Pro cestovatele
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Craftsman - Baterie pro elektrické nářadí

Model laptopa
    kde najdete označení modelu?
napětí
Green Cell
kapacita: 2Ah
napětí: 19.2V
kód výrobku: PT178
1 052,95 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 3Ah
napětí: 19.2V
kód výrobku: PT179
1 268,95 Kč
Na skladě
Green Cell
kapacita: 4Ah
napětí: 19.2V
kód výrobku: PT180
1 512,95 Kč
Na skladě
Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Elektrické nářadí jsou běžně používané sady různých specializovaných zařízení zaměřených na konkrétní stavební a renovační práce. Specialisté i domácí zlaté kliky jsou vybaveny alespoň jedním elektrickým nářadím. Kvalitní nástroje pro kvalitní práci a rychlé dosažení předpokládaných cílů. Elektrické nářadí Craftsman je jednou z nejčastěji zvolených možností moderně orientovaných spotřebitelů. Vyznačují se vysokou účinností a odolností vůči každodennímu použití. Přestože řemeslník nemůže v práci vydržet neustálé týrání. Baterie v elektrickém nářadí se postupem času začíná rozpadat, což je spojeno se snížením účinnosti a kvality prováděných úkolů. Výměna baterie v zařízeních Craftsman vám umožní rychle vdechnout novou energii do vašeho zařízení a vrátit se k funkční normálnosti. Výměna baterie u elektrického nářadí Craftsman je mnohem efektivnější než snaha o koupi nového zařízení.

Nejlepší vybrané možnosti

Náš obchod Battery World poskytuje přístup k široké škále možností baterií pro elektrické nářadí Craftsman, které se rychle přizpůsobí potřebám uživatele i jeho vybavení. Na všechny baterie se vztahuje záruční doba, díky níž naši zákazníci vědí, že kupují vysoce kvalitní řešení, která budou efektivně fungovat po dlouhou dobu.

Nejlepší vybrané možnosti

Snažíme se, aby naše nabídka byla neustále aktualizována a ještě lépe vyhovovala potřebám našich zákazníků. Když si koupíte baterii elektrického nářadí Craftsman, můžete si být jisti, že provedete investici, která se vyplatí v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.