie doporučujeme obrátit se na autorizované servisní středisko. Při výměně baterie může pomoci i návod k obsluze přiložený ke každému vysavači - výměnu díky tomu zvládnete sami.


Umístění a instalace baterií se může u různých modelů vysavačů velmi lišit. Pro bezproblémovou...
Bestseller
Staugsauger-Akku für Samsung Navibot SR8845 SR8855
Bestseller
kapacita: 3.5Ah
Napětí: 14.4V
Kód výrobku: PT25
1 052,95 Kč
Zobrazuje se% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Baterie pro bezdrátové vysavače je třeba občas vyměnit. Jinak se energetická účinnost, a tím i účinnost zařízení, začne snižovat každý den. Po roce používání bezdrátového vysavače je vidět, že není schopen odolat ve stejnou dobu jako na začátku, a doba nabíjení v dokovací stanici nebo prostřednictvím kabelu je výrazně delší. Občasná výměna baterie za bezdrátový vysavač vdechne vašemu zařízení nový život a udrží vaše každodenní pohodlí na úrovni, na kterou jste zvyklí. Samsung je světově uznávaná značka, která poskytuje moderním uživatelům jedny z nejlepších technologických řešení. Ani vysavače Samsung nejsou odolné vůči času a každodennímu používání. Baterie vysavače Samsung někdy musí být vyměněny, aby bylo možné plně využít potenciál vašeho zařízení. Náš obchod Battery World poskytuje přístup k široké škále možností baterií pro bezdrátové vysavače Samsung, které rychle splní individuální potřeby majitele i zařízení. Na každou baterii bezdrátového vysavače Samsung se vztahuje 12 měsíční záruční doba. Díky tomu si naši příjemci mohou být jisti, že kupují osvědčenou kvalitu a vybavení, které bude dlouhodobě efektivně fungovat.

Odpovídající baterie pro vysavače Samsung

V naší speciálně vybrané a neustále aktualizované nabídce rychle najdete vhodnou baterii pro bezdrátový vysavač Samsung. Prezentované komponenty se plynule přizpůsobí technologickým potřebám vašeho zařízení a zajistí mu novou a delší životnost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že si něco rychle najdete.