zustandoma
Jídelní lístek
user
user
kde najít označení modelu?

Baterie fotoaparátu Olympus

Baterie fotoaparátu se postupem času stávají stále více zbytečnými. Z důvodu výkonu se baterie připojuje k nabíječce déle a při vložení zpět do fotoaparátu vydrží méně. Příležitostné výměny baterií ve fotoaparátu jsou nezbytné, pokud chcete získat plnou funkčnost a ujistěte se, že z objektivu neunikne nic a kamera sama nepřivítá uživatele tmavou obrazovkou. Zvýšení frekvence používání je pochopitelné. Dnes existuje více způsobů, jak zachytit jedinečné zážitky, a každý milovník fotografií chce, aby zachycené vzpomínky byly co nejjasnější. Olympus je jedním z nejpopulárnějších zařízení moderních, znalých uživatelů, kteří hledají kombinaci kvality, výkonu a hodnoty za peníze . Koneckonců, také Olympus nedokáže vydržet čas a jeho baterie, stejně jako baterie jiné společnosti, držte krok s dobami. Výměnou baterie fotoaparátu Olympus můžete rychle oživit své vybavení a užít si plnou funkčnost po delší dobu. Náš obchod Battery Empire nabízí širokou škálu možností baterií pro Olympus, které se rychle přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Na každého

Baterie fotoaparátu Olympus

V našem obchodě získáte 12měsíční záruku. To našim zákazníkům poskytuje jistotu, že dostanou některá z nejlepších řešení na trhu, která prodlouží životnost jejich zařízení.
Green Cell
kapacita: 770mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: CB32
Na skladě
Green Cell
kapacita: 900mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: CB47
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1020mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: CB53
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1050 mAh
napětí: 3.7V
kód výrobku: CB43
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1900mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: CB72
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1900 mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: CB72+ADCB26
Na skladě
Green Cell
kapacita: 1900 mAh
napětí: 7.4V
kód výrobku: CB72+ADCB26
Vyprodáno
Zobrazeno% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položek

Výkonné baterie pro fotoaparát Olympus

Olympus a jeho fotoaparáty tvoří mimořádně rozsáhlou kategorii produktů. Níže je výběr speciálně vybraných, vysoce kvalitních baterií, které lze přizpůsobit technologickým požadavkům vašeho modelu. Vysoký výkon a nízká cena činí z baterií Olympus investici, která se vyplatí rychle v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Výměnou baterie si můžete být jisti, že vaše zařízení nebude selhat ve špatný čas a že můžete do objektivu nahrávat paměti bez přerušení. V našem Battery Empire Store najdete různé baterie pro různé modely fotoaparátů Olympus . Naše nabídka byla speciálně vybrána a je neustále aktualizována, abychom se mohli lépe přizpůsobit individuálním potřebám našich zákazníků. Všechny baterie uvedené v této kategorii se vyznačují vysokým výkonem, který účinně prodlužuje životnost fotoaparátu . Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, jsme si jisti, že něco pro sebe rychle najdete.